کاغذ دیواری سه بعدی

یادتان باشد دکوراسیون خانه شما باید بر اساس سلیقه خود شما و خانواده تان باشد نه اطرافیان چرا که ساعات زیادی از عمرتان در خانه سپری می شود و بایستی محیط دلنشینی برایتان باشد. شما در زمان خرید کاغذ دیواری بایستی به رنگ سایر وسایل و اشیای خود در پذیرایی نیز توجه کنید و رنگی را انتخاب کنید که با سایر اشیای خانه تان هماهنگی داشته باشد. در ساخت این نوع کاغذ دیواری از چوب درخت فنلاندی و الیاف طبیعی استفاده شده و نکته قابل توجه این است که تمامی ویژگی های مثبت یک کاغذ دیواری را به تنهایی دارا بوده و از جذابیت خاصی به علت طبیعی بودن طرح و رنگ برخودار است. اگر تجارت شما در عرصه لوازم و وسایل کودکانه است، باید از رنگ های شاد و مدل های با انرژی و سه بعدی استفاده نمایید. این نوع از کاغذ دیواری ها دارای طرح های رومانتیک و رنگ های دخترانه می باشد. در کاغذ دیواری اتاق کودک بهتر است از رنگ های شاد و سرزنده استفاده کنید.

در طراحی کاغذ دیواری مدرن از طرح های مدرن استفاده می شود. برای استفاده از کاغذ دیواری داماسک بهتر است از سایر طرح ها به عنوان مکمل استفاده شود. در میان کشورهای جهان، انگلستان به عنوان کشوری پیشرو در صنعت کاغذ دیواری شناخته میشود. این فرشینهها علاوه بر زیبایی و جلوه خاصی که به فضا میدادند، به عنوان عایق عمل کرده و از هدر رفت گرمای درون اتاق جلوگیری میکردند. در ادامه با روش نصب کاغذ دیواری بر روی سطوح مختلف آشنا خواهید شد. رول های کاغذ دیواری در عرض های ۵۰ ، ۷۰ ، ۱۰۰ و ۱۰۶ سانتیمتر تولید می گردند که معمولا طول هر رول ۱۰ متر می باشد. دو مدل از رول های پرطرفدار کاغذ دیواری برای خرید در شرکت دکورچوب، کاغذ دیواری با رول متر و کاغذ دیواری با عرض یک متر میباشد، خوب است بدانید که کاغذ دیواری هایی که عرض یک متر دارند؛ هنگام نصب روی دیوار ها به صورت یک متر یک متر درز میخورند و در این حالت تعداد درز به کار رفته شده و هدر رفت کاغذ دیواری بسیار کم میشود؛ از طرف دیگر در کاغذ دیواری با رول متر معمولا قیمت به ازاری هر متر مربع محاسبه شده و در این حالت قیمت کاغذ دیواری برای خرید بسیار مناسب محاسبه میشود.

هر رول کاغذ دیواری چند متر است؟ اما کاغذ دیواری برجسته دارای مدلها و انواع مختلفی بوده که هر کدام با یکدیگر تفاوتهایی نیز دارند. یکی از معروف ترین خیابان های تهران که انواع محصولات مربوط به دکوراسیون داخلی از جمله کاغذ دیواری و انواع کفپوش در فروشگاه های آن عرضه می شوند، خیابان سهروردی است. با این حال اگر قصدتان این است که به فضای اتاق خود جلوه فوق العاده ای ببخشید باید به چند نکته در مورد طرح کاغذ دیواری توجه کنید. اگر اتاق پذیرایی تان زیاد بزرگ نیست، می توانید از كاغذ دیواری هایی استفاده كنید كه گل ها یا طرح ریزتری دارند تا فضا بزرگ تر به نظر برسد، رنگ های روشن و طرح ساده نیز به بزرگ تر جلوه كردن محیط كمك شایانی می كند. هر چقدر گرماژ بالاتر باشد قیمت بالاتر میرود و نصب زیبا تری به شماخواهد داد و هرچقدر که قیمت ارزان تر باشد گرم کار پایین تر میباشد.

این کاغذ دیواری نوعی دیوارپوش آنتی باکتریال است که قارچ و کپک نمی تواند بر سطح آن رشد کند و به راحتی با یک دستمال مرطوب و شوینده مناسب می توان آن را پاک نمود. قیمت کاغذ دیواری بر اساس طرح، جنس، شرکت وارد کننده، ابعاد، مدل و خارجی یا ایرانی بودن متفاوت می باشد. سایت پویانو همواره جدید ترین طرح و مدل های کاغذ دیواری تولیده شده توسط معتبرترین برند ها را با بهترین قیمت در اختیار هموطنان گرامی قرار داده است. در زمان انتخاب کاغذ دیواری می بایست ویژگی های محیط خود را از نظر ابعاد و ارتفاع در نظر بگیرید و به یاد داشته باشید که هر چه کاغذ انتخابی شما تیرهتر و پر نقشتر باشد محیط شما را کوچکتر خواهد کرد و بالعکس. اگر شما هم مثل آنها فکر میکنید بهتر است پیش از انتخاب کاغذ دیواری چند نکته اصلی در این باره را بخوانید. در اصفهان نیز مانند سایر شهرهای کشور فروشگاه های دکوراسیون داخلی به صورت پراکنده در سطح شهر قرار دارند اما در خیابان هایی نظیر خیابان شریف واقفی و خیابان هشت بهشت غربی تعداد مغازه های بیشتری در کنار هم قرار گرفته اند و شما می توانید با مراجعه به آن ها کاغذ دیواری مورد نظر خود را از کاتالوگ های ارائه شده توسط فروشندگان انتخاب نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید