کاغذ دیواری چیست؟

پوسترهای سه بعدی با جلوه های زیبایی که به محیط خانه می دهند باعث می شود که یک دکوراسیون داخلی مدرن زیبا ایجاد کرد. داماسک به معنی دمشق است و از این کلمه گرفته شده است.داماسک طرحی خاص است که در دکوراسیون و مد و لباس نیز استفاده می شود اما کاغذ دیواری داماسک با کیفیت و زیبایی خود جلوه ای ویژه به دکوراسیون های سالن پذیرایی، اتاق خواب و اداری می دهد. در این مقاله با کاغذ دیواری و انواع آن، نحوه تولید کاغذ دیواری، هماهنگی کاغذ دیواری با فضا و … در گذشته هر شخصی که از کاغذ دیواری استفاده میکرد تنها دغدغه ای که ممکن بود در استفاده از آن وی را مردد کند این بود که قابل شستشو نبودند اما امروزه این امر مهیا شده است و کاغذ دیواری های قابل شست و شو به بازار عرضه شده است که شخص در صورتی که همه یا بخشی از کاغذ دیواری نیاز به شست و شو پیدا کرد با کمترین زحمت میتواند با استفاده از یک دستمال مرطوب نسبت به شست و شوی کاغذ دیواری اقدام نماید.

نحوه استفاده از کاغذ دیواری اتاق خواب عروس کاملا به سلیقه شخصی فرد بستگی دارد که آیا میخواهد همه دیوارهای اتاق خواب خود را با یک نوع کاغذ دیواری دیوارپوش کند و یا میخواهد از دو طرح متفاوت این کار را انجام دهد. برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی با قیمت مناسب این لینک را ببینید. برای مشاهده قیمت و خرید کاغذ دیواری اینجا کلیک کنید. در این مقاله با تاریخچه کاغذ دیواری آشنا میشویم. این فروشگاه دارای طرح های بیشماری از کاغذ دیواری های جدید و مدرن می باشد که می توانید از میان آنها طرح مورد نظر خود را پیدا کنید و سفارش دهید. این نوع کاغذ دیواری مناسبترین نوع دیوار پوش برای اتاق کودکان است. امکان پیادهسازی این نوع کالای دکوراتیو در شرایط و مکانهای گوناگون، از دیوار گچی تا سرامیک و کاشی هم، در مقبولیت آن برای هر نوع دکوراسیون افزوده است. البته نصب این نوع کاغذ دیواری کمی دشوار بوده اما به جهت ویژگیهای مثبتی که دارد مقرون به صرفه است. در زیر به چند طرح و سبک متداول کاغذ دیواری اشاره می کنیم. کاغذ دیواری طرح راه راه میتواند در هر اتاق و با هر سبک و اندازه ای مورد استفاده قرار بگیرد. کاغذ دیواری کلاسیک بیشتر در دکوراسیون داخلی های سنتی استفاده می شود.

هر چه تعداد لایه پی وی سی در این نوع کاغذ دیواریها بیشتر باشد کیفیت آن نیز بهتر و بالاتر است اما به همان اندازه نیز مواد شیمیای و بوی آن افزایش میابد. باید در نظر داشته باشید که این نوع از کاغذ دیواریها در ابعاد کوچکی در بازار موجود هستند و برای استفاده در اتاق کودکان گزینه ای بسیار مناسب محسوب می شوند. این نوع از کاغذ دیواری ضد خش و قابل شستشو هستند و به راحتی پاره نمیشوند و در ابعاد مختلف بین 5 تا 16 متر مربع در بازار وجود دارند. همچنین از این نوع کاغذ دیواری اتاق کودک و یا آشپزخانه و حمام استفاده نمیشود زیرا به راحتی پاره شده و آسیبپذیر است. این دیوار پوشها و مخصوصا کاغذ دیواری سه بعدی مطابق با هر بودجه و هر مکانی طراحی شده و به راحتی قابل نصب و اجرا میباشند. استفاده از کاغذ دیواری باید بر اساس ظرافت ها و نگاه ویژه به ترکیب بندی رنگ ها و طرح های اجرا شده صورت گیرد. کاغذ دیواری بافت دار زیبایی زیادی به محیط میدهد. در کل بهجای طرحهای هندسی ساده و بیروح و یا رنگی ساده، منظرهای از طبیعت روی دیوار آن هم به شکل سه بعدی گزینه بسیار مناسبی چه برای منزل و چه محیط کار است.

البته باید بدانید که بر روی دیوارهای بدون عیب و نقص بهتر کار میکند. بهتر است از پوستر دیواری برای خانه هایی استفاده شود که دارای دکوراسیون داخلی مدرن می باشند. برای این کار بهتر است دیوار اصلی را پوستر دیواری بچسبانید. پوستر سه بعدی طبیعت فقط برای استفاده در منزل نیست، اگر میخواهید به محیط کار خود حس آرامش طبیعت را اضافه کنید این گزینه انتخاب خوبی برای شماست. باید توجه کنید که طرح و رنگ باید با روحیه اعضای خانواده متناسب باشد چون هر کدام از آنها حس متفاوتی را به محیط القا میکنند. این رنگها برای محیط های شلوغ و همین طور اتاقهایی که مبلمان طرح دار دارند مناسب هستند. انتخاب هر نوع از اینها میتواند بر تصمیمات و خریدهای بعدی شما برای کامل کردن دکوراسیون داخلی فضا تاثیر بگذارد. این دیوارپوش های زیبا ، این محصول دارای الگوها و مدلهای مختلف و متنوعی است ، میتواند انتخاب خوبی برای پوشش دیوار باشد . انتخاب مناسبترین کاغذ دیواری حتی میتواند عناصر ناقص را پنهان کند. کاغذ دیواری داماسک در دکوراسیون های داخلی منزل و سبک کلاسیک استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید