کاغذ دیواری – خرید و قیمت کاغذ دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

را گرد هم آوردهایم تا رضایت هر سلیقهای را جلب کنیم. ما در گالری کودک و نوجوان خود، مجموعهای متنوع از انواع طرحهای دخترانه و پسرانه را گرد هم آوردهایم تا رضایت هر سلیقهای را جلب کنیم. کاغذ دیواریهای برجسته یا مخملی از جنس PVC و الیاف مصنوعی تولید میشوند و بیشتر آنها دستساز هستند، همین امر بر قیمت کاغذ دیواریهای برجسته تاثیر گذاشته است. ۵. مقدار کاغذ دیواری لازم برای فضا چقدر است؟ جادوی رنگ ها، محیط زندگی ما را خاص تر کرده اند و از این طریق میتوان از آن برای نمایی بهتر برای فضا استفاده کرد . نکته قابل توجه در این روند که می بایست به آن توجه کرد این است که در انتخاب طرح کاغذ دیواری برای دفتر کار تنها به اصول و قواعد دکوراسیون داخلی محیط خود اکتفا نکنید و تلاش کنید در طرح های انتخابی با توجه به اصول روان شناسی و تأثیر گذاری نقوش و رنگ بر ذهن افراد، کاغذهایی را انتخاب کنید که بعد از مدت زمانی کوتاه احساس خسته کننده بودن را در شما ایجاد نکنند.

در مقابل طرحهای کوچک، به فضا حس بزرگی و وسعت میدهد و کاربرد آن در اتاق های کوچک بیشتر است. همچنین هرچه طرح دیوار پوش کاغذ دیواری ریزتر باشد ، فضا بزرگ تر نشان داده خواهد شد و طرح های عمودی و با فاصله ، دیوارها را بلندتر جلوه می دهد و طرح های افقی ، محیط را وسیع تر از آنچه هست نشان می دهد. البته یادتان باشد که طرحهای شلوغ برای اتاقی کوچک باعث کوچکتر شدن فضا میشود. از مواد شوینده برای پاکسازی استفاده نکنید که احتمال خراب شدن کاغذ دیواری در این صورت زیاد خواهد بود. یک اسفنج نرم مرطوب هم میتواند به تمیز شدن کاغذ دیواری کمک کند. اما در مقابل ، کاغذ دیواری ضد آب برای حمام و مکان های مرطوب قابل استفاده اند و چسب آن ها در اثر رطوبت باز نمی شود. این نوع از دیوارپوش پس از تهیه با چسب مخصوصی روی دیوار نصب میشود. این نوع از کاغذ دیواریها را باید با چسباندن چسب بر سطح کاغذشان به دیوار چسباند.

چند نکته برای اینکه بهترین انتخاب کاغذ دیواری رو داشته باشین عبارتند از: 1- به ابعاد رول های کاغذ دیواری دقت کنین: قیمت کاغذ دیواری بر اساس رول گفته میشه در حالی که ابعاد رول ها متفاوت هست: 5 متر مربع ، 10 متر مربع و 16 متر مربع. کاغذ دیواری مرغوب معمولا وزن هر متر مربع آن بین 300 تا 400 گرم است. کاغذ دیواری مرغوب قابل شستوشو با مواد شوینده خانگی است. امروزه در بازار کاغذ دیواری های ایتالیایی، کره ای، چینی، آلمانی، بلژیکی و ایرانی در طرح ها و رنگ های مختلف ارائه می شوند و قیمت هر رول آن ها با توجه به جنس و کیفیت متفاوت است. این روش، قدیمیترین روش است و زمان بیشتری را نسبت به دو روش دیگر از شما خواهد گرفت. قدیمیترین نمونهٔ به جا مانده از کاغذ دیواری در انگلستان که در لندن به چاپ رسیده بوده به سال ۱۵۰۹ برمی گردد. کاغذدیواری ساده کاربرد زیادی داره چه در منازل مسکونی به عنوان ترکیبی با کاغذدیواری طرح دار، یا در محیط های اداری و رسمی از کاغذ دیواری ساده استفاده زیادی میشه. با این کار در فرایند کاغذ دیواری کردن، دلهره و نگرانی برای کم آوردن کاغذ نخواهید داشت و اگر هم کاغذها اضافه بیایند بعدا بالاخره از آن استفاده خواهید کرد.

اگر برای بار نخست است که از کاغذ دیواری استفاده خواهید کرد به سراغ طرحهای ریز روی سطح کاغذ نروید، هماهنگ کردن این کاغذ دیواریها با وسایل و دکوراسیون دیگر کار سختی است و اگر قرار باشد، بخشی از کاغذ دیواری را ترمیم کنید هم با مشکل تناسب بخشهای مختلف دیوار با کاغذ دیواری جدید رو به رو میشوید. بهتر است از کاغذ دیواری در محیط خشک استفاده کرد. برای فضاهای سنتیتر هم از نمونههای ساده، گلدار یا خطوط راهراه استفاده کنید. یادتان باشد که کاغذ دیواری را میتوانید برای نقاط دیگر خانه هم استفاده کنید. خرید کاغذ دیواری در طرحها و جنسهای مختلف، دستتان را برای استفاده از مصارف مختلف آن کاملا باز میگذارد. در گام بعدی هم از یک خطکش یا گونیا و وسیلهای مشابه استفاده کنید تا مطمئن شوید که خطوط دیوار کاملا صاف هستند تا در برش و چسباندن کاغذ دیواری دچار مشکل نشوید. توصیه «درجه» به شما این است که همیشه یک رول اضافی هم خریداری کنید. آنها محصول را به بهترین شکل روی دیوار نصب میکنند. چه نوع کاغذ دیواری هایی را خودم می توانم نصب کنم؟ البته باید توجه داشته باشید که روکش های وینیل انواع مختلفی را شامل می شوند که اکثر آنها قابل شست وشو هستند.

دیدگاهتان را بنویسید