کاغذدیواری پشت تی وی میخاستم

همان طور که میدانید رنگ خاکستری براق با هر رنگی ، ست میشود و محیط خانه را زیبا می کند ، از کاغذ نقره ای بدون هیچ دغدغه ای استفاده کنیم . جالب است بدانید كاغذ ديواري نانو به هیچ وجه دوده و گرد خاک نمیگیرد و همان طور که میدانید اصلا کثیف نمیشوند . حال بهتر است بدانید تولید کنندگان کاغذ دیواری از این هنر خاص در تهیه و تولید کاغذ دیواری نیز استفاده کرد اند و پوسترهای زیبایی را روانه بازار نموده اند . باید بدانید که کاغذ دیواری های قابل شست و شو در بازار شامل، وینیل، نانوُوِن، نانو هستند و می توانید این نوع کاغذ دیواری ها را به راحتی با دستمال مرطوب تمیز کنید. هیچیک از دیوارپوش های موجود ، چنین طیف وسیعی از رنگ و طرح و پوشش را که با تمامی سلایق و مودها و نیازها سازگار باشد را ارائه نمی کنند، لذا کاغذ دیواری میتواند بزرگترین تاثیر را در اتاق شما ایجاد کند. برای این کار باید به رنگ مبلمان، دکوریجات و دیگر وسایل منزلتان توجه کنید و بین رنگ های آن ها، هماهنگی ایجاد کنید.

کاغذ دیواری سالها تازگی خود را حفظ میکند و شما میتوانید از بودجه ذخیره شده برای بخشهای دیگر ساختمان استفاده کنید. انتخاب رنگ کاغذ دیواری به فاکتور های بسیاری بستگی دارد که یکی از آن ها انتخاب رنگ، بر اساس رنگ مبلمان است. برای اینکه یک بخش از فضا را خاص کنید و جلوهای متفاوت داشته باشید، یکی از دیوارها را مثلا پشت بزرگترین کاناپه یا یکی از دیوارهای کلیدی اتاق را با رنگ و طرحی متفات از دیوارهای دیگر کاغذ دیواری کنید. اسپرت : این نوع کاغذ دیواری دارای طرح های خاص و اسپرت با الگو های هندسی می باشد. در دنیای هنر دو نوع بافت وجود دارد. بافت بصری: طرح روی کاغذ بصورت دو بعدی است، اما با مشاهده آن مخاطب حس میکند که یک طرح برجسته و ۳بعدی را میبیند. پیش از انتخاب کاغذ دیواری این مطلب را بخوانید! پیش از اینکه هر تغییری در فضای منزل یا محل کار خود بدهید نیاز است تا محدوده مشخصی برای این تغییرات تعیین کنید. با هر سلیقهای میتوانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. هر چند این مدل کاغذ دیواریها در اروپا به طور کامل منسوخ شدهاند اما کاغذدیواریهای پی وی سی پر کاربردترین نوع کاغذ دیواریها در ایران هستند.

در این شرایط به یک راهنمای خرید کاغذ دیواری کامل نیاز خواهید داشت تا گزینه مناسب و زیبایی برای منزلتان انتخاب کنید. البته به دلیل این که کاغذ دیواری دارای تکههای مخمل است، قابل شستشو نیست. مانند طرحهایی از بافت چوبی، سنگی، آجری، مخمل و … بافت قابل لمس: هم با چشم برجستگی آن قابل ملاحظه است، هم با لمس میتوان برجستگی را حس کرد. اما اگر مایل به کاغذ دیواری این نوع فضا هستید، بهتر است طرح های هندسی ساده یا مانند تصویر زیر، نوع بافت دار ساده را انتخاب کنید. دیوارپوش کاغذ دیواری قابل شستشو با دستمال مرطوب یا مواد شوینده خراب نمی شود ، ولی در مکان های مرطوب مانند حمام یا سرویس بهداشتی دوام ندارد. این کاغذ دیواری بادوام، قابل شستشو، ضد خش و محکم است. لازم به ذکر این نوع از دیوارپوش با استقبال چندانی در کشور ما مواجه نشده است . در اصفهان نیز مانند سایر شهرهای کشور فروشگاه های دکوراسیون داخلی به صورت پراکنده در سطح شهر قرار دارند اما در خیابان هایی نظیر خیابان شریف واقفی و خیابان هشت بهشت غربی تعداد مغازه های بیشتری در کنار هم قرار گرفته اند و شما می توانید با مراجعه به آن ها کاغذ دیواری مورد نظر خود را از کاتالوگ های ارائه شده توسط فروشندگان انتخاب نمائید.

زیرا مانند آینه،از طریق انعکاس نور به فضا عمق داده و اتاق را روشنتر نشان میدهد. 3. در گام سوم، طرح کاغذ دیواری را انتخاب کنید! برای مثال: بهمنظور عمقدادن به یک اتاق خواب و طراحی بهتر فضا، دیوار پشت تخت خواب را با کاغذ دیواری بافتدار میپوشانیم. حتی با این شگرد سایز و عمق اتاق خواب بیشتر از چیزی که هست نشان داده میشود. سلام برای کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی میخوام فقط یک دیوار اصلی امکان خرید تعداد کم هست؟ کاغذ دیواری طبیعت از نظر جنس متریال و بافت، با انواع کاغذ دیواریهای معمولی تفاوتی ندارد، اما طراحی آن به گونهای است که به دلیل تصاویر زیبا و بعضا کاملا واقعی که دارند، منظره زیباتری ایجاد میکنند. این کار باعث ایجاد حس آرامش می شود و از در هم ریختگی فضا جلوگیری می کند. مطمئنا شما هم هنگام انتخاب کاغذ دیواری، از تنوع زیاد طرح و مدل های آن سر در گم می شوید و به دنبال پاسخی مناسب برای سوالات بالا هستید. مطلب مرتبط: با انواع جنس کاغذ دیواری و 7 نوع پر کاربرد آن آشنا شوید! از این کاغذ دیواری برای دکوراسیون و زیبا سازی خانه خود میتوانید استفاده کنید . برای دیدن کاغذ دیواریهای سه بعدی ما می توانید به قسمت پوسترها مراجعه کنید و یا اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید