کاغذ دیواری چیست – کاغذ دیواری چگونه است – کاغذ دیواری چه کارایی دارد

یکی از این فضاهای کوچک، پلهها هستند. کف کابینت یکی از مکانهای مستعد لک و کثیفی است. کاغذدیواری از نظر جنس «زیرلایه» انواع متفاوتی دارد. شاید در ابتدای امر تیتر این مقاله بدیهی به نظر برسد اما در دکور چوب وظیفه خود دیدیدم که این موضوع را به طور کامل شرح داده و تمامی سوالاتی که در ذهن مخاطبان در مورد کاغذدیواری میرسد را پاسخ دهیم. این کاغذ دیواریها انواع متفاوتی داشته و چون جدا شدنی هستند، میتوان آنها را به خانه دیگر یا مکان دیگر جابجا کرد. همانطور که برخی از افراد تمایل به ساده بودن سقف دارند، برخی دیگر ترجیح می دهند در طراحی داخلی خود سقفی شکیل داشته باشند. کاغذ دیواری رولی یا اماده که این دسته از کاغذ دیواری ها از قدیم رایج بوده اند و اساس کار در تولید این مدل از کاغذ دیواری ها استفاده از الگو تکرار میباشد به این ترتیب که یک طرح بر روی کاغذ دیواری کنار یک دیگر تکرار میشوند و بر اساس ویژگی های مختلف مانند جنس، اندازه ،طرح و کشور سازنده به چند دسته مختلف تقسیم میشوند که مادر ادامه به انها می پردازیم . ما در ایوان وارد کننده کاغذ دیواری هستیم و قیمت و کیفیت محصولات دکوراتیو این فروشگاه از مزیت رقابتی بالاتری با هرکجای دیگر برخوردار است.

بنابراین با یک محاسبه سر انگشتی بدین معنی که زحمت بکشید و متر را اماده کنید همراه با یک قلم و کاغذ، اکنون نیاز است که محیط منزل را به دست بیاورید، دیوار را متر بزنید (طول ضربدر عرض) تا ابعاد دیوار به دست بیاد، اکنون با توجه به مطلبی که در بالا خدمت شما عنوان شد که هر رول کاغذ دیواری 5 متر را حدودی جواب میدهد، دیگر خرید رول کاغذ دیواری برای شما اسانتر شده است یعنی الان دیگر شما میدانید چند رول کاغذ نیاز دارید. همچنین به مهمترین سرمایه زندگی شما یعنی خانه تان ارزش بیشتری می دهد. استفاده از رنگ و کاغذ دیواری در کنار هم دیوارپوشی متفاوت و جذاب برای فضای مورد نظر ایجاد می کند. مطمئن باشید که فضای خود را برای محاسبه تعداد رولهایی که برای پوشش فضای مورد نظرتان نیاز دارید درست اندازه گرفته اید. انتخاب یک کاغذ دیواری صحیح و خوب کاری سخت است؛ به خصوص اگر قبلا این کار را انجام نداده باشید. مزایا کاغذ دیواری: اگر درحال حاضر دیوارهایتان با کاغذ دیواری پوشیده شده است و قصد تعویض آن را دارید، باید بگوییم که کندن کاغذ دیواری کاری بسیار چالش برانگیز است که برای اثرگذاری به صبر و ابزار مناسب نیاز دارد.

در شکل زیر کابینتی را مشاهده که میکنید که در ابتدا به رنگ قهوهای بود، اما صاحبخانه پس از کهنه شدن رنگ، آنرا با رنگ سفید و همچنین کاغذ دیواری رنگارنگ در قسمت پشت کابینت، تزیین کرده است. کاغذ دیواری موقت امروزه محبوبیت بسیار زیادی بین طراحان و همچنین مردم پیدا کرده است. به نحوی که طرح های زیگزاگی و رنگ روشن کم کم محبوبیت بالاتری نسبت به انواع قدیمی تر پیدا کردند. در مکان های تجاری باید از انواع کاغذدیواری مقاوم و مستحکم استفاده نمود. اگر تا بحال از کاغذ دیواری جداشدنی و موقت استفاده نکردهاید، باید بدانید که این مدلها برای تزیین دیوار بین کابینت آشپزخانه بسیار موثر هستند. این نوع دیوارپوش دارای قابلیت تنفس (breathable) می باشد به این معنی که تا حدی اجازه عبور هوا را از خود می دهد. اساس کار در پوستر دیواری استفاده از صنعت چاپ میباشد به این صورت که شما هر طرحی که مد نظر دارید در اندازه دلخواه خود بر روی کاغذ دیواری خام چاپ میکنی و با استفاده از چسب کاغذ دیواری آن را بر روی دیوار مد نظر خود نصب می کنید که بسته به جنس کاغذ دیواری خام و کیفیت چاپ قیمت ها متفاوت میباشد.

اگر در قسمتی خرابکاری کردید، خیلی راحت آن قسمت را کنده و برش جدیدی را جایگزین کنید. از آنجایی که تمام انواع کاغذ دیواریهای موقت در برابر رطوبت مقاوم هستند، میتوانید از آنها بدون مشکل در فضای باز نیز استفاده کنید. با استفاده از کاغذ دیواری، میتوانید افکتی مانند کاشیهای رنگی در خانههای قدیمی را در پله جلوی منزل یا راه پله داخل ساختمان ایجاد کنید. برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه نیازی نیست حتما کابینتهای خود را تعویض کنید، تنها چیزی که نیاز دارید، یک رنگ و کاغذ دیواری است. این کار هیچ نیازی به استخدام یک متخصص یا نصاب برای تکمیل کار ندارد، فقط برای اندازه گیری و برش، میتوانید از کمک یک حرفهای در این زمینه کمک گرفته و کاغذ را برش بزنید، سپس خودتان کاغذ را بعداز کندن روکش چسب آن، بر روی دیوار نصب کنید. اگر در اتاق خوابتان هیچ پنجرهای وجود ندارد، با کمک کاغذ دیواری موقت میتوانید یک ویوی مصنوعی از طبیعت در اتاقتان ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید