چگونه کاغذ دیواری را نصب کنیم؟

طرحهای مستقیم و صاف مانند طرحهای راه راه عمودی و افقی که باید در قسمت درزها تنظیم شوند و طرحهای منحنی شکل نیز مانند طرحهای گلدار و هندسی هستند که باز هم باید در قسمت درزها تنظیم شوند. به طور کلی دو نوع طرح برای کاغذدیواری وجود دارد: طرحهای مستقیم و صاف و طرحهای منحنی شکل. کاغذ دیواری های کلاسیک به طور کلی بسیار شلوغ هستند و به همین دلیل استفاده افراطی از آن می تواند تأثیر منفی از نظر زیبایی شناسی داشته باشد. البته این نکته نیز قابل توجه است که قبل از انتخاب کاغذ دیواری حتما باید به نکاتی توجه کنید. البته از کاغذ دیواریهای گلدار هم میتوان برای آشپزخانه و حتی هر طرح دیگری که قابل ست شدن با سایر اجزا آشپزخانهتان را داشته باشد را میتوانید استفاده کنید. یکی از مهمترین راهها برای آسانتر شدن انتخاب کاغذ دیواری، این است که شما قبل از رفتن به فروشگاهها برای انتخاب و خرید، ایده و طرحی واضح و شفاف از آنچه میخواهید، داشته باشید. در فیلم زیر نصب کاغذ دیواری های پشت چسب دار و سهولت اجرای آن ها نشان داده شده است.

در این طرح ها بیشتر از تصویرهای گرافیکی و تایپوگرافی استفاده شده است. علت دیگری که کاغذ دیواری این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده، نصب آسان و سریع آن است. استفاده از کاغذ دیواری لاکچری در اتاق خواب می تواند جلوهای تازه و شگفت انگیز به اتاق خواب شما بدهد. کاغذ دیواری لاکچری جنس پی وی سی داشته و سطح پوشش آن ۵.۳۰ متر مربع می باشد. بسته به جنس کاغذ که پی وی سی باشد و یا نان وون نوع نظافت کاغذ دیواری متفاوت میباشد. کاغذهای نانوون (الیاف) از مواد طبیعی ساخته میشوند و هیچ گونه مواد شیمیایی و یا پی وی سی در آن دخیل نیستند، این کاغذها به دلیل آنکه همانند پی وی سیها از خود مواد شیمیایی متصاعد نمیکنند در اروپا و آمریکا به شکل گستردهای استفاده میگردند. علت این بی اقبالی هم متنوع نبودن رنگها و طرحهای کاغذهای دیواری بوده است، اما امروزه کاغذ دیواریها به دلیل تنوع در رنگ، شکل و جنس به یکی از اولین انتخابهای خانهدارها برای پوشش دیوارها تبدیل شده اند. بهتر است برای خانههایی که سقف بلندی دارند از کاغذ دیواریهایی با شکل و خطوط افقی استفاده کنید که در این صورت ارتفاع سقف را کوتاهتر جلوه میدهد و در ضمن نوعی گرما و صمیمیت نیز به وجود میآورد.

از این خط برای نصب کاغذ در ابتدای کار و ترازکردن آن با دیوار استفاده خواهید کرد. انتخاب یک کاغذ دیواری صحیح و خوب کاری سخت است؛ به خصوص اگر قبلا این کار را انجام نداده باشید. این روزها اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید به راحتی متوجه می شوید که کمتر کسی به سراغ روکش دیوارها با استفاده از گچ میرود و اکثرا اولین و بهترین انتخاب را استفاده از کاغذ دیواری می دانند. اگر به لحاظ شخصیتی فردی تنوع طلب هستید و زود از همه چیز خسته میشوید، پیشنهاد ما این است که از کاغذ دیواریهای ساده با رنگهای ملایم که هیچ طرح و شکلی ندارد و با هر نوع چیدمان و رنگی هماهنگ میشود، استفاده کنید، زیرا استفاده از کاغذ دیواریهای طرح دار روحیه خاصی میطلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها کمی مشکل است و ممکن است پس از مدتی دچار دلزدگی شوید.

اگر در خانه کودک دارید، بهتر است از جنسهای مقاومتر استفاده کنید. سایت منزل در تلاش است کلکسیونی از کاغذ دیواریهای متنوع را با قیمت مناسب و خرید آنلاین در اختیار شما قرار دهد. امروزه طراحی ها وایده های متنوع بسیاری ارائه می شود که کاربرد ابزارها و المان های مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد. 7- هم رنگ و هم کاغذ دیواری در رنگهای مختلف و متنوع و نامحدودی موجود هستند. آلبوم کاغذدیواری بیلسون رول های پنج متر مربع هست، ساخت چین، با کیفی و ضخیم و مناسب مکان هایی که کاغذ دیواری کمی لازم دارن. مقاومت بسیار بالا در برابر کشش و گسیختگی و جهت استفاده روی دیوارهای Dry wall بسیار مناسب است. شاید انتخاب کاغذ دیواری کار آسانی است، اما اگر با تنوع بسیار بازار در طرح و رنگ و همچنین قابلیتها و کیفیتهای متفاوت کاغذ دیواری روبرو شوید خواهید دید که انتخاب کاغذ دیواری کار دشواری میشود. البته اگر از بین گزینههای مختلف کاغذ دیواری ای را انتخاب کردید که به سبک کلاسیک بیشتر نزدیک بود لازم نیست که حتماً از مبل کلاسیک استفاده کنید و می توانید از مبل های چستر فیلد در این مورد استفاده کنید زیرا در هر صورت چیزی که تعیین کننده وسایل خانه شماست سلیقه خود شماست و سعی کنید از وسایلی در خانه استفاده کنید که از دیدن آنها لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید