۴۹ طرح زیبای کاغذ دیواری برای پذیرایی ۲۰۱۸ +تصاویر

یک آلبوم کاغذ دیواری را وارد می کنم که شامل ۱۰۰ طرح متنوع می باشد و از هر کدام از این طرح ها مقدار ۱۰۰۰۰ رول در انبار خود موجود می کنم و این آلبوم را در بین فروشگاه داران توزیع می کنم تا از روی آنها سفارش ثبت کنند بعد از گذشت مدتی تمامی طرح های پرطرفدار زیبا و روشن پرفروش آن آلبوم فروخته می شود و موجودی این طرح های زیبا و پر طرفدارتر از آلبوم در انبار صفر می گردد و طرح های پرفروش آلبوم دیگر در انبار موجود نیستند و تنها طرح هایی از آلبوم در انبار موجود هستند که به هر دلیلی خریداران چندانی نداشتند و وقتی یک آلبوم وارداتی از کاغذ دیواری که بسیاری از طرحهای آن در انبار موجود نمی باشد بسیاری از فروشگاه داران دیگر این آلبوم را در معرض نمایش مشتریان قرار نمی دهند و این امر سبب می شود آن دسته از طرح ها ازالبوم که خریداران کمتری داشته و در این مدت کمتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفتهاند در انبارها بمانند و دیگر فروش نروند. از این رو با توجه به نوع فضا و نیازمندی های آن به انتخاب هر یک از اجزا مورد استفاده در محیط خود بپردازید.

اگر تصمیم به انتخاب دو نوع کاغذدیواری دارید، کاغذ دیواری که طرح شلوغتری دارد را در میان دیوار یا گوشهای که خلوتتر است، قرار دهید. این کاغذدیواری ها در برابر گرما و رطوبت هم مقاوم هستند. همچنین پی وی سی موجود در کاغذ دیواری ارزان دارای کلر است و همانطور که می دانید در کلر سنگین پی وی سی دی اکسین ها وجود دارند که هنگام فرایند تولید پی وی سی یا سوزاندن یا تخلیه پی وی سی در هوا و محیط منتشر می شوند. سرعت نصب كاغذ ديواری با رنگ آميزی قابل مقايسه نيست و در عصر جديد كه همه افراد درگير كارهای بيرون از منزل و دارای زمان كم هستند بهترين روش استفاده از كاغذ ديواری می باشد. از ویژگیهای شاخص این دیوار ها این است که غالباً بزرگترین دیوار در محیط می باشند و همچنین یکدست و یکپارچه هستند. در انتخاب کاغذ دیواری توجه داشته باشید که استفاده ترکیبی از طرح ها می تواند بسیار اثربخش تر باشد و زیبایی چند برابری به محیط ببخشد.

در طی سالیان اخیر قیمت کاغذ دیواری همانند سایر کالاهای وارداتی به علت بعضی از تنش های سیاسی و نرخ ارز افزایشی را در پی داشته است در حال حاضر قیمت هر رول کاغذ دیواری در بازار تقریباً از رولی ۴۰ هزار تومان تا حتی رولی یک میلیون تومان هم وجود دارد البته همه این اختلاف قیمت به خاطر جنس بهتر و کیفیت مطلوب تر نیست و بخش زیادی از آن به علت متراژ بالاتر رول کاغذ دیواری می باشد. یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل خرید و نصب کاغذ دیواری برای یک محیط انتخاب صحیح طرح جهت ست بستن و چیدمان مناسب وسایل می باشد. پس از انجام این مراحل با یک اسفنج خیس، بین درزها را که چسب اضافی بیرون زده است، تمیز کنید. 2- یک کاسه آب و مواد شوینده تهیه کنید. ماده شوینده بر حسب میزان کثیفی کاغذ دیواری و جنس آن متفاوت است. 7- با یک پارچه نمناک (فقط آب) قسمتی را شستهاید، پاک کنید تا مواد شوینده از کاغذ دیوار پاک شود. سپس لازم است تا عرضهای کلی که حاصل جمع زدن عرض دیوارهای مختلف است را در ارتفاع دیوارها که یک عدد واحد است، ضرب کنید. این دیوارپوش های زیبا ، این محصول دارای الگوها و مدلهای مختلف و متنوعی است ، میتواند انتخاب خوبی برای پوشش دیوار باشد .

کاغذ دیواری دارای طرح تکرارشونده (پترن)، اما پوستر دیواری دارای طرح بزرگ ( مثل تصویری کامل از یک گل) است. در واقع پی وی سی کاغذ دیواری با اضافه کردن فتالات است که دارای انعطاف بیشتری می شود و نرم تر می شود. در عین حال فتالات ممکن است آثار بهداشتی بدی داشته باشد. ۵ در انتخاب کاغذ دیواری برای دیوار هایی که در یا پنجره در آنها وجود دارد میتوانید از طرح های راه راه عمودی استفاده کنید که این طرح ها ارتفاع سقف را بلندتر به نمایش می گذارند و همچنین برش های کاغذ دیواری برای لبه درب و پنجره را که ظاهر مناسبی ایجاد نمیکند را در طرح خود گم می کنند و کمتر به نمایش می گذارند. با افزایش قیمت کاغذ دیواری، برخی افراد به این فکر میافتند که کاغذ دیواری خود را تعمیر کنند. زیرا حالت خود را به خاطر مواد چسبندهای که در پشت کاغذ هست از دست نمیدهند، مواقعی که نیاز به برداشتن کاغذ جهت انجام برخی امور مانند تعمیر سیستم تأسیسات و برق که پشت کاغذ در دیوار تعبیه شدهاند است، میتوان کاغذ را از دیوار جدا نموده و دوباره نصب نمود. همین امر سبب میشود که وارد کننده اصلی کاغذ دیواری این رول ها را در بازار به صورت عمده و فله ای با قیمت کمتری به فروش برساند و همین امر سبب می شود که برخی از کاغذ دیواری ها از قیمت کمتری نسبت به سایر کاغذ دیواری ها برخودار باشند که دلیل عمده آن طراحی ضعیف و رنگ و نمای ضعیف آن می باشد هرچند از کیفیت مطلوب جنس و متریال برخوردار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید