چه طرح و مدل کاغذ دیواری را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنم؟

اگر سطح دیوار شما ترک داشته و یا برآمدگی دارد بهتر است قبل از نصب این سطوح را بتونه کاری کنید. ۳- اگر بخشی از دیوارتان زخمی است یا فرورفتگی دارد آن را با بتونه ترمیم کنید. این ویژگی در کاغذ دیواریهای با کیفیت وجود دارد و از آنجا که جنس مواد به کار رفته شده در آنها خوب است؛ بوی بد و آلرژی زا تولید نمیکنند. خرید کاغذ دیواری سه بعدی نکاتی بسیاری دارد که باید به آن توجه کنید، در این مطلب به بررسی ۶ نکته مهم کاغذ دیواری سه بعدی می پردازیم. کاغذ دیواری از دیرباز مورد توجه بوده است و همواره با داشتن متریال های مختلف همه از این مدل برای کاربرد و پیش برد و زیباسازی دکور خود استفاده می کردند، اجازه بدهید در مورد تجربه خودم در این چند ساله اخیر در صنعت دکوراسیون عرض کنیم، هنوز هستند مشتری هایی که در ابتدا زمانی که یک منزلی را خریداری میکنند و میخواهند کمی به تزیینات آن توجه کنند، اولین چیزی که به ذهن میرسد رنگ کردن منزل است، اما به جهت بوی تند رنگ و نی خشک شدن آن که زمان بر است، به سمت کاغذ دیواری سوق پیدا میکنند و خرید کاغذ دیواری را در سر لوحه کار خود قرار میدهند، همچنین به جهت تنوع رنگ این محصول و داشتن البوم های متنوع و نیز نصب سریع و حتی توسط خود مشتری نیز امکان پذیر است تا هم زیبایی منزل خود را بالاتر ببرند و هم از نظر اقتصادی صرفه جویی کرده باشند.

بنابراین اگر کاغذ دیواری با کیفیتی را انتخاب کردهاید؛ نگران کثیف شدن آن نباشید. اگر اتاق شما نور گیر است و در ساعاتی از روز نور خورشید زیادی به اتاقتان میتابد؛ نگران رنگ پریدگی و کدر شدن کاغذ دیواری خود نباشید. دلایل زیادی وجود دارند که شما را ترغیب میکنند تا پین ورک را در اولویت انتخابهای خود قرار دهید. آنها به سختی پاره میشوند و به مدت تقریبا 5 سال کارآیی خود را حفظ میکنند. کاغذ دیواری مرغوب به راحتی خراش نمیبیند و پاره نمیشود. هنگام نصب کاغذ دیواری ایرانی به راحتی این کار صورت می گیرد و از کمتر دچار پارگی خواهد شد. کاغذ دیواری یک عنصر دکوراتیو است که به عنوان دیوارپوش در طراحی دکوراسیون منازل امروزی مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ دیواری تیره رنگ و بافت ساده برای عمق دادن به فضا استفاده میشه یا مثلا برای جایی که میخوایم به چشم نیاد. 2.کاغذ دیواری مدرن :اگر دکوراسیونی که برای فضای پذیرایی انتخاب کرده اید مدرن است باید از سبک مدرن کاغذ دیواری استفاده کنید.

با توجه به ویژگیهای بالا شما میتوانید یک کاغذ دیواری با طرح و مدل مناسب انتخاب کنید. در صورتی که خانه شما در محل شلوغی واقع شده است و صداهای بیش از حد شما را اذیت می کند، می توانید از کاغذ دیواری های ایرانی استفاده کنید که به این منظور تولید و طراحی شده اند تا هم به خانه تان زیبایی ببخشید و هم باعث کاهش آلودگی های صوتی شوید. مثلا، در صورتی که ارتفاع سقف خانه زیاد باشد و یا دیوار بیش از حد کوتاه یا کوچک باشد، می توان با استفاده از طرح های مناسب و مخصوص عیب ها را رفع کند. انتخاب مدل کاغذدیواری دفتر کار ممکن است کمی با انتخاب کاغذ دیواری منزل متفاوت باشد، اما نهایتا این خود شما هستید که باید احساس خوبی داشته باشید و فضای کار برایتان دلنشین باشد. اگر کاغذ دیواری با کیفیتی را انتخاب کرده باشید؛ در برابر تابش مستقیم آفتاب رنگ خود را از دست نمیدهد.

این کاغذ دیواریها دارای یک کد مخصوص هستند که نشان میدهد در برابر حرارت و آتش مقاومت بالاتری دارند و روند سوزاندن آنها نسبت به کاغذ دیواریهای عادی، کندتر است. کیفیت بالایی دارند و در برابر نور کدر نمیشوند. کاغذ دیواریهای نانو قیمت بالایی دارند و با توجه به موادی که در آن به کار گرفته شده گرد و غبار را به خود جذب نخواهند کرد. که همین مسئله در رابطه با محصولات ایرانی کاملا برعکس بوده و همواره از آنها به عنوان به صرفه ترین ها یاد می کنند. این متریال پایه بیشتر محصولات کاغذ دیواری است. در مثال دیگر، خانههایی که دیوارهای کوتاهی دارند برای بلندتر نشان دادن ارتفاع دیوار بهتر است از طرحهای راه راه عمودی استفاده شود. به طور مثال برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک باید از رنگهای شاد استفاده کرد. اگر خودتان قصد نصب کاغذ دیواری جدیدی در اتاق خود دارید باید آن را تا جای ممکن ساده انتخاب کنید مخصوصا اگر دفعه اول تان است.

دیدگاهتان را بنویسید