کاغذ دیواری L گروه اکسون، فروشنده مستقیم انواع کاغذ دیواری

در این جدول براساس کیفیت و ابعاد کاغذدیواری قیمت تقریبی از طرح های متداول و معمولی آمده است. آشنا شدید. کارشناسان ما در تیم آرشا سرام با برند ARSHA CERAM آماده ارائه بهترین مشاوره برای زیبا کردن هر چه بیشتر فضاهای شما هستند.هدف ما جلب رضایت مشتری و کیفیت حفاظ بقایی ماست. راه آسان براي انتخاب کاغذ دیواری اين است كه ابتدا به رنگ هاي موجود، نوع كف پوش و سبك دكوراسيون خانه خود و وسايل و مبلمان موجود در دكوراسيون خانه تان توجه و تعيين كنيد كه در اصل آنها داراي چه سبك و جلوه اي هستند، سپس به دنبال كاغذ ديواری متناسب با همان سبك برويد. هماهنگ بودن رنگ کاغذ دیواری با سایر وسایل منزل زیبایی خانه ی شما را دو چندان می کند. زیرا طرح های خاص سریع تر از بقیه ی طرح ها می تواند شما را خسته کند و وادار به تغییر مدل و رنگ کاغذ دیواری پذیرایی کند. گزینه ی بهتری که ما به شما پیشنهاد می کنیم انتخاب ترکیبی از کاغذ دیواری های ساده و طرح دار است، شما می توانید بخش هایی از خانه ؛ عموما پشت میز تلوزیون و یا کنج ها را طرح دار انتخاب کرده و برای دیوار های اصلی از طرح های ساده استفاده کنید.

استفاده از رنگ های گرم در کاغذدیواری پذیرایی باعث می شود فضای ایجاد شده صمیمیت و دلنشینی بیشتری داشته باشد و در مهمانی، افراد رابطه بهتری با هم داشته باشند. یکی از متریال هایی که هیچ زمانی از مد نمی افتد و همواره بر دل مشتری ها نشسته است و به قاطعیت عرض میکنم که در سالیان تجربه در صنعت دکوراسیون داخلی و شرکت آذران دکور همواره در طول سال هستند عزیزانی که صرفا و صرفا کاغذ دیواری را برای منزل خودشان در نظر گرفته اند و الحق که البوم ها و رول های جدید این محصول هم زیبا هستند و هم اینکه با توجه به گران شدن دیگر دیوارپوش ها هنوز این مدل مرقوم به صرفه اقتصادی و هم از نظر نصب هم گاها هستند خانواده هایی که خودشان اقدام به نصب درجه یک در منزل خودشان خواهند کرد. اگر در حال حاضر دارید در مورد انتخاب بین انواع طرحهای پارچه ای، کاغذی، نقش دار و طرح دار کاغذ دیواری ها فکر میکنید در این جا می توانید با نکات لازم در انتخاب کاغذ دیواری آشنا شوید. برای اینکه کمتر با این مشکل مواجه شوید بهتر است متراژ دیوارها و میزان پرتیها را به طور کامل اندازه بگیرید.

در قسمت بالاتر خدمت شما در مورد نحوه اندازه گیری کامل توضیح داده ایم اگر میتوانید که خودتان اقدام به اندازه گیری نمایید اگر که نه بفرمایید که کارشناسان ما خدمت شما خواهند رسید و بابت اندازه گیری با متر لیزری اقدام خواهند نمود. مشاورین ما کمک می کنند که شما بهترین را انتخاب کنید اما لازم است که عرض کنیم که بیشتر اوقات هزینه و قیمت کاغذ دیواریها به دلیل برخی محاسبات تا حدودی برای افراد مبهم است، زیرا کاغذ دیواریها به شکل رولهایی با عرضهای مختلف عرضه میشوند و هر شکل و طرحی از کاغذ دیواری متراژ و اندازه جدای خود را دارد و، چون دیوارهای خانه به طور کامل مستقیم و دارای یک سطح نیست و بیشتر خانهها دارای ستون و دیوارهای کاذب و غیر مفید هستند، بنابراین هم از رولهای بیشتری نسبت به محاسبه شما استفاده میشود و هم در بعضی از مواقع کاغذها اضافه میآیند. اکنون نیاز است که شما را با انوع کاغذ دیواری آشنا کنیم که شما عزیزان زمانی که برای خرید به شرکت آذران دکور مراجعه کردید و یا اینکه به صورت تلفنی و آنلاین با مشاورین ما در تماس هستید حتما بتوانیم خدمتگزاری خوبی را در محضر شما بزرگواران داشته باشیم.

شما برای این منظور میتوانید از یک نوع کاغذ دیواری مثل کاغذ دیواری طرح گل و یا کاغذ دیواری با طرح گل داماسک که بسیار شیک و زیبا است، به عنوان کاغذ دیواری پشت تخت خواب برای اتاق خواب عروس و یا اتاق خواب کودک استفاده کنید و سایر دیوارها را با یک کاغذ دیواری طرح ساده مثل کاغذ دیواری طرح پتینهای و یا تک رنگ دیوارپوش نمائید. در قسمت بالا در مورد انواع کاغذ دیواری صحبت شد و اینکه هر کسی با توجه به سلیقه ی خاص خودش را که دارد در انتخاب کاغذ دقت میکند با ورق زدن و دیدن آلبوم های کاغذ دیواری سعی بر انتخاب بهترین نوع و متریال برای منزل خودش است، در این بخش کارشناسان ما به جهت طی کردن دوره های زیباشناسی و رنگ شناسی در دانشگاه ها نیز میتوانند کمک شایانی برای شما مشتری های خوب آذران دکور باشند اما در نهایت انتخاب کردند بر عهده ی خود شما است تا زمانی که در منزل خود هستید از دیدن کاغذ بر روی دیوار خود لذت ببرید. اگر کفپوش پذیرایی شما ساده است بهتر است از کاغذ دیواری ها با طرح گلدار و شلوغ استفاده کنید. 1.کاغذ دیواری کلاسیک:اگر می خواهید نوعی از کاغذ دیواری را خریداری نمایید که دارای نقش و طرح های مختلفی می باشد، باید انتخاب را با دقت بیشتری انجام دهید تا فضای پذیرایی زیاد شلوغ نشود.

دیدگاهتان را بنویسید