کاغذ دیواری سه بعدی

خالی از لطف نیست که بدانید کاغذ دیواری قرنهاست که جلوه و سبک محل زندگی ما را زیبا تر نموده است . بهتر است از طرح های کوچک تر با رنگ های ملایم استفاده کنید. یکی از مهم ترین دلایل استفاده ی زیاد از کاغذ دیواری ، این است که طرح ها و نقش های بیشماری دارد که برای همه نوع سلیقه ها میتواند مفید باشد. کاغذ دیواریها بر اساس نوع کاربری، جنس و طرحشان به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند. پیشنهاد ما به شما این است که از این مدل کاغذ دیواریها در کنجها و گوشههای اتاق یا تک دیوارها استفاده کنید تا بر جذابیت آنجا بیفزاید و زیبایی آن محل را چند برابر کند. استفاده از کاغذ دیواری بعد از دوران تکفیر هنری هشتم از سوی کلیسای کاتولیک بسیار رایج شد، زیرا این امر موجب قطع روابط سایر کشورها با انگلستان و در نتیجه جلوگیری از صدور فرشینه به آن کشور شد. وی که علاقهای خاص به شیوههای معماری و هنر مغرب زمین داشت، در زمان نوسازی کاخ گلستان با پوشاندن دیوارهای آن کاخ توسط کاغذ دیواریهای وارداتی از زمره نخستین افرادی شد که باب ورود این محصول به ایران را گشودند.

عامل مهم دیگری که در این تصمیم گیری تاثیر زیادی خواهد داشت، نیاز مصرف کننده است. این طرحها بیشتر شامل گلها و سایر اشکال مختلف طبیعت است. به دلیل وجود الگو و مدلهای مختلف شما میتوانید آزادانه مدل خود را انتخاب کنید و محیط زندگی خود را زیبا سازی کنید . کشورهای بسیاری در زمینه ساخت صنایع مربوط به کاغذ دیواری، مبادرت به تولید و عرضه دستگاه های مختلف با مارک های متفاوتی نموده اند. از آنجا که فروشندگان و نمایندگی های کاغذ دیواری ها در سراسر کشور از ارزش نتایج مربوط به نصب صحیح کاغذ دیواری آگاه هستند، حساسیت بسیاری در این خصوص به کار گرفته و سعی می نمایند از بهترین و با سابقه ترین نصاب ها و وسایل ممکن جهت نصب کاغذ دیواری استفاده نمایند. یکی از بهترین و با کیفیتترین انواع کاغذ دیواری؛ کاغذ دیواری نانوون(Nonwoven) است که از بهترین و با کیفیتترین الیاف کاغذ و پارچه ساخته میشود.

با گذشت زمان و بهروز شدن تکنولوژی، انواع طرحها و نقوش میتوانند بر روی کاغذ دیواری اجرا شود و شما به دلخواه هر طرحی که دوست دارین برای خود انتخاب کنید و از دیدن آن در محل سکونت یا محل کار لذت ببرید. پلی وینیل کلراید ماده ای است که از آن در ساخت این نوع از کاغذ دیواری ها استفاده می شود. از این رو با توجه به نوع فضا و نیازمندی های آن به انتخاب هر یک از اجزا مورد استفاده در محیط خود بپردازید. میتوانید کاغذ دیواری تان را طوری انتخاب کنید که تکمیل کننده طرح و اندازه آن ها باشد. این دسته بندی، اصولی ترین تقسیم بندی کاغذ دیواری است و به همین علت است که همواره تمامی کاغذ دیواری ها را با نام یکی از موارد فوق معرفی می نمایند. کاغذ دیواری با روکش وینیل : این کاغذ دیواری مادهای کاغذی دارد که بر روی آن رویهٔ طرح دار با نمونهٔ وینیل آکرلیک و یا پلی وینیل کلراد (پی وی سی) اسپری و یا روکش شده است.

انتخاب کاغذ، برای اتاق نوجوان پسر با اتاق خواب دخترانه بسیار متفاوت است و باید طرح و رنگ آن متناسب با سن و جنسیت فرزندان انتخاب شود. کاغذ دیواری در دوره رنسانس بسیار مورد استقبال اشراف قرار گرفت و محبوبیت زیادی پیدا کرد. از این رو در ادامه به راه کارهایی پرداخته خواهد شد که در روند انتخاب های شما برای محیط کاری مورد نظرتان مفید واقع شود. تولید کاغذ دیواری در دوران حکومت الیور کرامول متوقف شد اما پس از بازگشت چارلز دوم دوباره درخواست برای کاغذ دیواری افزایش یافت. بعدها در قرن بیستم کاغذ دیواری یکی از اجزای اصلی دکوراسیون داخلی در اروپا شد. کاغذ دیواری داماسک یک دیوارپوش بی نظیر برای دکوراتیو نمودن دکوراسیون خانه های کلاسیک و مدرن است و می توان گفت طرح طلایی آن جزء پرطرفدارترین طرح ها به شمار می آید. جنس کاغذ دیواری ها بعد از انتخاب طرح و رنگ و کاربرد آن ها، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید