کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

لازم نیست همیشه روی خرید کاغذ دیواری سه بعدی سفید اصرار کنید، استفاده از رنگهای مهیج هم جلوهای خاص به منزل شما میبخشد. همچنین با نورپردازی می توان به کاغذ دیواری های برجسته جلوه ای سه بعدی داد .کاغذ دیواری برجسته بخاطر جنس ، نقش و رنگ های متنوع زیادی که دارد ، جز کاغذ دیواری های لوکس و لاکچری می باشد . ممکن است خود شما طریقه نصب کاغذ دیواری را بلد باشید و بتوانید انجام دهید اما انجام توسط نصاب کاغذ دیواری که به صورت حرفه ای این کار را انجام می دهد و بر انجام کار تسط کافی دارد، باعث افزایش کیفیت کار می شود. کاغذ دیواری یکی از چیزهای مهمی است که میتواند زیبایی خانه را چندین برابر کند و همچنین اگر به خوبی انتخاب نشود میتواند نتیجه عکس داشته باشد. همچنین مشاوران گروه معماری و طراحی داخلی تک دیزاین همواره در فرایند خرید، از انتخاب طرح تا اجرای محصول بر روی دیوار مد نظر شما در خدمت شما عزیزان بوده اند تا شما عزیزان لذت یک خرید آنلاین را تجربه کنید. ما در گروه معماری و طراحی داخلی تک دیزاین سعی کرده ایم تقریباً تمامی محصولات مربوط به پوستر دیواری و کاغذ دیواری های رولی را در فروشگاه آنلاین خود جمع آوری کنیم تا شما عزیزان به راحتی به گسترده ترین آرشیو کاغذ دیواری و پوستر دیواری دست پیدا کنید.

کاملا واضح است که امروزه سطح کیفیت کاغذ دیواری ها نسبت به گذشته و اوایل بالاتر می باشد. همانطور که در بالا خدمتتان عرض کردیم که برخلاف آنچه که به نظر میرسد، نصب کاغذ دیواری و مخصوصاً پوستر دیواری چندان کار ساده ای نیست و از طرفی قیمت نصب کاغذ دیواری نسبت به خود محصول کاغذ دیواری تقریباً قابل صرفنظر کردن می باشد و تقریبا نزدیک به یک دهم پس توصیه ما به شما عزیزان این این است که حتماً برای نصب کاغذ دیواری و پوستر دیواری از افراد ماهر و کارآموزیده استفاده کنید البته نباید از این مسئله نیز غافل شد که شما خود نیز می توانید با صرف کردن وقت بیشتری نسبت به نصابان، نصب کاغذ دیواری را انجام بدهید ولی مسلماً نصابان عزیز این کار را دقیق تر و حرفهای تر انجام خواهند داد. به این معنی که گرد و غبار، ذرات ریز و آلودگی های موجود در فضا را جذب نمی کنند.

سعی کنید رنگ کاغذ دیواری با پارچه مبلمان یا صندلی هارمونی داشته باشد.مثلا در این تصویر رعایت شده است. برای انتخاب دیوار شاخص دیواری دیواری را انتخاب کنید که کوچک نباشد زیرا خانه را کوچک و نامنظم نشان میدهد.یکی از انتخاب های مناسب دیوار شاخصی دیواری است که مبلمان سه نفره ای که جلوی آن قرار داردوهمین طور در اتاق خواب دیواری که تخت خواب به آن تکیه دارد دیوار شاخص مناسبی است. گروه معماری و طراحی داخلی تک دیزاین با مشاوره و طراحی و اجرا برای بیش از ۱۲ هزار واحد مسکونی جدول زیر را برای به دست دست آوردن تقریبی تعداد رولهای های مصرفی کاغذ دیواری ایجاد کرده است تا شما عزیزان با ملاحظه این جدول به طور تقریبی تعداد رولهای مصرفی کاغذ دیواری آگاهی داشته باشید و به طور تقریبی بتوانید هزینه اجرای کاغذ دیواری برای واحد مسکونی خود را تخمین بزنید. بعدها فرانسوی ها از آن محصول در تجارت خود استفاده نموده و تحولی جدید در صنعت تزیین و رنگ آمیزی دیوارها به وجود آمد. و بعد از آن زمان بقیه اروپایی های ثروتمند به تقلید از لویی ، اقدام به سفارش کاغذ دیواری های منقوش به نقاشان کردند . قبل از نصب کاغذ دیواری، مرحله زیرسازی دیوار بسیار مهم است زیرا اگر هرگونه ترک، سوراخ، شکستگی و …

زیرا کاغذهای بدون روکش هستند و قیمت پایینی دارند. حدالامکان سعی کنید دیواری که در و پنجره دارد را انتخاب نکنید چون دیوار مناسبی نیست ولی دیواری که شومینه دارد میتواند دیوار شاخص فوق العاده ای باشد زیرا تنها دیواری را که به خودی خود جلب توجه میکند یا دیوار پشت تلویزیون هم دیوار مناسبی است . و به همین ترتیب … چون به این ترتیب همه چیز ساده و مرتب و تمیز بنظر می رسد. و بدین ترتیب فن تولید کاغذ دیواری در اروپا در قرن دوازدهم رواج یافت. در اواسط قرن هجده بریتانیا به اولین تولید کننده و صادر کننده کاغذ دیواری در اروپا تبدیل شده بود. در قرن دهم ، بافت هایی از جنس کتان بر پایه بامبو و چوب توسط عرب ها جایگزین شد و به تولید ورقه های ظریف و نازکی از کاغذ دیواری پرداختند. با توجه به این که طرح این کاغذها درشت است، بهتر است از سرویس خواب با طرحهای سادهتر استفاده کنید. به این دلیل که کاغذهای دیواری بخشی از دکور هستند، نباید مبلمان حجیم جلوی آنها قرار بگیرد. دیوارپوشهای بافتدار آکوستیک هستند و به کاهش صدا کمک میکنند. کاغذ دیواری سقفی همان کاغذ دیواری با جنس ضخیم تر است که نوع مرغوب آن روی سقف ایجاد می شود این نوع کاغذ ها معمولا بدون بو است و عایق گرما، صدا و رطوبت است.

دیدگاهتان را بنویسید