کاغذ دیواری – نصب کاغذ دیواری – پوستر دیواری

دارید حضوری خدمت برسم؟ سلام من آلبوم بونیتو نیاز دارم که کره ای هست ولی در این صفحه موجود نیست این البوم را دارید؟ کاغذ دیواری ال ای دی دار ، با زیبایی هرچه تمام تر طرح خود را با نور نشان می دهند و فضایی رویایی ایجاد می کنند. در انتخاب کاغذ دیواری شما میتوانید از مدلهای کاغذ دیواری اتاق خواب، کاغذ دیواری اتاق کودک و یا كاغذ دیواری پذیرایی بر اساس روحیه، طرحهای مختلف انتخاب نمایید. با انتخاب رنگهای مختلف و ترکیب آنها دست شما برای انتخاب اسباب و اثاثیه بازتر است. از جمله کاربرد های این دیوارپوش می توان به کاربرد کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل ، هتل ها و کاغذ دیواری اداری اشاره کرد که برای هر کدام متناسب با کاربری و دکوراسیون فضا از طرح ، رنگ و جنس خاص انواع کاغذ دیواری استفاده می گردد. به عنوان مثال اگر مبلمان و پردههای شما ساده هستند، میتوانید از طرحهای شلوغ و برجسته برای دیوارهای استفاده کنید.

کاغذ دیواری های راه راه به صورت خطوط افقی و عمودی موجود هستند، کاغذ دیواری های راه راه افقی فضا را بزرگتر و راه راه عمودی فضا را بلندتر از واقعیت نشان می دهند. در پوستر دیواری ، به طور معمول ، یک طرح خاص به صورت سفارشی بر روی کاغذ چاپ می شود که این طرح می تواند سه بعدی هم باشد ، بدین معنا که طرحی که روی کاغذ چاپ می شود سایه هایی دارد که یک بعد جدید به دیوار اضافه می کند. قیمت کاغذ دیواری به شدت به جنس و کیفیت آن و همچنین دستگاه چاپ آن بستگی دارد. بخار آب چسب پشت کاغذ دیواری را حل میکند و به کاغذ دیواری اجازه میدهد تا به راحتی از دیوار جدا شود. ارزان ترین نوع کاغذ دیواری ، نوع ساده بدون روکش است که عمر کوتاهی دارد و به علت کاغذی بودن سطح به راحتی کثیف شده و قابلیت شست و شو ندارد. کاغذ دیواری مرغوب به راحتی خراش نمیبیند و پاره نمیشود. هماهنگی طرح و رنگ انواع کاغذ دیواری با دکوراسیون محیط و وسایل منزل بسیار مهم است ، زیرا در صورت عدم رعایت این هماهنگی ، محیط آشفته به نظر می رسد.

اگر تنها قصد دارید تغییرات جزئی در فضای خود ایجاد کنید و این تغییرات محدود به دیوارها است، باید رنگها و طرحهایی متناسب با وسایل و دکوراسیون انتخاب کنید. اگر به خرید کاغذ دیواریهای شلوغ علاقه دارید و انتخاب شما طرحهای شلوغ است، بهتر است این انتخاب برای فضاهایی باشد که باقی دکوراسیون طرحهای سادهای دارند. از این موضوع غافل نشوید که نسبت به بقیه کاغذ دیواری ها کمی گران تر هستند . البته قیمت بالای کاغذ دیواری الیاف طبیعی با توجه به مزایای قابل توجه آن مانند سازگاری با محیط زیست، مقاومت بالا، ضد حساسیت بودن و قابلیت شستشو آنقدرها هم عجیب نیست. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، این امکان فراهم شده تا طرح دلخواه خود را به صورت کاغذ دیواری چاپ و نصب کنید. امروزه با توجه به طرح های گوناگون این دیوارپوش ها و انواع چاپ روی کاغذ دیواری ، می توان از آن ها برای عمق دادن به فضاهای کوچک ، ایجاد محیطی پر هیجان ، انرژی بخشی به فضای زندگی و یا برای پوشاندن دیوارهای آسیب دیده استفاده کرد و حال و هوایی جدید به فضا بخشید. این مساله باعث شده تا قیمت کاغذ دیواری برجسته نسبت به بسیاری از موارد دیگر اندکی گرانتر باشد که با توجه به موارد گفته شده کاملا طبیعی به نظر میرسد.

دیواری که با کاغذ دیواری تزئین شده نسبت به دیوار رنگ شده ظاهری متفاوت تر دارد، بنابراین می توان به اهمیت زیاد این متریال در دکوراسیون داخلی پی برد. تنوع نوع و متریال کاغذ دیواری بسیار زیاد است به همین دلیل بهتر است با آرامش و دقت بالا آنها را انتخاب کنیم . با انتخاب برچسب مناسب برای نوع کاغذ دیواری انتخابی ، برش کاغذ دیواری در صورت نیاز و در نظر گیری ضایعات در لبه های بالا و پایین کار نصب انواع کاغذ دیواری انجام می شود ، اما به طور معمول انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار هستند. کاغذ دیواریهای اولیه طرحهایی مشابه تصاویر فرشینهها داشتند و گاهی اوقات ورقهٔ بزرگ کاغذی همانند فرشینهها به صورت آزاد بر روی دیوار نصب میشد و گاهی نیز همچون سیستم امروزی آنرا بر دیوار میچسباندند. از زمان قرون وسطی، طبقه تراز اول جامعه عادت به نصب فرشینههای تزئینی بر دیوارهای منازل خود داشتند. میتوانید ترکیبی از کاغذ دیواری و رنگ برای دکوراسیون دیوار ها در خانه استفاده کرده و فضاهای خانه خود را زیباتر کنید . در نواحی مانند دور کانال کولر یا لبه های اطراف قرنیز پای دیوار و بازشو ها با مشخص کردن خط برش و علامت گذاری و با استفاده از ابزار برش کاتر کاغذ دیواری را برش می زنند.

دیدگاهتان را بنویسید