کاغذ دیواری، بهترین و مناسبترین پوشش برای دیوارها – همشهری آنلاین

بلکه در اثر گرمای محیط که ناشی از تابش مستقیم نور خورشید (اثر گلخانه ای)، گرمای شوفاژ و بخاری است نیز تولید میشود. همچنین نحوه نصب آنها نیز در زیبایی طرح و ماندگاری کیفیت آنها اهمیت دارد. امروزه اما با متنوع شدن طرح های کاغد دیواری، و همچنین افزایش کیفیت و طرح های زیبا، کاغذدیواری به خوبی در منازل ما جای باز کرده و جزء مهمی از دکوراسیون داخلی ما میباشند! البته انتخاب کاغذدیواری اتاق خواب کاملا سلیقه ای است و می توان مطابق با نوع چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب از انواع طرح های آبرنگی، گل دار، راه راه، ساده، اشکال هندسی و … یکی دیگر از توصیههای متخصصان دکوراسیون داخلی این است که حتماً لازم نیست تمام دیوارهای منزل را کاغذدیواری کنید. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید فضای جدیدی را در خانه خود به وجود آورید این نوع از کاغذ دیواری ها با کمک نورپردازی میتواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

می توانید شما هم برای ایجاد تنوع از این گزینه استفاده کنید اما باید در نظر داشته باشید که سقف و دیوارها نباید به صورت یکدست از کاغذ دیواری با یک طرح پوشیده شوند. طرح هایی که با اشکال هندسی باشند و یا حالتی طبیعی مانند کهکشانی داشته باشند گزینه های بهتری هستند. در واقع همه میدانیم که طرح های مدل سال، با همان سرعتی که مد می شوند با همان سرعت از بین می روند به همین دلیل بهتر است سراغ طرحی بروید که چند ماه بعد از خرید آن پشیمان نشوید. سوال این است که این نوع دیوارپوش در چه زمانی به ایران آمد؟ پس از مطرح کردن برخی از مواردی که در حین خرید کاغذ دیواری باید به آنها توجه کنید، مسئله اینجاست که چه عواملی میتواند بر روی قیمت این محصولات تاثیر گذار باشد. اگر میخواهید فضای خانه خود را زیبا و خاص کنید ، بهتر است بدانید که چه رنگ هایی در سال جدید به عنوان رنگهای محبوب برای دیوار شاخص یا همان اکسنت وال و یا رنگ آمیزی فضا ها شناخته شده اند .

همچنین بخوانید: رنگ یا کاغذ دیواری؟ سبک کاغذ دیواری مبنی بر کلاسیک یا مدرن بودن آن و هماهنگی با سایر دکوراسیون انتخاب بسیار مهمی در هنگان خرید کاغذ دیواری است. اگر فضای آرام و کمترافیکی را برای تغییر دکور در نظر دارید، بد نیست هنگام بررسی انواع کاغذ دیواری پذیرایی، اناقهای کنفرانس و مطالعه و چنین فضاهایی این جنس را مدنظر داشته باشید. این کار به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. به همین دلیل داشتن یک رول اضافه به شما کمک می کند با کمترین هزینه به ترمیم کاغذهای دیواری منزل خود بپردازید. اندازه رول ها همیشه ثابت نیست و بستگی به عرض کاغذ دیواری دارد. انواع طرح کاغذ دیواری مدرن، آنقدر متنوع و جذاب هستند که برخی از آنها را می توان به عنوان تابلویی هنری با ابعادی به اندازه ی یک دیوار برای فضای اداری، منزل و یا مکان های تجاری و آموزشی در نظر گرفت. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، طراحان ایده های خلاقانه خود را عملی نموده و نوع جدیدی از کاغذ دیواری را وارد بازار کرده اند. مهندسان و طراحان قادر شدند با کمی خلاقیت و ابتکار کاغذ دیواری جدیدی را وارد بازار مصرف کنند .

همچنین این روزها نوسانات ارزی میتواند محصولاتی را که از کشورهای دیگر وارد می شوند دستخوش تغییرات بسیار زیاد قرار دهد. ما در ایوان وارد کننده کاغذ دیواری هستیم و قیمت و کیفیت محصولات دکوراتیو این فروشگاه از مزیت رقابتی بالاتری با هرکجای دیگر برخوردار است. پس با ما هم قدم باشید! پس از اینکه کاغذ دیواری مورد نظر خود را انتخاب کردید، قبل از اینکه سفارش را نهایی کنید، میتوانید تکه ای از طرح مورد نظر خود را به خانه آورده و بر روی دیوار قرار دهید. این دسته از محصولات هنگامی که در فاصله سه الی چهار متری آنها قرار گیرید ظاهری برجسته به خود میگیرند. مطمئنا نمیتوان انکار کرد که چاپ کاغذ دیواری و نصب آن مُد نیست. به ویژه با پیشرفت فناوری چاپ دیجیتال جوهرافشان این عبارت مفهوم عمیقتری پیدا کرده است. اما باید بدانید اگر از کاغذ دیواری های با کیفیت و قابل شستشو استفاده کرده باشید، در آب و هوای شرجی، دوام بیشتری خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید