کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

جنس سه آلبوم اول پبپر معمولی و یا کاغذ می باشد و غیر قابل شستشو است. کاغذ دیواری های طرح گلدار هم که همیشه پای ثابت آلبوم های کاغذ دیواری هستند. دلیل دیگر این است که کاغذ دیواری را می توان به نحوه های مختلف روی ديوارهای يك فضا نصب كرد. حتی توصیه میشود به همراه متراژ، طرحی ساده از فضا را روی کاغذ پیاده کرده و به همراه داشته باشید. کاغذ دیواری های موجود در بازار آنقدر از طرح ها، بافت، رنگ و سبک های متنوعی برخوردار هستند که مطمئنا اگر هیچ ذهنیتی از قبل نداشته باشید سردرگم خواهید شد. کاغذ دیواری دارای طرح تکرارشونده (پترن)، اما پوستر دیواری دارای طرح بزرگ ( مثل تصویری کامل از یک گل) است. اگر میخواهید کار را تمیزتر انجام دهید، بهتر است از یک متخصص نصب کاغذ دیواری بخواهید تا این رول را کاملا بکند و به جای آن یک رول جدید جایگزین کند.

پس اگر قصد دارید نصب و یا تعویض کاغذ دیواری برای مکان مهمی را انجام دهید نهایت دقت را در انتخاب خود داشته باشید. همچنین اگر شما به فروشگاهها مراجعه کنید این شانس را دارید که بتوانید نمونهای از گزینههای انتخابی خود را به خانه بیاورید و با وسایل و مبلمان خانهتان تطبیق دهید و جلوه آنها را با نورپردازی موجود در خانه، هم در روز و هم در شب مشاهده کنید، سپس بهترین و مناسبترین گزینه را انتخاب کنید. امروزه انتخاب هاي فراواني از كاغذهاي ساده، نقش دار، بافت دار یا برجسته و همچنين از انواع ارزان قيمت ساخته شده توسط ماشين، تا نقش هاي دستي گران قيمت، در دسترس هستند. دقیقا به همان میزان که استفاده از کاغذ دیواری در هتل نقش دارد، در تالارهای پذیرایی هم نقش خواهد داشت. دوم آن که رنگها چون طرح و نقش خاصی ندارند و خیلی ساده هستند برای پوشش دیوار خانههای کوچک مناسبتر هستند. در ادامه هر کدام از عوامل ذکر شده را برای آشنایی بهتر شما توضیح داده ایم. در ادامه تعدادی از سبکهای رایج کاغذ دیواری توضیح داده شده است. پس از آن بسیاری از اروپاییان متمول به هنرمندان سفارش کاغذهای نقاشی شده در ابعاد وسیع را جهت نصب بر دیوارهای منازل خود می دادند، اما کاغذ دیواری واقعی با پیدایش صنعت چاپ متولد شد.

در این مقاله نکاتی مهم جهت انتخاب کاغذ رنگی برای شما آماده کرده ایم. استفاده از کاغذ دیواری، یک روش عالی برای گردآوری رنگ وطرحهای مختلف در کنار هم است. استفاده از رنگ و کاغذ دیواری در کنار هم دیوارپوشی متفاوت و جذاب برای فضای مورد نظر ایجاد می کند. رنگهای انتخاب شده برای کاغذ دیواری باید متناسب با استایل پنجره، کف پوش و مبلمان باشد. اندازه الگوی روی کاغذ دیواری، میتواند اتاق را بزرگتر یا کوچکتر نشان دهد. یک کاغذ دیواری با خطوط افقی، دیوار را طولانیتر نشان میدهد. دیوار های اتاق به مرور زمان گرد و غبار می گیرند و کمی تیره تر می شوند، به همین منظور انتخاب یک دیوارپوش مقاوم و با کیفیت این امکان را فراهم می کند که در صورت ایجاد لک و آلودگی بر روی دیوار بتوان آن را با دستمالی مرطوب تمیز کرد. چالشهای جداسازی: برخلاف نصب سریع، جدا کردن کامل و بدون این دیوارپوش از آنچه به نظر میرسد دشوارتر است، و گاهی از معایب کاغذ دیواری محسوب میشود. ولی اگر شما مستاجر هستید و یا قصد ندارید بمدت طولانی در داخل خانه از این کاغذ ها استفاده کنید بهتر است از کاغذهای معمولی که جنس آنها پیپر معمولی بدون روکش هست و ارزانتر هستند استفاده کنید.

اگر دنبال ایجاد یک محیط فاخر و لوکس هستید کاغذ دیواری رنگی مثل کاغذ دیواری نقرهای و کاغذ دیواری طلایی در رابطه با این موضوع میتواند به شما کمک زیادی کند. با این ترفند حتی یک اتاق بزرگ را میتوان بزرگتر نشان داد. ولی اجرای این نوع کاغذ دیواری ممکن است جالب و اصولی نباشد. در این نوع کاغذ دیواری، لایه دکوراتیو که به شکل یک لایه جامد از وینیل است بر روی یک زیر لایه کاغذی لامینیت می شود. تنوع طرح و شکل کاغذدیواری بسیار زیاد است، اما بعضی طرح ها به نسبت بقیه کاربرد و طرفدارهای بیشتری دارد. استفاده از این سبک در دکوراسیون داخلی بسیار پرطرفدار است. برای این کار نیز میتوانید از خدمات پین ورک در زمینه تعمیر کاغذ دیواری بهره ببرید. در ادامه میتوانید راهنمای مرحلهبهمرحله نصب پوستر یا کاغذ دیواری را بخوانید. اما متاسفانه، با وجود گستردگی الگوها ، طرحها و رنگهای موجود، انتخاب کاغذ دیواری برای خرید میتواند بسیار بسیار دشوار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید