کاغذ دیواری، بهترین و مناسبترین پوشش برای دیوارها – همشهری آنلاین

به این منظور میتوانید تکه جدید را از قسمت میانی با تکه قبلی همتراز کنید و پس از چسباندن آن، قسمتهای اضافی را از بالا و پایین دیوار ببرید. اگر در فکر زدن کاغذ دیواری جدید یا تعویض کاغذ دیواری های منزلتان هستید و سوالتی در ارتباط با قیمت نصب کاغذ دیواری و قیمت هر رول کاغذ دیواری دارید با هوم سرویز همراه شوید، تا ما هم در انتخاب، خرید کاغذ دیواری و برآورد هزینه نصب کاغذ دیواری اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم. در سالن پذیرایی و نشیمن دقت کنید که از کاغذدیواری هایی با طرح های شلوغ و رنگ های زننده استفاده نکنید. کافیست ابزار مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری و چسب کاغذ دیواری را فراهم کنید. کلید اصلی انتخاب کاغذ دیواری، از میان انبوهی از طرحها و الگوها، توجه به “اندازه الگو” و “رنگ مناسب” آن است. با انتخاب الگوی با سایز بزرگ و رنگ تیره در کاغذ دیواری، اندازه اتاق کوچکتر از چیزی که هست نشان داده میشود. با این ترفند حتی یک اتاق بزرگ را میتوان بزرگتر نشان داد.

البته مطمئنا میتوان این کار را انجام داد. بنابراین با توجه به سلیقه ی مشتری تا انتخاب کند، هر کدام از البوم هایی که دست گذاشته می شود؛ هم در مورد رنگ صحبت خواهد شد و هم در مورد اینکه چند متر مربع از فضای منزل را پوشش خواهد داد. برای مثال: سالن پذیرایی نوعی فضای رسمی تلقی میشود. برای مثال: بهمنظور عمقدادن به یک اتاق خواب و طراحی بهتر فضا، دیوار پشت تخت خواب را با کاغذ دیواری بافتدار میپوشانیم. گاهی هنگام کشیدن رولر روی درزها ممکن است مقداری از چسب از پشت کاغذ بیرون بزند. مانند دیوار پشت تخت خواب یا تلویزیون. اما فراموش نکنید که طراحان دکوراسیون داخلی در نهایت بهترین گزینه ممکن برای مشاوره یا اجرای کاغذ دیواری هستند. رنگهای انتخاب شده برای کاغذ دیواری باید متناسب با استایل پنجره، کف پوش و مبلمان باشد. با انتخاب کاغذ دیواری مناسب بدون شک میتوان ظاهر و جذابیت بصری هر اتاق را چندبرابر بهبود بخشید.

این مدل، طرح کلاسیک محسوب می شود و بیشتر برای سالن های پذیرایی مناسب است. طرح های مینیمال: طرح های ساده ای هستند که از طراحی مینیمال الهام گرفته اند. بافت اطلاع از تاثیر این موارد به شما کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. در بخش فروش کاغذ دیواری باید به نکات خاصی توجه کرد که هر کدام برای اینکه کاغذ بهتری انتخاب شود حتما تاثیر گذار است. برای ایجاد این تعارض در عین هماهنگی ، می توان از پوستر سه بعدی نیز برای یک دیوار مشخص استفاده کرد. کاغذ دیواری های قابل شستشو برای هتل ها و برخی از مراکز اداری و تجاری نیز کاملا ایده آل و مناسب هستند. این طرح ها برای ایجاد کنتراست در مقابل طرح های پیچیده بسیار مناسب هستند. اما کاغذ دیواری های غیر قابل شست و شو را نمی توانید با دستمال و اسفنج مرطوب شست و شو دهید و از بین بردن لک و کثیفی ها از آن ها دشوارتر است. که در کاغذ دیواری استفاده میشود. هرچه تنوع رنگ در یک کاغذ دیواری بیشتر باشد، از جذابیت بصری آن کاسته میشود.

این نقاشیها بصورت خاصی روی کاغذ پرینت میشوند. اندازه الگوی روی کاغذ دیواری، میتواند اتاق را بزرگتر یا کوچکتر نشان دهد. عوامل مهم و تاثیرگذار در انتخاب کاغذ دیواری برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب ۴ عامل مهم باید در نظر گرفته شود: · با توجه به کاربری فضای سالن پذیرائی، میتوان از این نوع سبک، برای انتخاب کاغذهای دیواری مناسب استفاده کرد. منظور از این نوع سبک، استفاده از طرحهای مناسب در فضاهای رسمی است. منظور از بافت، در واقع یک طرح برجسته و ۳بعدی است. یک سبک ساده که از لحاظ بصری، هیچ پیچیدگی نداشته باشد. بهتر است یک رنگ به عنوان رنگ اصلی انتخاب بشود که در همه جا به چشم بیآید.سایر رنگها بطور ساده و عامیانه باید با رنگ اصلی هماهنگ باشند و به هم بیآیند. سبک نامبُرده هر طرح و الگوی ساده کاغذ دیواری را شامل میشود. در تولید کاغذ دیواری ضد امواج معرفی شده از هیچگونه ماده پلی اتیلن و رزینهای مضر (TVOC و HCHO) که به طور معمول در تولید کاغذ دیواری ها کاربرد دارد ، استفاده نشده است. معمولا سبک تولید و جنس های تولید شده از سمت هر کشور تفاوتهای با هم دارند. طرح های ساده: این کاغذ ها بدون طرح و شکل می باشند و دارای یک رنگ یکنواخت می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید