کاغذ دیواری چه انواعی دارد؟

کاغذ دیواری ها به صورت رولی به فروش میرسد به طوری که معمولا استاندارد رول های بدین شکل است عرض 50 سانت و طول 10 متر بنابراین 5 متر مربع از فضای منزل شما را شامل حال خواهد شد. بنابراین با توجه به سلیقه ی مشتری تا انتخاب کند، هر کدام از البوم هایی که دست گذاشته می شود؛ هم در مورد رنگ صحبت خواهد شد و هم در مورد اینکه چند متر مربع از فضای منزل را پوشش خواهد داد. یکی از متریال هایی که هیچ زمانی از مد نمی افتد و همواره بر دل مشتری ها نشسته است و به قاطعیت عرض میکنم که در سالیان تجربه در صنعت دکوراسیون داخلی و شرکت آذران دکور همواره در طول سال هستند عزیزانی که صرفا و صرفا کاغذ دیواری را برای منزل خودشان در نظر گرفته اند و الحق که البوم ها و رول های جدید این محصول هم زیبا هستند و هم اینکه با توجه به گران شدن دیگر دیوارپوش ها هنوز این مدل مرقوم به صرفه اقتصادی و هم از نظر نصب هم گاها هستند خانواده هایی که خودشان اقدام به نصب درجه یک در منزل خودشان خواهند کرد. برای اینکه کمتر با این مشکل مواجه شوید بهتر است متراژ دیوارها و میزان پرتیها را به طور کامل اندازه بگیرید.

۴- ارتفاع دیوار را اندازه بگیرید و کاغذدیواری را در قطعات هم اندازه به علاوه ۱۰ سانتی متر اضافه ببرید. مشاورین ما کمک می کنند که شما بهترین را انتخاب کنید اما لازم است که عرض کنیم که بیشتر اوقات هزینه و قیمت کاغذ دیواریها به دلیل برخی محاسبات تا حدودی برای افراد مبهم است، زیرا کاغذ دیواریها به شکل رولهایی با عرضهای مختلف عرضه میشوند و هر شکل و طرحی از کاغذ دیواری متراژ و اندازه جدای خود را دارد و، چون دیوارهای خانه به طور کامل مستقیم و دارای یک سطح نیست و بیشتر خانهها دارای ستون و دیوارهای کاذب و غیر مفید هستند، بنابراین هم از رولهای بیشتری نسبت به محاسبه شما استفاده میشود و هم در بعضی از مواقع کاغذها اضافه میآیند. کاغذ دیواری از دیرباز مورد توجه بوده است و همواره با داشتن متریال های مختلف همه از این مدل برای کاربرد و پیش برد و زیباسازی دکور خود استفاده می کردند، اجازه بدهید در مورد تجربه خودم در این چند ساله اخیر در صنعت دکوراسیون عرض کنیم، هنوز هستند مشتری هایی که در ابتدا زمانی که یک منزلی را خریداری میکنند و میخواهند کمی به تزیینات آن توجه کنند، اولین چیزی که به ذهن میرسد رنگ کردن منزل است، اما به جهت بوی تند رنگ و نی خشک شدن آن که زمان بر است، به سمت کاغذ دیواری سوق پیدا میکنند و خرید کاغذ دیواری را در سر لوحه کار خود قرار میدهند، همچنین به جهت تنوع رنگ این محصول و داشتن البوم های متنوع و نیز نصب سریع و حتی توسط خود مشتری نیز امکان پذیر است تا هم زیبایی منزل خود را بالاتر ببرند و هم از نظر اقتصادی صرفه جویی کرده باشند.

اگر به لحاظ شخصیتی تیپ ادمی هستید که تنوع طلب و زود از همه چیز خسته میشوید، پیشنهاد ما این است که از کاغذ دیواریهای ساده با رنگهای ملایم که هیچ طرح و شکلی ندارد و با هر نوع چیدمان و رنگی هماهنگ میشود، استفاده کنید، زیرا استفاده از کاغذ دیواریهای طرح دار روحیه خاصی میطلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها کمی مشکل است و ممکن است پس از مدتی دچار دلزدگی شوید. برای اینکه همه چیز درباره کاغذ دیواری را بدانید باید در مورد سبک های مختلف آن نیز اطلاعاتی را بدست آورید. در قسمت بالا در مورد انواع کاغذ دیواری صحبت شد و اینکه هر کسی با توجه به سلیقه ی خاص خودش را که دارد در انتخاب کاغذ دقت میکند با ورق زدن و دیدن آلبوم های کاغذ دیواری سعی بر انتخاب بهترین نوع و متریال برای منزل خودش است، در این بخش کارشناسان ما به جهت طی کردن دوره های زیباشناسی و رنگ شناسی در دانشگاه ها نیز میتوانند کمک شایانی برای شما مشتری های خوب آذران دکور باشند اما در نهایت انتخاب کردند بر عهده ی خود شما است تا زمانی که در منزل خود هستید از دیدن کاغذ بر روی دیوار خود لذت ببرید.

اگر بخواهیم در مورد خرید کاغذ دیواری بیشتر خدمت شما عرض کنیم این مطلب است که شاید تا سال های گذشته خانواده ها به جهت اینکه عنوان می کردند که طرح های البوم های کاغذ دیواری تکراری است از خرید آن صرفه نظر میکردند یا اینکه تمایلی کمتری نشان می دادند، اما داستان امروز به کلی متفاوت است، در یک اقدامی نسبت به وارد کردند 5 البوم کاغذ دیواری، تدابیری لازم را اندیشیدیم و بهترین گل های خاورمیانه را در جمع آلبوم های کاغذ دیواری خود داریم تا هر آنچه که شما عزیزان نسبت به کاغذ دیواری علاقه دارید آن را در خدمت شما قرار دهیم. در بخش فروش کاغذ دیواری باید به نکات خاصی توجه کرد که هر کدام برای اینکه کاغذ بهتری انتخاب شود حتما تاثیر گذار است. آن را روی دیواری که کاغذ دیواری نصب کرده اید، جایگذاری خواهید کرد. سبک کاغذ دیواری مبنی بر کلاسیک یا مدرن بودن آن و هماهنگی با سایر دکوراسیون انتخاب بسیار مهمی در هنگان خرید کاغذ دیواری است.

دیدگاهتان را بنویسید