چه طرح و مدل کاغذ دیواری را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنم؟

امروزه خرید اینترنتی بخش مهمی از هر کسب و کار محسوب می شود. قیمت کاغذ دیواری یکی از مسائل مهم و تاثیر گذار در خرید اینترنتی آن است. این نوع از کاغذ دیواریها همانند کاغذ دیواریهای PVC قابل شستوشو هستند و طرحهای متنوع آن میتواند بر قیمت کاغذ دیواری تاثیر بگذارد. در صورتی که تمایل دارید فضای مورد نظر خود را کاغذ دیواری بچسبانید، ابتدا خوب تحقیق کنید، بودجه خود را تعیین کنید و کاغذ دیواری مورد نظر خود را بر اساس علاقه و بودجه خود انتخاب کنید. به عنوان مثال انتخاب یک عکس خانوادگی برای فضایی مانند حال و پذیرایی انتخاب مناسبی نیست. در برخی کاغذدیواری های PVC برای نرمتر شدن کاغذ دیواری به آن آزبست اضافه میکنند که خود این ماده نیز از عوامل سرطانزا بوده و به تنهایی بسیار خطر ناک می باشد (البته این مورد فقط در کشورهایی مانند چین و در کارخانه های درجه چندم اتفاق می افتد). کاغذ دیواری نیز مانند رنگ دیوارها در بزرگ یا کوچک جلوه دادن فضا تاثیر میگذارد. الیاف نانو باعث میشوند مقاومت کاغذ در برابر اشعه آفتاب و شستشو بالا رود.

جنس این کاغذ دیواری از کاغذ و الیاف پارچه ای است و از بارز ترین ویژگی این کاغذ دیواری می توان به قابلیت شستشو آن میتوان اشاره کرد . این کاغذدیواری ها از الیاف و منسوج نبافته فشرده تولید می شود. ازین رو پیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیمی با یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ای مشورت کنید تا بهترین تصمیمات را در زمینه خرید و اجرای کاغذ دیواری بگیرید. بهمین دلیل استفاده از طرح های ساده یکی از بهترین انتخاب ها برای این مکان می باشد. در “خدمت از ما” به بهترین متخصصین نصب کاغذ دیواری در شهر خود دسترسی دارید. جالب است بدانید تنوع رنگی این کاغذ بسیار بالا بوده و محیطی فانتزی و خاص را برای شما ایجاد میکند . کاغذ دیواریها نما و جلوهای خاص به منزل شما میدهد و باعث میشود منزلی یا شرکتی زیبا، جذاب و چشمنواز داشته باشید. برای ایجاد چاپ با طرح برجسته روی متریال کاغذ دیواری، بجای دستگاه چاپ اکوسالونت، از دستگاه چاپ یووی یا چاپ فلتبد استفاده میشود.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، این امکان فراهم شده تا طرح دلخواه خود را به صورت کاغذ دیواری چاپ و نصب کنید. تصاویری که برای چاپ بر روی این کاغذ دیواری انتخاب می شوند باید از رزولوشن بالایی برخوردار بوده و با دکوراسیون مورد نظر شما همخوانی داشته باشند. یکی از مهمترین نکات در انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی توجه به سبک دکوراسیون است و در دکوراسیون های مدرن بهتر است کاغذ انتخابی دارای طرح ساده و یا تک رنگ باشد. این نوع از کاغذ دیواریها با ابعاد 5 متر و 16 متر در بازار موجود هستند. شاید انتخاب کاغذ دیواری کار آسانی است، اما اگر با تنوع بسیار بازار در طرح و رنگ و همچنین قابلیتها و کیفیتهای متفاوت کاغذ دیواری روبرو شوید خواهید دید که انتخاب کاغذ دیواری کار دشواری میشود. انتخاب هر یک از آنها بستگی به سلیقه، زمان و بودجه شما دارد. کاغذ دیواریها انواع مختلفی دارند و انتخاب آنها بر اساس فضا و نیازی که محیط دارد میتواند متفاوت باشد. در صورتی که مبلغ محدودی برای اجرای کاغذ دیواری در نظر گرفتهاید، بهتر است در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانید آنچه را که مد نظرتان است، با قیمت مناسب پیدا کنید. اما همان طور که گفته شد نصب کاغذ دیواری کاری است که نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد.

هرچه اینکار بهتر انجام شود طول عمر کاغذ دیواری نیز بیشتر خواهد شد. به طور کلی هزینه نصب کاغذ دیواری گران تر از رنگ است اما طوبل عمر و دوام وال پیپر بیشتر است، بنابراین هزینه های رنگ به مرور زمان بیشتر خواهد شد. زیرا انتخاب درست این مدل و طرح کاغذ ، میتواند نمای خانه شما را زیبا تر و خاص تر کند . برای همین هنگام انتخاب کاغذ دیواری باید مقیاس فضا به همراه سلیقه فردی در نظر گرفته شود. هر چند میتوانید چند سالی یک بار کاغذ دیواری محیط کار یا زندگی خود را عوض کنید؛ اما بهتر است نوعی را انتخاب کنید که مناسب محیط باشد. انتخاب کاغذ دیواریها با جنس PVC و روکش وینیلف انتخاب بسیار خوبی برای پوشش دیوارها است. بسیاری از افراد به دلیل فرآیند سخت و پیچیده رنگ کردن دیوارها، کاغذ دیواری را به عنوان یک جایگزین مناسب برای پوشش دیوارها انتخاب میکنند. اما برای این انتخاب باید تصاویری را انتخاب کنید که تا مدتهای زیاد از آن خسته نشوید. مزایای رنگ: برای اینکه دیوار خود را نقاشی کنید، باید ابتدا عیوب و ناهمواری های دیوار را کاملا برطرف کنید و سپس روی آن رنگ بزنید. در طراحی کاغذ دیواری مدرن از طرح های مدرن استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید