کاغذ دیواری – خرید و قیمت کاغذ دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

انواع کاغذ دیواری با الیاف طبیعی یکی دیگر از گزینههای شما هنگام خرید است. بی شک تا کنون در هنگام نقاشی کردن خانه با رنگ به مشکلاتی از قبیل بوی تند رنگ و مدت زمانی که باید مراقب دیوارها باشید تا خشک شوند برخورد کرده اید.؛ اما در نصب کاغذدیواری، به علت استفاده از چسب مخصوص کاغذ دیواری که در آب حل میشود ، نه تنها بویی زننده و مضری در محیط وجود ندارد، بلکه سرعت خشک شدن آن نیز بسیار عالی است. باید بدانید که عوامل بسیار زیادی بر قیمت این محصول و به طور کلی بر قیمت تمام شده آن تاثیرگذار است که از جمله آن میتوان به جنس کاغذ، نوع آن، اندازه ای که برای دیوارها استفاده می کنید و همچنین هزینه های جانبی اشاره کرد. اما برای اینکه دقیق تر بدانید چند رول کاغذدیواری مورد نیاز است باید کروکی از فاضی منزل تان بکشید، ابعاد و متراژ دیوارها را در آن یادداشت کنید. با توجه به متراژ ساختمان می توان حدودا تعداد رول مورد نیز برای پوشش دیوارها را تخمین زد. یا اگرسقف آنها کوتاه است، سقف آنها بلند تر به نظر آید.

این طرح ها به اسم مدرن یا اسپرت هم معروف است. کاغذ دیواری یا والپیپر به انگلیسی Wallpaper از جمله مواردی است که افراد میتوانند به عنوان روکش جهت پوشاندن سطح دیوارهای خود از آن استفاده کنند. 4- نصب کاغذ دیواری آسان است. به علاوه اینکه برخی طرحهای کاغذ دیواری مثل راه راه به این خاطر چاپ می شوند که با ایجای خطای دید، مثلاً اتاقهایی که در حالت عادی دراز به نظر می آیند، مکعبی شکل تر به نظر آیند. چون به محض زدن چسب کاغذ دیواری در داخل شیارهای سیمان نفوذ می کند و به کاغذ دیواری نمیچسبد. یک دسته از کاغذ دیواری های سه بعدی همون کاغذ دیواری های پوستری هستن و شرکت هایی که کار چاپ روی کاغذ دیواری رو انجام میدن. در گام بعدی هم از یک خطکش یا گونیا و وسیلهای مشابه استفاده کنید تا مطمئن شوید که خطوط دیوار کاملا صاف هستند تا در برش و چسباندن کاغذ دیواری دچار مشکل نشوید. تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری درچیست؟ کاغذ دیواری روی دیواری که قبلاً خالی بوده، جزئیات ایجاد می کند. اتحادیه اروپا از سال 1996 و آمریکا از سال 2006 استفاده از پی وی سی را برای اتاق کودک ممنوع اعلام کرده اند و فقط کاغذ دیواریهای PVC استاندارد و یا کاغذ دیواری های کاغذی امکان استفاده در اتاق کودک را دارند.

قیمت مناسب: این دیوارپوشها در مقایسه با بسیاری از نمونههای موجود در بازار (که خاصیت دکوراتیو هم دارند) فوقالعاده بهصرفه است. کاغذ دیواری در مقایسه با سایر دیوارپوشها نظیر رنگ و یا پانلهای چوبی و یا پلاستیکی دارای کوتاهترین زمان نصب است ، عموما نصب کاغذ دیواری در یک واحد با زیر بنای 100 متر مربع در یک روز کاری پایان میپذیرد در حالیکه در صورت استفاده از سایر دیوارپوشها زمان نصب میتواند در حدود یک هفته باشد. 6- کاغذ دیواری ها تمام علاقه مندی های شما را به جا می آورند. در حالی که خیلی از دیوارپوشها ممکن است به نظر ارزان قیمت باشند، اما شما مجبور هستید که طولانی مدت مواظب آنها باشید. اگر به دنبال فضایی گرم و صمیمی هستید می توانید از رنگ های گرم کاغذ دیواری برای پذیرایی استفاده کنید. با استفاده از یک طرح قوی که روی شومینه استفاده می کنید، توجه را به سمت شومینه جلب کنید.

یا اینکه روی یک دیوار خالی با استفاده از همان طرح قوی نقطه مرکز توجه ایجاد کنید. کاغذ دیواریتان را با تکیه بر علایقتان انتخاب کنید. بعلاوه اینکه، کاغذ دیواریهایی که به عنوان قابل شستشو معرفی می شوند، به راحتی با یک اسفنج نرم مرطوب تمیز می شوند. این نوع کاغذدیواری که اصطلاحا «داماس» هم نامیده می شود به طرحی از کاغذدیواری گفته می شود که در آن طرح هایی گل مانند تکرار می شود. این مدل، قابل شستشو نیست و قیمت آن نیز پایین است. برای این کار نیز میتوانید از خدمات پین ورک در زمینه تعمیر کاغذ دیواری بهره ببرید. اگر یک اثر هنری زیبا و هماهنگ را نیز روی دیواری که کاغذ دیواری شده است نصب کنید جذابیت فضای شما دوچندان میشود. در ساخت این نوع کاغذ دیواری از چوب درخت فنلاندی و الیاف طبیعی استفاده شده و نکته قابل توجه این است که تمامی ویژگی های مثبت یک کاغذ دیواری را به تنهایی دارا بوده و از جذابیت خاصی به علت طبیعی بودن طرح و رنگ برخودار است. به عبارت دیگر قیمت کاغذ دیواری بر اساس قیمت هر رول کاغذ دیواری خارجی و قیمت هر رول کاغذ دیواری ایرانی بستگی دارد. همچنین کاغذ دیواری را از نظر قابلیت شستشو میتوان به دو نوع اصلی کاغذ دیواری معمولی و کاغذ دیواری قابل شستشو ( Washable Wallpaper ) تقسیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید