کاغذ دیواری و انواع آن که باید بشناسید – ویکی سرا

کاغذ دیواری های رولی بر اساس طرح به چند دسته ساده، راه راه، گل دار، کلاسیک یا داماسک تقسیم بندی میشوند.که معروف ترین انها طرح کلاسیک یا داماسک میباشد که نسبت به سایر طرح ها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است البته غالبا برای فضا های رسمی همچنین باید توجه داشت که استفاده ترکیبی از طرح ها میتواند خیلی بیشتر اثر بخش باشد و زیبایی چند برابری را با خود همراه داشته باشد و به چیدمان و زیبایی محیط کمک کند. از این رو امروزه استفاده از پوستر های دیواری در دیزاین های داخلی منازل، ادارات، دفاتر و شرکت ها با استقبال بیشتری همراه می باشد. کاغذ دیواری های نانوون متریال اصلی تشکیل دهنده آن ها الیاف می باشد که این جنس از کاغذ دیواری ها بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند و قابلیت بازیافت دارند همچنین کاغذ دیواری های نانوون از طراحی بسیار قوی در طرح و نقش نیز برخوردار هستند اما نقطه ضعف این جنس از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشوی پایین آنها می باشد که نسبت به سایر کاغذ دیواری ها از مقاومت در مقابل شستشو کمتری برخوردار هستند. از مزیت کاغذ دیواری با جنس پی وی سی نسبت به سایر کاغذدیواری ها قابلیت شستشوی بالای این جنس از کاغذ دیواری ها می باشد که مقاومت خیلی بالایی در مقابل شستشو دارند.

کاغذ دیواری های نانو ون متریال اصلی تشکیل دهنده آن ها الیاف می باشد که این جنس از کاغذ دیواری ها بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند و قابلیت بازیافت دارند همچنین کاغذ دیواری های نانو من از طراحی بسیار قوی در طرح و نقش نیز برخوردار هستند اما نقطه ضعف این جنس از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشوی پایین آنها می باشد که نسبت به سایر کاغذدیواری ها از مقاومت در مقابل شستشو کمتری برخوردار هستند. کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها از زمان اجرای بسیار کمتری برخوردار می باشد و شما عزیزان می توانید در کمترین زمان ممکن ( نزدیک به چند ساعت )یک واحد مسکونی یا یک واحد اداری را کاغذ دیواری آن را اجرا کنید. یکی دیگر از ویژگی های کاغذ دیواری که بسیار زیاد مورد توجه مشتریان عزیز قرار می گیرد تنوع طرح و رنگ بسیار بالا و متنوع کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها علی الخصوص نقاشی ساختمان می باشد در واقعیت هم نیز همین طور می باشد. کاغذ دیواری به عنوان پوششی برای دیوار توانسته است در سالیان اخیر جایگاه ویژه ای در میان مشتریان پیدا کند و به عنوان جایگزین اصلی نقاشی ساختمان معرفی شده است. کاغذ دیواری یک پوشش برای دیوار میباشد که با استفاده از چسب مخصوص آن بر روی دیوار می چسبد که در طرح های بسیار متنوع و در اندازه های مختلف تولید می شود.

عرض رول کاغذ دیواری بر اساس استاندارد انجمن جهانی پوشش های دیواری ( IGI ) و با توجه به تکنولوژی کشور سازنده متفاوت است. از مزیت های اصلی پوستردیواری نسبت به کاغذ دیواری رولی این است که در انتخاب طرح و اندازه هیچ محدودیتی نداریم و هر طرح را میتوان در ابعاد دلخواه تولید کرد که همین ویژگی سبب شده است که در در سال های اخیر استفاده از پوستر دیواری نسبت به کاغذ دیواری های رولی بیشتر به چشم می خورد در نظر داشته باشید که قیمت پوستر دیواری بر اساس متر مربع میباشد و قیمت کاغذ دیواری های آماده بر اساس رول میباشد. این در حالی است که پوستر دیواری یا کاغذ دیواری سه بعدی در ابعاد دلخواه شما و برای شما به صورت مجزا ساخته می شوند تولید می شوند. کاغذ دیواری های رولی به صورت آماده در بازار وجود دارند و شما عزیزان می توانید با مراجعه با بازار و بورس کاغذ دیواری در لحظه آنها را خریداری کنید. شما با استفاده از این محصول می توانید چهره ی خانه و دکوراسیون خود را تغییر دهید.

هنگامی که برای انتخاب و نصب کاغذ دیواری اقدام میکنید، باید سایر اجزای دکوراسیون را هم در نظر بگیرید. آلبوم های کاغذ دیواری که در فروشگاه نکست عرضه میشن همه توسط خود این شرکت وارد شدن و در انبار فروشگاه نگه داری میشن. در ادامه این مطلب با فروشگاه رونیا همراه باشید تا شما را هرچه بیشتر با کاغذ دیواری لاکچری آشنا کنیم. در مرحله بعد ، کاغذ دیواری چاپ شده با لایه ای از نشاسته گندم یا ذرت مرطوب پوشانده و سپس خشک می گردد. جنس کاغذ دیواری ها بعد از انتخاب طرح و رنگ و کاربرد آن ها، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مخصوصاً برای محیط های اداری یا فروشگاه ها که زمان از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار می باشد. فروشگاه رونیا با در اختیار داشتن کارشناسان خبره در امر طراحی و دکوراسیون داخلی به شما در خرید کاغذ دیواری لاکچری کمک می کند. استفاده از کاغذ دیواری ضد امواج موجب کاهش امواج الکترومغناطیس در بازه فرکانسی ۳۰۰MH تا ۳۰GH با راندمان ۵۴db (بیشتر از ۱۰۰ برابر) در محیط زندگی می شود که با توجه به این که این طیف از امواج الکترومغناطیس تاثیرات مخرب زیادی بر روی اعضای بدن و ایجاد سلول های سرطانی دارند ، این ویژگی کاغذ دیواری ضد امواج می تواند در ایمن سازی محیط و تضمین سلامت بدن نقش قابل توجهی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید