کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

پس از آشنایی با مدل های مختلف کاغذ دیواری ، خالی از لطف نیست که جنس کاغذ دیواری ها را نیز بشناسیم. کاغذدیواری از نظر جنس «زیرلایه» انواع متفاوتی دارد. ۵- پارچه ای با روکش وینیل اکریلیک: این نوع دیوارپوش زیرلایه پارچه ای دارد و با وینیل یا اریلیک مایع پوشیده شده و طرح مورد نظر روی این پوشش چاپ شده است. ۳- غیربافته شده: زیرلایه این نوع کاغذدیواری، ورقه هایی است که توسط ماشین آلات کاغذسازی از ترکیب رشته های بلند خمیر سلولز و الیاف پارچه با نوعی چسب ساخته می شود. برای سهولت می توانید محلولی از آب داغ و مایع نرم کننده پارچه به نسبت دو به یک یا محلوی از یک گالن آب داغ و یک فنجان سرکه سفید درست کنید. این پوشش تزیینی هم مانند رنگ، ویژگی ها و البته معایب و مزایای خودش را دارد که تا با آنها آشنا نشوید نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید. انتخاب رنگ و سایز طرح گل موجود در کاغذ دیواری ارتباط مستقیم به روحیه، سلیقه، میزان نور و ابعاد دیواره ای دارد که مورد طراحیست. در انتخاب رنگ و طرح کاغذ سعی کنید براساس سلیقه خود عمل کنید زیرا طرح خاص در کنار رنگ های مورد علاقه شما حالتی رویا گونه خلق می کند و با ایجاد فضایی آرام حالتی مجلل به خانه می بخشد.

بهتر است بدانید دیگر نیازی نیست از مدلهای ساده و محدود قابل اجرا با رنگ های پایه استفاده کنید ، بلکه میتوانید بر اساس حس و حال همچنین سلیقه خود کاغذ دیواری را انتخاب کنید . شما میتوانید عکس یا طرح مورد نظرتان را با سلیقه خود و متناسب با فضای موجود سفارش دهید. آنها به سختی پاره میشوند و به مدت تقریبا 5 سال کارآیی خود را حفظ میکنند. امکان شستوشوی آنها باعث شده تا چند سال نیازی به تعویض نداشته باشند و تنها با پرداخت یک بار هزینه نصب تا حداقل 5 سال نیازی به تعمیر و تعویض پیدا نکنند. این نوع از کاغذ دیواری قابلیت نصب دوباره را دارند و در مواقعی که نیاز به تعمیر دیوار پشت آن باشد ، به راحتی جدا شده و دوباره قابلیت نصب را دارند و حالت چسبی آنها از بین نمیرود. پس از مطرح کردن برخی از مواردی که در حین خرید کاغذ دیواری باید به آنها توجه کنید، مسئله اینجاست که چه عواملی میتواند بر روی قیمت این محصولات تاثیر گذار باشد. در ادامه به به برسی قیمت کاغذ دیواری و راهنمای خرید آن می پردازیم. بعضی از کاغذدیواری های موجود در بازار عایق صوتی هم هستند و اگر شرایط خانه تان طوری است که آلودگی های صوتی اذیت تان می کند با استفاده از این نوع کاغذدیواری می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

اگر قسمت هایی از کاغذ از دیوار جدانشد به وسیله کاردک می توانید آن قسمت ها را راحت تر از دیوار جداکنید. میبینید که جای پیچ و رول پلاک آن به خوبی نمایان است و شما هیچ راهی برای پوشاندن و تعمیر قسمت سوراخ شده ندارید. اگر قسمت هایی در خانه تان هست که زیاد در معرض دید نیست مانند راهروها و نمی خواهید هزینه زیادی برای آن صرف کنید، می توانید کاغذدیواری ساده، سبک و ارزان قیمت را خریداری کرده و خودتان آن را نصب کنید. برای مثال اگر ارتفاع سقف خانه از حد معمول بیشتر است، می توانید با کاغذدیواری که طرح «افقی» دارد آن را اصلاح کنید. برای انتخاب راحت تر می توانید روی این گزینه ها فکر کنید. ۶- کاغذ با روکش وینیل سخت و جامد: در این نوع کاغذدیواری، لایه دکوراتیور به شکل یک لایه جامد از «وینیل» روی یک زیرلایه کاغذی لمینت می شود. ۷- کاغذ با روکش وینیل سخت، جامد و طرح برجسته: این نوع کاغذدیواری هم از لمینت کردن ورقه ای از وینیل جامد روی زیرلایه کاغذی ساخته می شود و به وسیله حرارت نقش های برجسته ای را روی نمای آن ایجاد می کنند.

کاغذ دیواری آینه ای دارای الگو و مدلهای مختلفی است و برای ست کردن با وسایل منزل و هارمونی رنگهای مختلف مشکلی ایجاد نمیکند . سلام. نصب کاغذ دیواری بر روی کمد ام دی اف امکان پذیر است؟ برای اجرا و پیاده سازی این کاغذ دیواری شما به نوار ال ای دی نیاز دارید . پس از فراهم کردن موارد و ابزارهای مورد نیاز نصب کاغذ دیواری، نوبت به بازبینی و زیرسازی دیوار میرسد، اگر دیواری که قصد دارید آن را کاغذ دیواری کنید، نم داشته باشد باید علاوه بر نم، ریشه و منبع نم را نیز از بین ببرید تا کاغذ دیواریها پس از نصب دچار مشکل نشوند، کلید و پریزها را باز کنید و قسمتهای نمدار را با کاردک فلزی بتراشید تا چند سانتیمتر این کار را ادامه دهید، تمام گچهای خیس را از دیوار جدا کنید تا به قسمتی که نم از آنجا شروع میشود، برسید و مشکل را برطرف نمائید، سپس مجددا دیوار را گچ کنید. رول های کاغذ دیواری به طور کلی حدود اندازه 10 متر طول و 53 سانتیمتر عرض دارند. وزن وینیل به کار رفته در آن بین 300 تا 450 گرم در هر متر مربع است.

دیدگاهتان را بنویسید