کاغذدیواری پشت تی وی میخاستم

برای دیوارهای قدیمی که پیش از رنگ نیاز به تعمیرات اساسی دارند، انتخاب کاغذ دیواری به عنوان پوشش دیوار، انتخابی مناسب است. دیوارهای مکان های مختلف در بدو ورود بیشترین توجه را به خود جلب می کنند و انتخاب کاغذ دیواری زیبا و مناسب و نصب درست آن می تواند بر قضاوت بیننده در هنگام ورود به یک مکان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. شما هم ممکن است از آن دسته افرادی باشید که میخواهید کمی منزل خود را نوتر کنید. می توانید شما هم برای ایجاد تنوع از این گزینه استفاده کنید اما باید در نظر داشته باشید که سقف و دیوارها نباید به صورت یکدست از کاغذ دیواری با یک طرح پوشیده شوند. می توانید برای ایجاد تغییرات اساسی در فضای داخلی خانه به نصب کاغذ دیواری روی دیوارها فکر کنید. در هر رنگی که شما درنظر داشته باشید قابل دسترس اند و فضای خاص مورد نظرتان را به مخاطبان انتقال میدهند. پس اگر قصد دارید نصب و یا تعویض کاغذ دیواری برای مکان مهمی را انجام دهید نهایت دقت را در انتخاب خود داشته باشید.

در واقع مهمترین دلیل آن، این است که کاغذ دیواری به شما این امکان را میدهد که بتوانید فضای مورد نظر خود در هر کجای خانه، کوچک یا بزرگ نشان دهید، علاوه بر آن خلوت بودن و آرامی خانه شما میتواند به نوع طرح کاغذ دیواری شما بستگی داشته باشد. اگر کمی به این نکته فکر کنیم می بینیم که بیشتر فضای خانه با کاغذ دیواری های ساده پوشانده می شوند پس باید در انتخاب آن نهایت دقت و سلیقه را به خرج داد. در ادامه به به برسی قیمت کاغذ دیواری و راهنمای خرید آن می پردازیم. در ادامه معایب کاغذ دیواری را بررسی میکنیم. چالشهای جداسازی: برخلاف نصب سریع، جدا کردن کامل و بدون این دیوارپوش از آنچه به نظر میرسد دشوارتر است، و گاهی از معایب کاغذ دیواری محسوب میشود. در شمال و جنوب کشور به دلیل داشتن آب و هوای شرجی، استفاده از کاغذ دیواری ها، ممکن است ماندگار نباشد؛ زیرا رطوبت، باعث فرسودگی کاغذدیواری ها شده و رفته رفته، از کیفیت آنها میکاهد و در بعضی از مواقع باعث کنده شدن و یا تغییر شکل و باد کردن آن میشود. زیرا در این نوع از کاغذ دیواریها پس از کندن آن از دیوار، دیوار منزل شما نیاز به بازسازی مجدد دارد.

روش انتخاب کاغذدیواری برای تک دیوار: بعضی افراد ترجیح میدهند به جای آنکه کل فضای خود را از کاغذدیواری استفاده کنند یک دیوار را انجام دهند که برای این کار باید ابتدا دیوار اصلی (دیوارهایی كه دید كامل دارند و در آن درب ،پنجره و یا شكستگی وجود ندارد) خود را مشخص نموده و سپس متناسب با سلیقه خود و با در نظر گرفتن طرح پرده و مبلمان کاغذدیواری طرح دار مورد نظر خود را انتخاب نمایید. کاغذ دیواری چند سالیست که در خانه های ایرانی جای خوش کرده و خیلی ها ترجیح میدهند بجای رنگ آمیزی دیوار های منزل خود، از کاغذ دیواری استفاده کنند. به طور مثال برای محیطی اداری که سبکی بسیار مدرن دارد، باید از کاغذ دیواری ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنید .کاغذ با مشخصات ذکر شده محیط شما را آرام، منظم خواهد کرد همچنین اگر در انتخاب رنگبندی کاغذتان، کاغذ های رنگ روشن و ملایم انتخاب شود آرامش بیشتر در فضا جریان خواهد یافت. طبقه نیمه مرفه که یا به دلیل قیمت گزاف توان خرید این فرشینهها را نداشتند، به کاغذ دیواری روی آوردند.

لازم به ذکر است، کاغذهای دیواری فقط برای اجرا روی دیوار به کار برده نمی شوند. با این کار می توانید زیبایی دیوارها و به طور کلی فضای خانه را چندین برابر افزایش دهید. در این خصوص باید دقت نمایید که اگر فضای کوچکی در اختیار دارید، از طرح های شلوغ و رنگ های متنوع و یا تیره استفاده نکنید. فرهنگ ایرانی بهترین و شکیل ترین فضای منزل را به مهمان اختصاص می دهد. خیلی از افراد به دنبال آموزش نصب کاغذ دیواری هستند تا در هزینه ها صرفه جویی کنند. کسانی که طرفدار طرح های سنتی هستند می توانند از این طرح برای خانه خود استفاده کنند و با این طرح خانه خود را بشکل سنتی ایرانی تغییر دکوراسیون می دهند. شما ممکن است بخواهید برای عید نوروز، مقداری منزل خود را نوتر و زیباتر کنید. اما باید بدانید که برای نصب کاغذ دیواری، نیاز است که ابتدا زیر ساز های آن را آماده کنید. فضاهایی مانند پذیرایی گزینه مناسبی برای استفاده از کاغذ دیواریهای با طرحهای عمودی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید