کاغذ دیواری، بهترین و مناسبترین پوشش برای دیوارها – همشهری آنلاین

این وسایل با توجه به جنس و مدل خود زیبایی فضا را نیز دو چندان میکنند. کاغذ دیوارهای هندسی اولین الگو هایی هستند که افراد در طراحی و چیدمان خانه خود از آن استفاده میکنند این نوع کاغذ در مدل های مختلف با تنوع بالایی تولید شده است به همین دلیل میتوان از آن برای هر گروه سنتی استفاده کرد . اگر دکوراسیون منزلتان سنتی و کلاسیک است، سعی کنید از کاغذ دیواری طرح داماسک و کاغذ دیواری طرح بته جقه و یا از کاغذ دیواری با طرحهای سنتی استفاده کنید. کاغذ دیواری که در دکوراسیون ادارات انتخاب میشود باید از نظر طرح، رنگ بندی، متریال و بافت با سایر تجهیزات موجود در این محیطها هماهنگی داشته باشد. در این طرح، الگوهایی از خطوط نسبتا پهن و موازی افقی یا عمودی استفاده شده است. طرح های افقی در کاغذ دیواری باعث می شود با خطای دید در پهن شدن دیوار ،فضا وسیع تر و بزرگتر به نظر برسد. تمیزکردن دیوار ها عموما کار دشواری است و یکی از سخت ترین بخش های خانه تکانی محسوب می شود. ها روی فرش و کف خانه نریزد.

با دستمال نمدار گرد و غبار روی دیوار را تمیز کنید. کاغذ دیواریها با ابعاد و طرحهای متنوع سلیقه همه را پوشش میدهد و یک روش سریع برای پوشاندن دیوار خانه است. بدون شک در ساعاتی از روز نور شدید است که پردههای کره کرهای با طرحهای متنوع برای کاهش نور مزاحم بسیار مناسب هستند. 10. اگر مبلمان و پرده و دیگر اجزای دکوراسیون داخلی ساده و بدون طرح هستند در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی از کاغذهای طرح دار استفاده کنید. بدون شک تمامی وسایل مورد نیاز در دفترهای اداری قیمتهای متفاوتی دارند و برای خرید آنها باید مدل، برند، نوع متریال به کار رفته و فرم آنها را در نظر گرفت. روی آنها محو کنید. زیرا کارمندان بیشتر زمان خود را روی این صندلیها میگذارند. صندلیها باید با فرم میز، کمد و سایر تجهیزات دیگر همخوانی داشته باشند. میزهای اداری، کمد دراور جدید، لوستر، صندلی، قفسههای کتاب و دکور، کاغذ دیواری و غیره از جمله وسایل ضروری هر دفتر اداری به شمار میروند که باید در تهیه آنها نهایت دقت و توجه به کار رود. دیوارپوش کاغذ دیواری در جاهای مختلفی به کار می رود.

کاغذ دیواری دارای سبک های مختلفی می باشد که هر کدام مطابق سبک و سلیقه مشتری قابل ارایه می باشد. کاغذدیواری فویل منحصر به فرد است و همچنین نگاه چشمگیر و خاص را به هر اتاق را خیره میکند. ۲- پارچه: در این نوع کاغذدیواری از پارچه هایی مثل «کرباس نازک» یا «کتان» برای زیرلایه استفاده شده است. این کاغذدیواری ها دارای کیفیت بالا و از جنس مرغوبی هستند. قفسهها ممکن است از جنس چوب یا فلز تولید شوند. هزینه اجرای کاغذ دیواری متاثر از عواملی مانند جنس و طرح کاغذ دیواری، دستمزد نصاب، قیمت کاغذ دیواری انتخابی و چسب کاغذ، متراژ کار و … بهعنوان نمونه میز اداری از قیمت ۳۵۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان، کمد از قیمت ۱ تا ۴ میلیون تومان، کاغذ دیواری از متری ۹۹ تا ۹۰۰ هزار تومان، صندلی اداری از ۸۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان در نظر گرفته میشود. این مسئله کاملا سلیقهای است؛ اما بهتر است حتما تناسب طرح و رنگ را با محیط در نظر بگیرید. بهتر است قبل از انتخاب کاغذ دیواری ، از تاثیر رنگها بر محیط و موارد استفادهشان در مکانهای مختلف آگاهی داشته باشید.

طرح های مختلف کاغذ دیواری وجود دارد ولی بهتر است چنانچه شما فردی با روحیه ی تنوع طلبانه هستید طرح های خاص و شلوغ را انتخاب نکنید و به سراغ طرح های ساده تر که از مد نمی افتند بروید. وینیل در این نوع کاغذ دیواری ها قابلیت شستشو دارد و این لایه قابل رویت نمی باشد.بنابراین کاغذ دیواری با روکش وینیل ضد لکه بوده و قابلیت شستشو دارد بنابراین برای محیط های شلوغ بسیار مناسب خواهد بود. یکی از جاهایی که در خانه تکانی باید تمیز شود پاک کردن لکه های دیوار می باشد اگر دیوارهای لک داری دارید و نمی دانید هرکدام را چطور پاک نمایید در ادامه همراه با نیک صالحی شوید تا درباره پاک کننده لکه های دیوار بیشتر بخوانید. کاغذ دیواری پی وی سی با روکش وینیل از مدلهای مقاوم این دیوار پوش است که به این راحتی نمیتوان روی آن خط و خراش ایجاد کرد. بیشتر این پوستر دیواری ها مکمل انواع دیگر کاغذ دیواری ها هستند که به طور مثال در و یا پنجره روی آن دیوار است. با استفاده از پوستر دیواری گل می توانید اتاق خواب، دیوار پشت تلویزیون و مشاغل مختلف را تزیین و دکور کنید. با ورود به سایت ایران دکور در مورد تمامی قیمتهای این تجهیزات اطلاعات کاملی درج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید