کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ؟

از ویژگیهای برجسته کاغذ دیواریهای نان وون چسب پذیری خوب و همین طور طرحهای ظریف و زیبا از ویژگیهای این نوع کاغذ میباشد. رنگ بندیهای بسیار زیبا و جذاب در طراحی کاغذ دیواری کودک و نوجوان از خصوصیات این نوع از کاغذ دیواری میباشد تا حس خوب و آرامش را به کودک و نوجوان منتقل نماید. اما خوب همچی به راحتی آن چیزی که به نظر می رسد نیست. یکی از دلایل زیبایی کمدها و دراورهایی که در درون آنها فروفتگی وجود دارد این است که میتوان داخل این فرورفتگیها را کاغذ دیواری کرد. این نوع کاغذ دیواری ها بسیار نازک است و میتواند نمایی زیبایی را تا حدودی ایجاد کند ، همانگونه که گفتیم برای چسباندن آن نیز از چسب مخصوص كاغذ ديواري استفاده می کنند . با توجه به تمام توضیحات ارائه شده آموزش نصب کاغذ دیواری در صورتی که زیر سازی انجام شود کار چندان سختی نیست.

از زمان قرون وسطی، طبقه تراز اول جامعه عادت به نصب فرشینههای تزیینی بر دیوارهای منازل خود داشتند. از زمانی که این محصول فوق العاده وارد بازار شد، افرادی که تنوع را دوست داشتند، استقبال بسیار زیادی از آن داشتند. ممکن است بعضی از افراد به دلیل پخت و پزهای مکرری که در آشپزخانه دارند نگران تمیز کردن کاغذ دیواری آشپزخانهشان باشند اما از آنجایی که جنس بیشتر کاغذ دیواریها پی وی سی و نانو است، میتوان بدون هیچ نگرانی با یک دستمال مرطوب و یا آغشته به مواد شوینده آن را تمیز کرد البته مراقب باشید که آب را مستقیم روی کاغذ دیواری نریزید. این کاغذها به دلیل آنکه همانند پی وی سیها از خود مواد شیمیایی متصاعد نمیکنند در اروپا و آمریکا به شکل گستردهای استفاده میگردند. حکومت کرامول، فرهنگی کسالت بار را بر مردم تحمیل کرده بود، از این رو پس از مرگش مردم به خرید وسایل خانگی رفاهی که در دوران وی ممنوع شده بود روی آوردند.

استفاده از کاغذدیواری بعد از دوران تکفیر هنری هشتم از سوی کلیسای کاتولیک بسیار رایج شد. در دوران حکومت الیور کرامول تولید کاغذدیواری از سوی دولت مذهبی، عملی بیهوده به شمار آمد و متوقف شد. در اوایل قرن 19 با توسعه چاپ توسط نیروی بخار، تولیدکنندگان کاغذدیواری در انگلستان موفق به تولید انبوه آن شدند که این امر به کاهش قیمت و در نتیجه قابل خرید شدن آن توسط طبقه متوسط انجامید. و در انواع برجسته و پوستر تولید میشوند. کاربرد و استفاده از انواع کاغذ دیواری برای مکان های مختلف؟ با کاغذ دیواری به راحتی میتوان اتاق خواب دخترانه و اتاق خواب پسرانه و حتی اتاق خواب والدین را به سه شکل متفاوت طراحی کرد. پس از اتمام این مرحله، محلولی رقیق از چسب کاغذ دیواری و کمی سریش درست کنید و آن را با قلموی بزرگ به دیوارها بزنید تا گرد و غبار احتمالی از روی دیوار زدوده شود و کاغذ دیواریها در هنگام نصب محکم به دیوار بچسبند، توجه داشته باشید که پیش از انجام این کار، برق را از کنتور قطع کنید، حتما لازم نیست رادیاتورهای شوفاژ را باز کنید، چون معمولا آببندی مجدد کار سختی است، میتوانید در هنگام نصب با یک وسیله تی شکل یا حتی اگر فاصله رادیاتور با دیوار زیاد است، با دست این کار را انجام دهید و پشت آنها را کاغذدیواری کنید.

پس از آن بسیاری از اروپائیان متمول به هنرمندان سفارش کاغذهای نقاشی شده در ابعاد وسیع را جهت نصب در دیوارهای منازل خود میدادند. پین ورک تمام خدمات مربوط به نصب کاغذ دیواری شما را بهصورت حرفهای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام میدهد. اگر دکوراسیون منزلتان مدرن و جدید است سعی کنید از کاغذ دیواری با طرحهای هندسی و سه بعدی استفاده کنید. با استفاده از کاغذ دیواری دیگر مجبور نیستید همه قسمتهای منزلتان را با یک نوع کاغذ دیواری دیوارپوش کنید شما میتوانید بنا به سلیقه شخصیتان از دو یا سه نوع کاغذ دیواری مختلف ولی متناسب هم را انتخاب و استفاده نمایید. نحوه استفاده از کاغذ دیواری اتاق خواب عروس کاملا به سلیقه شخصی فرد بستگی دارد که آیا میخواهد همه دیوارهای اتاق خواب خود را با یک نوع کاغذ دیواری دیوارپوش کند و یا میخواهد از دو طرح متفاوت این کار را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید