چگونه کاغذ دیواری را نصب کنیم؟

در حال حاضر قیمت تمام شده اجرای کاغذ دیواری برای یک محیط نسبت به اجرای سایر دیوارپوش ها تقریباً در رده کمترین قیمت می باشد و همین امر سبب شده است که بسیاری از افراد برای انتخاب پوششی برای دیوار کاغذ دیواری را مد نظر خود قرار دهند. کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها از زمان اجرای بسیار کمتری برخوردار می باشد و شما عزیزان می توانید در کمترین زمان ممکن ( نزدیک به چند ساعت )یک واحد مسکونی یا یک واحد اداری را کاغذ دیواری آن را اجرا کنید. همچنین کاغذ دیواری چسب دار انتخاب خوبی برای کسانی است که دوست دارند خودشان با کمترین کمک از پس نصب کاغذ دیواری بربیایند. اگرمیخواهید دکوراسیون پذیرایی درخانه شما دارای فضایی آرامش بخش باشد، باید کاغذدیواری منزل خودرا در ابعاد کوچک و کمرنگ نصب کنید. 8- بلافاصله پس از شستن هر قسمت از کاغذ دیواری، آن را با حوله یا دستمال تمیز خشک، خشک کنید. یک آلبوم کاغذ دیواری را وارد می کنم که شامل ۱۰۰ طرح متنوع می باشد و از هر کدام از این طرح ها مقدار ۱۰۰۰۰ رول در انبار خود موجود می کنم و این آلبوم را در بین فروشگاه داران توزیع می کنم تا از روی آنها سفارش ثبت کنند بعد از گذشت مدتی تمامی طرح های پرطرفدار زیبا و روشن پرفروش آن آلبوم فروخته می شود و موجودی این طرح های زیبا و پر طرفدارتر از آلبوم در انبار صفر می گردد و طرح های پرفروش آلبوم دیگر در انبار موجود نیستند و تنها طرح هایی از آلبوم در انبار موجود هستند که به هر دلیلی خریداران چندانی نداشتند و وقتی یک آلبوم وارداتی از کاغذ دیواری که بسیاری از طرحهای آن در انبار موجود نمی باشد بسیاری از فروشگاه داران دیگر این آلبوم را در معرض نمایش مشتریان قرار نمی دهند و این امر سبب می شود آن دسته از طرح ها ازالبوم که خریداران کمتری داشته و در این مدت کمتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفتهاند در انبارها بمانند و دیگر فروش نروند.

مخصوصاً برای محیط های اداری یا فروشگاه ها که زمان از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار می باشد. آلبوم های کاغذ دیواری که در فروشگاه نکست عرضه میشن همه توسط خود این شرکت وارد شدن و در انبار فروشگاه نگه داری میشن. برای انجام این کار کاردکی را بردارید و قسمت پایینی یا بالایی کاغذ را محکم به دیوار نگه دارید، سپس با کاتر قسمتهای اضافی را ببرید. این در حالی است که پوستر دیواری یا کاغذ دیواری سه بعدی در ابعاد دلخواه شما و برای شما به صورت مجزا ساخته می شوند تولید می شوند. کاغذ دیواری ها نیز در دسته های مختلفی تولید شده اند که اکثر آنها قابل شستشو و تمیز کردن هستند و همین امر سبب شده است که در سالیان اخیر جایگاه ویژهای در بین مشتریان ایجاد کنند البته کلمه قابل شستشو شاید واژه چندان مناسبی نباشد و به جای آن می توان از واژه قابل تمیز کردن استفاده کرد. برای ایجاد فضایی آرام و به دور از شلوغی و بی نظمی، بهتر است از کاغذ دیواری های طرح مدرن با رنگ های ملایم استفاده شود. 4- برای تمیز کردن کاغذ دیواری از محلول های مناسب استفاده کنید و به هیچ عنوان از محلولهای اسیدی و وایتکس استفاده نکنید چون ممکن است خاصیت اسیدی به مرور زمان سطح روی کاغذ دیواری شما را تحت تاثیر قرار بدهد.

1- ابتدا با استفاده از یک دستمال یا اسفنج تمیز و خشک گرد و غبار روی کاغذ دیواری را پاک کنید. برای برطرف کردن گرد و غبار کاغذ دیواری بهترین راه استفاده از جارو برقی میباشد. یک استفاده از دستگاه بخارشوی دو استفاده از دستمال تنظیف و مواد شوینده.توجه داشته باشید که شستشوی کاغذ دیواری در راستای عمودی انجام می شود به هیچ عنوان کاغذ دیواری یا پوستر دیواری را در راستای افقی تمیز نکنید چون خط درز های کاغذ دیواری به صورت عمودی هستند و تمیز کردن و شستشوی کاغذ در راستای افقی ممکن است به درز کاغذ دیواری آسیب بزند و به مرور زمان از دیوار جدا شود. 2-برای تمیز کردن کاغذ دیواری از دستمال تنظیف مناسب استفاده کنید و به هیچ عنوان از دستمالهای با سطح زبر استفاده نکنید چون ممکن است سطح کاغذ دیواری و پوستر دیواری شما را خراشیده کند و از بین ببرد. اساس کار در تولید کاغذ دیواری استفاده از الگوی تکرار میباشد. کاغذ دیواری های رولی در ابعاد استاندارد تولید می شوند مثلاً عرض ۵۰ سانت و طول ۱۰ متر.

ارتفاع دیوار تمامی واحدهای مسکونی تقریباً یکسان میباشد و برابر تقریباً ۲ متر و ۷۰ سانت می باشد. خرید کاغذ دیواری در رول های دو برابر و سه برابر، می تواند متراژ بیشتری کاغذ را نسبت به یک رول واحد در اختیار شما بگذارد. 8. بهتر است کاغذ دیواری برای پذیرایی از جنس پی وی سی (وینیل) یا نانوون باشد و قابلیت شستشو و مقاومت در برابر نور و ضربه داشته باشد. یکی از مهمترین ویژگی برای هر دیوارپوش که میتواند اولویت در انتخاب و استفاده از آن باشد قابل شستشو بودن و قابل تمیز کردن آن می باشد. 4- پارچه یا اسفنج مورد نظر را در محلول شستشو فرو کرده و پس از خیس شدن، آب آنرا با فشردن پارچه خارج کنید، تا جایی که دیگر قطره ای از آن نچکد. نوع کاغذ دیواری معمولی معمولاً امروزه دیگر خیلی استفاده ای ندارد و اکثراً کاغذ دیواری بصورت ضد آب عرضه میشود. بنابراین به هماهنگی رنگ ها و هارمونی رنگ های استفاده شده در منزلتان دقت داشته باشید. یکی از مزیت های کاغذدیواری نسبت به رنگ، تنوعی است که در طرح، جنس و بافت آن وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید