کاغذ دیواری – خرید و قیمت کاغذ دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

یکی از ویژگیهای مثبت کاغذ دیواری نسبت به سایر پوششهای دیواری قابلیت برداشتن آن از روی دیوار است که به سادگی انجام میشود. به کارگیری کاغذ دیواری با طرح های راه راه و عمودی برای پذیرایی دیوارها را بلند تر و سقف را مرتفع به نظر می رساند. باید بدانید علاوه بر طرح و الگو های خاص ، به افراد اجازه میدهد تا آزادانه مدلهای جدید را براساس استایل خانه خود انتخاب کنند . در چه فضاهایی در خانه از کاغذ دیواری استفاده کنیم؟ اگر شما هم مثل آنها فکر میکنید بهتر است پیش از انتخاب کاغذ دیواری چند نکته اصلی در این باره را بخوانید. در صورتیکه شما از کاغذ دیواری با طرح های گلدار ریز و در هم رفته و به اصطلاح رایج شلوغ در فضاهای اصلی استفاده کنید فضا جمع تر و کوچک تر میشود. نحوه ساخت این کاغذ دیواری به این صورت است که مواد پلیآمیدی و یا ویسکوزی را با چسب مخصوص مخلوط میکنند و با فنآوری روز دنیا، آن را تولید میکنند. برای این منظور از دستگاه بخارکننده چسب کاغذ دیواری استفاده میشود که با برق کار میکند.

بخار آب چسب پشت کاغذ دیواری را حل میکند و به کاغذ دیواری اجازه میدهد تا به راحتی از دیوار جدا شود. این مدل از کاغذ دیواری میتواند انتخاب خوبی برای تزیین دکوراسیون اتاق خواب کودک باشد . در انتخاب کاغذ دیواری شما میتوانید از مدلهای کاغذ دیواری اتاق خواب، کاغذ دیواری اتاق کودک و یا كاغذ دیواری پذیرایی بر اساس روحیه، طرحهای مختلف انتخاب نمایید. به طور مثال اگر محیط کاری شما دارای سقف کوتاه است به گونه ای که محیط کارتان را کوچک نشان میدهد ، بهتر است برای پوشش دیوارها، از کاغذ دیواری با طرح های عمودی استفاده شود. توصیه ما به شما این است که اگر به دنبال یافتن مرکز فروش کاغذ دیواری هستید؛ حتما خرید آنلاین را تجربه کنید. خرید و انتخاب کاغذدیواری برای استفاده در معماری داخلی خانه شما می تواند بر اساس موارد زیادی صورت بگیرد ولی سلیقه و ذوق خود شما نیز تاثیر به سزایی در این روند دارد. در هنگام نقاشی بوی رنگ فضا را برای سكونت نامناسب می نمايد و تا مدتها هم ادامه دارد همچنين زمانی بايد طی شود كه رنگ روی ديوارها خشك شوند در صورتيكه كاغذ ديواری پس از نصب شدن هيچ بويی ندارد و با سرعت هم خشك می شود.

با گذشت زمان و بهروز شدن تکنولوژی، انواع طرحها و نقوش میتوانند بر روی کاغذ دیواری اجرا شود و شما به دلخواه هر طرحی که دوست دارین برای خود انتخاب کنید و از دیدن آن در محل سکونت یا محل کار لذت ببرید. هر فضای داخلی اعم از محل کار، تفریح یا سکونت، قابلیت زیبا شدن را دارد؛ تنها باید از اصول و عوامل سازمان بندی صحیح بعلاوه کمی ذوق و سلیقه استفاده کرد تا شرایط مناسب و دلخواه پدید آید. آلبوم های کاغذ دیواری که در فروشگاه دکورچوب برای فروش وجود دارند؛ همگی به طور مستقیم توسط شرکت دکورچوب از بهترین کشور های دنیا و همچنین بهترین برندهای ایرانی وارد شده و در انبار فروشگاه نگه داری میشوند و همین مسئله باعث شده خرید دیوارپوش و تجهیزات دکوراسیون داخلی از شرکت دکورچوب با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به سایر مراکز انجام پذیر باشد. بهتر است تابلوهای هنری را به دور از این نوع کاغذ دیواری قرار داد تا خودش همانند یک اثر هنری بدرخشد. پس از انقلاب صنعتی و توسعه چاپ با نیروی بخار، کاغذ دیواری به صورت انبوه تولید شد، در نتیجه قیمت آن کاهش یافت و طبقه متوسط نیز قادر به خرید آن شدند تا دیوارهای منزل خود را با کاغذ دیواری پوشش دهند.

او در زمانی که داشت کاخ گلستان را بازسازی میکرد، تصمیم گرفت از کاغذ دیواری برای پوشاندن دیوارهای این کاخ استفاده کند و همین جا بود که این دیوارپوش وارد بازار ایران شد و تاکنون با قدرت تمام در این بازار باقی مانده و امروزه طرفداران پر و پا قرص و زیادی دارد. و بافت در قیمت تاثیر گذار است که در آن اکلیل وجود دارد یا ندارد مات یا براق بودن کار است . همان طور که میدانید رنگ خاکستری براق با هر رنگی ، ست میشود و محیط خانه را زیبا می کند ، از کاغذ نقره ای بدون هیچ دغدغه ای استفاده کنیم . این کاغذ دیواری در ابعاد و رنگهای مختلفی تولید شده و تنوع آنها می تواند فضای خانه را زیباتر کند . انگلستان از کشورهای پیشرو در صنعت کاغذ دیواری محسوب میشود. در صورتی که تمایل دارید منزل خود را با کاغذ دیواریهای قدیمی تزیین کنید، پیشنهاد میشود کاغذدیواری داماسک خریداری کنید که از دهه 50 و 60 شمسی به یادگار مانده است و منازل آن دوران را به آدم یادآوری میکند. کاغذ دیواریهای اولیه طرحهایی مشابه تصاویر فرشینهها داشتند و گاهی اوقات ورقهٔ بزرگ کاغذی همانند فرشینهها به صورت آزاد بر روی دیوار نصب میشد و گاهی نیز همچون سیستم امروزی آنرا بر دیوار میچسباندند.

دیدگاهتان را بنویسید