کاغذ دیواری سه بعدی

هدف اصلی در طراحی فضاهای تجاری و البته در نوع کافیشاپ و رستوران که از دسته طراحی داخلی فضاهای پذیرایی میباشد، این است که مراجعه کننده مدت زمان بیشتری از اوقات خود را در فضای مورد نظر صرف کند. در گالری ما، مجموعه متنوعی از طرحهای مختص کافیشاپ و رستوران و فضاهایی از این دست وجود دارد که اگر قصد تغییر دکوراسیون فضای کافه یا رستوران خود را دارید، پیشنهاد میکنیم حتما از آن دید فرمایید. در این شرایط میتوانید از کاغذ سنباده استفاده کنید. اگرچه نصب و برداشتن آن سخت بوده و باید از چسب بی رنگ برای نصب آن استفاده کنید. اگر هزینه و وقت زیادی برای کاغذ دیواری مصرف کنید اما در عوض به چسب کاغذ دیواری توجهی نداشته باشید نتیجه کار خوب نخواهد شد و باید دقیقاً به همان میزانی که برای خرید کاغذ دیواری وقت گذاشته اید و جنس و کیفیت آن را بررسی کرده اید در مورد کیفیت و جنس چسب کاغذ دیواری هم انرژی مصرف کنید تا نصب کاغذ دیواری به بهترین نحو ممکن انجام شود.

اگر اینطور است، توصیه میشود کارتان را طی دو روز انجام دهید تا خیلی خسته نشوید. زیرا از صرف وقت و هزینه اضافی برای تعمیر دیوار چشمپوشی میشود و به آسانی نصب و اجرا میشود. اگر اتاق خواب کوچکی دارید سعی کنید از کاغذ دیواری های تیره رنگ در آن استفاده نکنید زیرا باعث می شود اتاق کوچک تر از چیزی که هست به نظر برسد و اگر طرح ها عمودی باشند و زمینه روشن باشد، اتاق بزرگتر و سقف اتاق بلندتر دیده می شود و این باعث زیباتر شدن اتاق شما میشود. شاید پوشاندن دیوار با کیلر یا پرایمر بهنظرتان کاری خستهکننده و غیرضروری بیاید، اما حتما انجام این کار را توصیه میکنیم چراکه کاغذدیواری روی دیواری که سطحش با چیزی مثل پرایمر پوشانده شده باشد، ظاهر بهمراتب بهتر و یکدستتری پیدا میکند. کار تعمیر و نصب کاغذ دیواری، باید توسط افراد خبره انجام گیرد. پس از انجام این مراحل با یک اسفنج خیس، بین درزها را که چسب اضافی بیرون زده است، تمیز کنید.

فرض کنید که شما بخواهید یک شلف دیواری برای منزل خود نصب کنید. مثلا لازم نیست که حتماً فقط از یکی از نمونه های کاغذ دیواری یا رنگ در خانه خود استفاده کنید و شما این شانس را دارید که هم از کاغذ دیواری در خانه خود استفاده کنید و هم از رنگ، و از آنها به صورت ترکیبی استفاده کنید. وجود این الیاف شیشه ای باعث ایجاد یک پوشش ارتجاعی در سطح کاغذ دیواری می شود و به همین خاطر از ریزش دیوار جلوگیری میکند . تلویزیون میتواند به عنوان یک انتخاب مناسب به عنوان نقطه کانونی خانه در نظر گرفته شود، چرا که ما همیشه در محلی تلویزیون را قرار میدهیم که بیشترین دید را از هر بخش خانه به آنجا داشته باشیم. با خطکش نجاری خطی از بالا تا پایین دیوار ترسیم کنید که از آن نقطه عبور کند. کاغذ را دقیقا همراستا با خطی روی دیوار قرار دهید که در مرحله اول ترسیم کردید، طوری که ۵٫۰۸ سانتیمتر از بالا و پایین اضافه بیاید. علاوه بر این، موادی مثل پرایمر و کیلر از دیوار و کاغذ نصبشده روی آن در مقابل رطوبت و آسیبهای احتمالی محافظت خواهند کرد.

استفاده از کاغذ دیواری ضد امواج موجب کاهش امواج الکترومغناطیس در بازه فرکانسی ۳۰۰MH تا ۳۰GH با راندمان ۵۴db (بیشتر از ۱۰۰ برابر) در محیط زندگی می شود که با توجه به این که این طیف از امواج الکترومغناطیس تاثیرات مخرب زیادی بر روی اعضای بدن و ایجاد سلول های سرطانی دارند ، این ویژگی کاغذ دیواری ضد امواج می تواند در ایمن سازی محیط و تضمین سلامت بدن نقش قابل توجهی داشته باشد. در خانههایی که کودک زندگی میکند، احتمالا یکی از بیشترین آسیبهایی که به کاغذ دیواری وارد میشود، خراشیدگی و کنده شدن آنها توسط کودک است. به طور مثال ترکیب رنگ های کرم، قهوه ای، شیری و نسکافه ای می تواند ترکیب رنگ خوبی در خانه شما باشد. قسمت اتاق خواب و پذیرایی کاملا جدا است و شما می توانید اگر ایده ای دارید به صورت جداگانه در این قسمت پیاده کنید. همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید استفاده از کاغذ دیواریهایی با طرح و نقشهای گلهای زیبا ظاهری فوقالعاده جذاب به این فضا داده است. زیرا حداقل میتوانید اطمینان داشته باشید که دیوارهایی زیبا خواهید داشت. ترکیب رنگ هایی که گفته شد بیشتر مناسب دکوراسیون کلاسیک و مجلل تر است و اگر می خواهید به سمت دکوراسیون مدرن و امروزی پیش بروید سعی کنید از رنگ های خنثی بیشتر استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید