کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

کاغذ دیواری ایرانی و خارجی با قیمت های متنوعپخش و توزیع و نصب کاغذدیواری با حداقل قیمت و کیفیت بسیار مناسب. کیفیت چسب نیز بسیار مهم است، سعی کنید بهترین نوع آن را انتخاب کنید. تصاویر بر روی این کاغذ دیواری ها با کیفیت بسیار بالایی چاپ می شوند . اگر دوست دارید طراحی اتاق خواب، اتاق نشیمن یا آشپرخانه را عوض کنید، چاپ کاغذ دیواری بهترین گزینه برای این مکانهای پر تردد است. اگر کفپوش پذیرایی شما طرح دار و شلوغ است انتخاب کاغذ دیواری ها با طرح ساده برای منزل شما می تواند بهترین ایده باشد. به همین دلیل استفاده از کاغذ دیواری روشی ساده تر و سریع تر برای بازسازی دیوار ها و تغییر دکوراسیون است به خصوص اگر خودتان مهارت کافی برای انجام آن را داشته باشید. به این صورت که اگر مبلمان کلاسیک دارید، بهتر است مانند تصویر زیر، از کاغذ دیواری هایی که دارای طرح کلاسیک هستند، استفاده کنید. دقت کنید که برای شروع فقط قواره اول را برش دهید.

اگر کاغذ دیواری طرحدار است قواره دوم را در کنار رول اول قرار دهید و طرح های آنها را با هم جور کنید طوری که طرح ها در ادامه هم قرار بگیرند. قدم اول بازبینی و بررسی دیوارها است. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی جلوه خاص و منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی منزلتان خواهد داد و یا میتوان از کاغذ دیواری طرح داماسک به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون ال سی دی استفاده کنید و سایر دیوارها را با یک نوع کاغذ دیواری دیگر پوشش دهید. البته شما به تنهایی نمی توانید این کار را انجام دهید و برای نصب کاغذ دیواری نیاز به یک نیروی کمکی دارید تا در گرفتن رول های بزرگ و چسب کاری آنها با شما همکاری کند. نصب کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها از پورت بالاتری برخوردار می باشد و حتی خود شما عزیزان نیز می توانید نصب کاغذ دیواری را انجام دهید البته به کارگیری نصاب ماهر و کارآموز ایده بیشتر مورد پیشنهاد قرار میگیرد. این نوع از کاغذ دیواری ها که به کاغذ دیواری مخملی نیز معروف می باشند، دارای زمینه ای از جنس پی وی سی است که در بافت آن از تکه هایی از مخمل نیز استفاده شده است.

اکثر کاغذ دیواری هایی که امروزه در کشور تولید می شوند، قابلیت شست و شو دارند. در حالی که رولهای کاغذدیواریها برای فروش دو برابر یا سه برابر یک رول تکی تولید میشوند. کاغذ دیواری یا پوستر سه بعدی شاید در نگاه اول تشابهات زیادی نسبت به هم داشته باشند اما باطن قضیه می باشد که تفاوت های اساسی که در روش تولید و در ته بندی و رنگ بندی با یکدیگر دارند. جنس سه آلبوم اول پبپر معمولی و یا کاغذ می باشد و غیر قابل شستشو است. از ایجاد ظاهر زیبا تا ظاهر زیبای منحصر به فرد، کاغذ دیواری سه بعدی یک راه حل مدرن طراحی داخلی است که مطمئناً صنعت را متحول خواهد کرد. 2. پوستر سه بعدی در انواع طرح ها و رنگها و اندازه دلخواه شما مشتریان عزیز .. . کاغذ دیواری های Illastrations : این کاغذ دیواری دارای نقوشی تصویری و پوستر مانند است. کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون اتاق کودک نیز نقش اساسی ایفا می کند ، به این صورت که متناسب با جنسیت و سن و سال کودک ، دیوارپوش هایی با طرح ها و تصاویری از شخصیت های کارتونی مانند سیندرلا ، باب اسفنجی یا تصاویری چون انواع ماشین، ماه و ستاره و غیره با زمینه رنگ های شاد مثل صورتی یا آبی و یا حتی سبز و نارنجی بر دیوارها نصب می شود.

گفته می شود که در قرن هشتم میلادی یک زندانی چینی راز کاغذ را بر اعراب فاش نمود که در نتیجه آنها نیز دانش کاغذسازی را به اروپا منتقل نمودند. کاغذ دیواری را روی میز گذاشته و قواره اول را ۱۰ سانتی متر بلندتر از ارتفاع دیوار برش بدهید. در ضمن این کار به مقدماتی نیاز دارد که بهتر است اول به آنها بپردازیم. چسب کاغذ دیواری به صورت آماده در رنگ فروشی ها یا فروشگاه های لوازم ساحتمانی وجود دارد. این ماده در رنگ فروشی ها برای زیرسازی رنگ در دسترس شما است. اگر دیوارها نمدار نیستند اما روی آنها شکاف یا ترکی وجود دارد با استفاده از بتونه شکاف ها و ترک ها را بپوشانید و سنباده بکشید تا سطح دیوار صاف و یکدست شود. اگر دیوارها ترک، شکاف، نم یا رطوبت ندارند کافی است محلول رقیقی از چسب کاغذ دیواری و کمی سریش درست کنید و آن را با قلموی بزرگ روی دیوارها بزنید تا گرد و غبار روی دیوارها پاک شود. قبل از شست و شو باید گرد و غبار را از روی سطح کاغذ دیواری پاک کنید. اما اگر دیوار نم و رطوبت دارد شما باید منشا و علت نم دیوارها را پیدا کنید و آن را برطرف سازید.

دیدگاهتان را بنویسید