کاغذ دیواری – خرید و قیمت کاغذ دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

در مورد چسباندن کاغذ دیواری این نکته را مد نظر داشته باشید که دیوار هایی که تازه گچ شده اند و نو هستند احتیاج بیشتری به چسب دارند و می توانید در این شرایط از پرایمر هم استفاده کنید و در لایه اول از پرایمر یا یک لایه چسب به صورت رقیق استفاده کنید و وقتی که کاملاً خشک شد و منافذ آن بسته شد ، ادامه کار را انجام دهید. این نوع از کاغذدیواری هم قابلیت شستشو دارد و میتوان آن را به راحتی از دیوار جدا کرد. کاغذ دیواری چند سالیست که در خانه های ایرانی جای خوش کرده و خیلی ها ترجیح میدهند بجای رنگ آمیزی دیوار های منزل خود، از کاغذ دیواری استفاده کنند. اگر نصب کاغذ به درستی صورت گرفته باشد، نگران نباشید، زیرا این حبابها پس از چند روز ناپدید میگردند. پس وجود یک نصاب حرفهای که تجربه زیادی در استفاده از ابزار کار داشته باشد، برای درست اجرا شدن کار لازم و ضروری است. بهترین رنگ کاغذ دیواری برای هر رستورانی استفاده از کاغذ دیواری نارنجی است. کافی است پرایمر/کیلر را با میزان مناسب از حلال آن (آب یا تینر بسته به نوع محصول) ترکیب کنید و آن را با برس روی دیوار بزنید.

ما در گرند دیزاین بسیاری از مواقع دیدیم که تمامی مراحل انتخاب و خرید به خوبی و با دقت صورت گرفته است اما در مرحله نصب به دلیل عدم رعایت نکات لازم نصب کاغذ جلوهای که میبایست بر روی دیوار داشته باشد، را نداشته است. اما برای نظافت کاغذ دیواریهای نان وون از یک دستمال تر (ترجیحا نخی) میبایست استفاده کرد. اگر میخواهید حسی از صفا و صمیمیت در محیط ایجاد نمایید و شور و هیجان و نشاط در محیط را بالا ببرید، رنگهای گرم برای این موضوع میبایست که انتخاب اولتان باشد. معمولا مناطقی که توریست پذیرتر هستند اغلب هتلها به سبکهای خاصی طراحی میشوند که کاغذ دیواری در طراحی این هتلها حتما استفاده میگردد. پیشرفت روزافزون تکنولوژیهای مرتبط با صنعت چاپ در دنیا و ظهور دستگاههای چاپ لارج فرمت این امکان را فراهم ساخته که بتوانیم محصولی دقیقا متناسب با ذائقه مشتری، با تنوع طرحها و سبکهای مختلف پیادهسازی و اجرا کنیم. بهترین کار این است که در زمان تهیه کاغذ دیواری چسب آن را همزمان با خودش تهیه کنید. پس از برش از وسط کاغذها به آنها چسب زده و به آرامی از وسط به اطراف چسب را میزنیم تا لبههای کاغذ چسبی نگردد. برش کاغذ دیواری به درستی صورت گیرد تا هم پرتی کار پایین بیاید و کار ظرافت و دقت لازم را داشته باشد.

البته رستورانها هم از این قاعده مستثنا نیستند و برای طراحی دکوراسیون رستوران از انواع کاغذ دیواری میتوان استفاده کرد. برای درست انجام شدن کار و نصب صحیح کاغذ دیواری علاوه بر وجود یک نصاب خوب و حرفه ای، استفاده از چسب کاغذ دیواری با کیفیت هم اهمیت بسیار زیادی دارد. توجه کنید که چگونه در فضای موجود در عکس بالا پریز روی دیوار راهپله توسط کاغذ دیواری پنهان شده است و فضای ورودی و دیگر قسمتها پیوند بصری با هم پیدا کردهاند. همچنین برای اصلاح و بازسازی فضای داخلی تالارشان تنها به نقاشی رنگ روغن بسنده نکنند و از کاغذ دیواری هم استفاده کنند. برای ترمیم این نواحی، باید از اضافی رولهای کاغذ دیواری استفاده کنید. برای ثبت سفارش، میتوانید از روشهای مختلفی استفاده کنید. استفاده از رنگ هایی مثل قرمز،نارنجی و آجری موجب ایجاد فضایی گرم و صمیمی می شود. کار دیگری که پیش از نصب کاغذ دیواری در جدیدترین آلبوم و رنگ لازم است، برداشتن کاغذهای قدیمی از روی دیوار است. به عنوان یک عایق صوتی از انتقال سر و صدا به دیوار مجاور جلوگیری کند. رنگ قهوهای و به خصوص کرم قهوهای به دلیل هماهنگی زیاد با وسایل و مبلمان خانه کاربرد زیادی دارد.

اما برای این انتخاب باید تصاویری را انتخاب کنید که تا مدتهای زیاد از آن خسته نشوید. این رنگها برای محیط های شلوغ و همین طور اتاقهایی که مبلمان طرح دار دارند مناسب هستند. رنگ قرمز نماد انرژی، جنگ، خطر، قدرت، عزت و بزرگی، میل و اشتیاق، عشق و همین طور فداکاری میباشد. خوشبختانه به راحتی می توانید اقدام به نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن بپردازید. ما به شما پیشنهاد می نماییم که معیار اصلی خود را مشخص نمایید و سپس بر اساس جدول زیر اقدام نمایید. مشخصه ی اصلی آن ها به شمار می رود. روش ترکیب طرح کاغذدیواری در محیط: باید ابتدا به دنبال كاغذ دیواری طرح دار برای دیوار های اصلی (دیوارهایی كه دید كامل دارند و در آن درب ،پنجره و یا شكستگی وجود ندارد) باشید چرا كه آلبوم های کاغذدیواری به گونه ای طراحی شده اند که هر كاغذدیواری طرح دار در کنار خود یک و یا دو كاغذدیواری ساده که مكمل آن هست را دارد و شما میتوانید سایر دیوار های خود را از آن كاغذ دیواری ها (ساده, راه راه, پتینه) استفاده نمایید البته در نظر داشته باشید تنوع تعداد طرح كاغذ دیواری به ابعاد محیط بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید