کاغذ دیواری سه بعدی

به ویژه طرح های زیبایی برای تزئین اتاق كودكان با رنگ های شاد وجود دارد كه می تواند فضای فانتزی را برایشان به وجود بیاورد. اغلب طرحهای به کار رفته در این محصولات کلاسیک بوده و زمینهای تیره دارند. کاغذ دیواری های PVC به این دلیل که خاصیت شستشوی مستقیم دارند در محیط هایی که امکان آلودگی در آن بیشتر است مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا در برخی موارد طرح انتخاب شده بسیار زیباست اما زمانی که بر روی دیوار قرار میگیرد ظاهر جذابی نداشته و موجب تغییر نظر شما می شود. مزایا: بسیار بادوام است و در برابر شیطنتهای کودکان مقاوم است. کاغذ دیواری از جنس فویل در رنگهای مختلف هستند که محبوبترین آنها طلایی، نقره ای و مس است. وینیل محبوبترین و رایجترین کاغذ دیواری مورد استفاده برای پوشش دیوار میباشد. برای مکانهای رسمی از کاغذ دیواری ساده یا کاغذ دیواری با طرحهای بزرگ و رنگهای دراماتیک استفاده کنید. در نواحی مانند دور کانال کولر یا لبههای اطراف قرنیز پای دیوار و بازشوها با مشخص کردن خط برش و علامتگذاری و با استفاده از ابزار برش کاتر کاغذ دیواری را برش میزنند. طرح های کاغذ دیواری در بازار چگونه هستند؟ امروزه در بازار کاغذ دیواری های ایتالیایی، کره ای، چینی، آلمانی، بلژیکی و ایرانی در طرح ها و رنگ های مختلف ارائه می شوند و قیمت هر رول آن ها با توجه به جنس و کیفیت متفاوت است.

شما در این نوع از کاغذ دیواری که به آن مخملی نیز گفته میشود شاهد تکههایی از نقش و نگار از جنس مخمل خواهید بود. لایه دوم یا لایه رویی که از جنس وینیل (نوعی پلاستیک) است و در واقع نمای کاغذ دیواری است. کاغذ دیواریهای برجسته با جنس PVC و الیاف مصنوعی تولید میشوند. برای برجسته کردن دیوار پشت تخت یا مبلها از کاغذدیواری برجسته و پررنگ استفاده کنید. یک سری از کاغذ دیواری های سه بعدی کاغذ دیواری های با گل برجسته هستن که در کارخونه های کاغذ دیواری با ماشین آلات مجهز تولید میشن و کیفیت خیلی بالایی دارن مثل کاغذ دیواری های ایتالیایی سالرنو و ساوونا. سلام من آلبوم بونیتو نیاز دارم که کره ای هست ولی در این صفحه موجود نیست این البوم را دارید؟ نمونههای اندکی از الگوهای تکرار شونده کاغذ دیواریهای اولیه به جا مانده است، اما تعداد زیادی از کلیشههای اصلی که نمایانگر الگوهای تزیینی آن زمان میباشند هنوز هم دردسترس است. 1- ارزانترین نوع کاغذ دیواری، نوع ساده کاغذی بدون روکش است که عمر کوتاهی دارد و به علت کاغذی بودن سطح به راحتی کثیف شده و قابلیت شست و شو ندارد.

معمولاً کاغذی دیواری اروپایی عرضی معادل ۵۲ سانتیمتر دارد. قیمت کاغذ دیواریهای کاغذی عموما پایینتر از انواع دیگر است، اما به همان نسبت نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتری دارد. بنابراین اگر قصد خرید یک کاغذ دیواری با مزایای بسیار و دوام و مقاومت بالا را دارید باید هزینه بیشتری را تقبل کنید. دیوار مورد نظر را قبل از نصب کاغذدیواری بررسی کنید که هیچ گونه رطوبتی نداشته باشد. 4- کاغذ دیواری نانو، قابل شستشو با آب است و هیچ گونه مواد آلرژی زا متصاعد نمیکند و چون ترکیبی از پارچه و کاغذ است به طور کامل قابل بازیافت است و آسیبی به محیط زیست نمیزند. یکی از مزایای مهم کاغذدیواری، قابل شستشو بودن آنها میباشد و همچنین نصب آسان آن. زیباییهای ظریف و پر از جزئیات این کاغذدیواری ها می توانند به کانون توجه اتاق شما تبدیل شوند، با این حال همه انواع این کاغذ دیواری قابل شستشو نبوده و تمیز کردن و نصب سختی دارند. اگر در حال حاضر در فضای اتاق شما طرح ها و نقش هایی وجود دارد که در وسایل دکوراسیون ، مبلمان ، اکسسوری ها ، فرش، کوسن ها و تابلوهای دیواری دیده می شود. کاغذ دیواری یکی از المان های بسیار مهم و تاثیرگذار در سبک دکوراسیون منزل است.

اگر نمیخواهید برای تغییر دکوراسیون اتاقهای منزل خیلی هزینه کنید، میتوانید بهجای پوشاندن تمام دیوارها با کاغذ دیواری فقط سقف را کاغذ کنید. از گذشته تا به امروز طرحهای گلدار کاغذ دیواری جهت دکوراسیون فضاهای داخلی منزل و محیط کار استفاده شده اند تا روحیه و منش جاری در طبیعت وارد فضا شده و روح بخش تعاملات روزانه ساکنین باشد. تولیدکنندگان و کسانی که کارشان فروش کاغذ دیواری است معمولا با سوالات زیادی از سوی خریداران مواجه میشوند که عمده ی این سوالات در مورد قیمت کاغذ دیواری است. همچنین علاوه بر این که لک به راحتی بر روی آنها ایجاد نمیشود در صورت کثیفی میتوان به راحتی با دستمال کاغذدیواری را تمیز نمود و این برای استفاده از کاغذ دیواری کودک و نوجوان نکتهای مثبتی به حساب میآید. حتی اغلب بانوان دوست دارند از آشپزخانه نیز قادر به مشاهده آن باشند تا به راحتی بتوانند ساعاتی که در آشپزخانه هستند برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را تماشا کنند. کاغذ دیواری از جنس فویل دارای کیفیت انعکاسی میباشد و میتوانند فضای کوچک و تاریک را روشن کنند. رول کاغذ دیواری جدیدی خریدهاید و دیوارهای رنگورورفتهای در خانه دارید که میخواهید ظاهر بهتر و دلپذیرتری پیدا کنند؟ در ادامه انواع رنگها در کاغذهای دیواری را توضیح میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید