کاغذ دیواری: آشنایی با انواع کاغذ دیواری موجود در بازار

به یاد داشته باشید که اگر الگوی کاغذدیواریتان خیلی نزدیک به هم و مرتب در خطوط افقی و عمودی قرار داشته باشد، نقش کاغذدیواری بر جلوه محیط غلبه خواهد کرد؛ به نحوی که مبلمان و و سایل داخل اتاق کمتر دیده میشوند. اگر لکههای زرد یا سیاه رنگ روی دیوار بود بهتر است با رنگ سفید آنها را پاک کنید تا پس از چسباندن کاغذدیواری لکهها مشخص نباشد. در بین سطوحی که بیان شد، نصب کاغذ دیواری روی گچ از همه آسانتر و کم هزینه تر خواهد بود. با استفاده از کاغذدیواریهایی که طرحهای شلوغ و گُلدار دارند، میتوانید فضا را کوچکتر نشان دهید. نوع ديگري از كاغذديواري ، كاغذديواري هاي اليافي بدون رنگ مي باشند كه جهت پوشاندن عيوب ديوار بكار ميرود و پس از نصب به دفعات قابل رنگ آميزي است . نوع دیگر دارای روكش سطح فوقاني از نوع وينيل Vinyl بوده و وزن وينيل بكار رفته در آن بين300 الي 450 گرم در هر متر مربع مي باشد ، این نوع کاغذ دیواری ها دارای جنس بسیار مرغوبی هستند و قابلیت شستشو با مواد شوینده خانگی را هم دارند.

سعی کنید کاغذ دیواریها قابل شستشو و پوشش آنها حتی الامکان از مواد طبیعی مانند الیاف پنبه، ابریشم، مواد سلولزی و منسوجات یا فاقد هر گونه مواد شیمیایی باشند. کاغذ دیواری سه بعدیبا جنس الیاف طبیعی قابلیت شستشو دارند، جنس های مختلفی مثل چرم ، الیاف طبیعی ، کتان ، مات و براق را شامل می شوند، نمای برجسته و سه بعدی دارند که با تکنیک های طراحی و خطای دید ایجاد شده و واقعی نیست. بعضی از آنها مانند تابلوی نقاشی یا منظرهای کاملا طبیعی هستند. بعضی از آنها اکوستیک بوده و به کاهش صدا کمک میکنند. امروزه کاغذ دیواریها بسیار شاد و متنوع هستند و حس بودن در طبیعت را ایجاد میکنند. خرید کاغذ دیواری، در سالیان اخیر، به دلیل ویژگی های خاص خود بسیار محبوب و زیاد شده است. این نوع کاغذ دیواری بسیار مقاوم بوده و به علت روکش خاصی که دارد قابل شستشو نیز می باشد.

نوعی از کاغذ دیواری ها از جنس کاغذ بوده که این کاغذ دیواری ها غیر قابل شستشو می باشد ولی از لحاظ قیمتی بسار مرغون به صرفه می باشد. یک سبک ساده که از لحاظ بصری، هیچ پیچیدگی نداشته باشد. اما کاغذ دیواری به شکلی که امروزه وجود دارد با پیدایش صنعت چاپ تولید شد. در بین نمونههای طراحی شده بین آلبومهای مختلف کاغذ دیواری طرحهای زیاد و متنوعی ویژه اتاق خواب دخترانه برای گروههای سنی متفاوت وجود دارد. با استفاده از طرحهای عمودی و با فاصله میتوانید دیوارها را بلندتر جلوه داده و این حس را القا کنید که انگار سقف در فاصلهای مرتفعتر از ارتفاع واقعیاش قرار گرفته است. بهترین انتخاب برای به روز نمودن دیوار اتاق یا دفتر کار شما استفاده از یک پوستر دیواری مناسب است . کارشناسان ما در ساعات اداری و روزهای کاری آماده هستند تا مشاوره لازم را به شما ارائه دهند و بهترین گزینه ممکن را از لحاظ قیمت محصول و کیفیت چاپ طرح، به شما پیشنهاد کنند. با استفاده از طرحهای ساده و یا اسپرت و حتی کاغذ دیواری گلدار و یا کاغذ دیواری شیک و لاکچری به راحتی اتاق خواب جدیدشان را طراحی کنند. کاغذ دیواری رنگ روشن، ساده و یا با طرحهای کوچک و خلوت فضا را بزرگتر نشان میدهد و کاغذ دیواری با رنگها تیره، طرحهای شلوغ و بزرگ فضای شما را بسته و کلاسیکتر جلوه میدهد.

برای جاهای کوچک از کاغذ دیواری ساده و روشن استفاده نمایید. نوع دیگر از کاغذ دیواری ها از جنس کاغذ بوده ولی دارای روکشی از پی وی سی می باشند که قابلیت گردگیری با یک دستمال نم و مرطوب را دارا می باشند. لذا انتخاب نوع مناسب آن نياز به اطلاعات فني لازم دارد. تمامی محصولات شرکت دارای تضمین کیفیت است که شما میتوانید با خیال راحت طرحهای خود را به این مجموعه سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید مجموعه irchap این افتخار را دارد که کار طراحی و چاپ کاغذ دیواری اختصاصی شما را با نهایت دقت، سرعت و زیبایی انجام دهد. یعنی اگر به علت خراش یا ضربه قسمتی از کاغذ دیواری جدا شد؛ به راحتی میتوان زیر آن را با چسب آغشته کرده و در نهایت کاغذ دیواری را ترمیم کرد. دارد. از مدل ساده گرفته تا طرحدار، گرافیکی و جدیدا پوستر دیواری که نهایت زیبایی را به همراه دارد. برخی از هنرمندان سرشناس چنین آثاری خلق میکردند. در منازل مسکونی، برخی از فضا به اتاق خواب ها و برخی دیگر به نشیمن و سالن پذیرایی اختصاص یافته است. پس از ساخت مواد ، با استفاده از مواد آکرلیک ، کاغذ تقویت شده و با رنگدانه های مختلف به آن نوعی تاری می بخشند.

دیدگاهتان را بنویسید