چه طرح و مدل کاغذ دیواری را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنم؟

کاغذ دیواری در مقایسه با سایر دیوارپوشها نظیر رنگ و یا پانلهای چوبی و یا پلاستیکی دارای کوتاهترین زمان نصب است ، عموما نصب کاغذ دیواری در یک واحد با زیر بنای 100 متر مربع در یک روز کاری پایان میپذیرد در حالیکه در صورت استفاده از سایر دیوارپوشها زمان نصب میتواند در حدود یک هفته باشد. کاغذ دیواری Marburg و CASeLio با استفاده از مرغوب ترین الیاف و فیبر ، ارائه دهنده بهترین کاغذ دیواری اروپا می باشند. امروزه شرکتها و طراحان دکوراسیون مدرن ترجیح می دهند از پوستر های شخصی و منحصر بفرد برای تزیین دفتر کار شرکت و یا اتاق پذیرایی استفاده کنند. با توجه به تعداد بالای تولید کنندگان و طرح های موجود در بازار هنوز هم برای تمام سلایق طرح های زیبا و منحصر به فرد وجود دارد. کاغذ دیواری هنوز هم طرفداران زیادی دارد. چهار موردی که در این بخش از توضیحات عنوان کردیم تنها بخشی از انواع و اقسام کاغذدیواری است که در تمام دنیا وجود دارد. استفاده ار کاغذ دیواری پذیرایی می تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد حال آنکه می توان از یک مدل کاغذ دیواری در بخش های دیگر خانه و اتاق ها نیز استفاده کرد.

این نوع ، به خاطر الگو و مدلهای خاص و منحصر به فرد خود ، امروزه در طراحی و چیدمان خانه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . مهمترین عامل در یک پوستر دیواری که آنرا زیبا و منحصر بفرد می کند چاپ و رنگبندی آن می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که از این مدل کاغذ دیواریها در کنجها و گوشههای اتاق یا تک دیوارها استفاده کنید تا بر جذابیت آنجا بیفزاید و زیبایی آن محل را چند برابر کند. تیراژه هارمونی سالهاست به عنوان مشاور، طراح، فروشنده و مجری دکوراسیون داخلی وظیفه تامین پارکت لمینت ،کفپوش و کاغذ دیواری از سراسر جهان و برندهای مختلف را بر عهده داشته است، هم اکنون تیراژه هارمونی جهت تامین سلایق مختلف خریداران اقدام به ایجاد تنوع محصولات کاغذ دیواری خود نموده و ضمن ارائه مشاوره حضوری بهترین طرح را به شما پیشنهاد خواهد داد. اگر استفاده از تصاویر ساحل دریا و یا جنگل بیشتر با سلیقه شما جور در می آید ما به شما پوستر دیواری را پیشنهاد می کنیم. به مدد استفاده از چاپگرهای بسیار پیشرفته کیفیت تصاویر چاپ شده بسیار بالا ست.

انتخاب کاغذ های ساده و تک رنگ علاوه بر اینکه حس سادگی در دکوراسیون مدرن را القا می کند به دلیل سادگی خسته کننده هم نیست.و ست کردن آن با دکوراسیون هم راحت تر است. این روزها با علاقمند تر شدن مردم به استفاده از کاغذ دیواری و ایجاد تنوع طلبی بالا طرح های جدیدی از این محصول بوجود آمد. رنگ های روشن تر اتاق های کوچک را بزرگتر نشان میدهند و حس ملایم و انرژی بیشتری تولید میکند؛ بالعکس رنگ های تیره اتاق ها را کوچکتر نشان میدهند. در واقع هرچقدر زیر سازی با دقت بیشتری انجام شود. کاغذهای با بافت کتان و اکلیلی نیز میتوان برای چاپ این تصاویر بکاربرد. کاغذ دیواریهای اولیه طرحهایی مشابه تصاویر فرشینهها داشتند و گاهی اوقات ورقهٔ بزرگ کاغذی همانند فرشینهها به صورت آزاد بر روی دیوار نصب میشد و گاهی نیز همچون سیستم امروزی آنرا بر دیوار میچسباندند. بقدری این تصاویر واقعی بنظر می رسند که بیینده یک شکل سه بعدی از طرح تصور می کند. چنانکه طرح ها بتعداد زیاد در کنار هم تکرار می شوند و بعد از مدتی ممکن است خسته کننده بنظر برسد.

از میان آلبوم های تخصصی یکی از این طرح ها را انتخاب کنید. این یکی از مهمترین مزیت کاغذ دیواری ها می باشد. امروزه خیلی از افراد داخل منزل رو به دیوارپوش های کاغذ دیواری آورده اند، تا چند سال گذشته صنف کاغذ زیاد فعالیت قوی نداشت اما در این چند سال اخیر به جهت آوردن یک سری کاغذ دیواری ها و آلبوم هایی با تنوع های مختلف، توانسته ایم بهترین متریال را خدمت شما ارائه دهیم. کاغذ دیواری Non Woven جز کاغذدیواری های سازگار با محیط زیست می باشد. هیچیک از دیوارپوش های موجود ، چنین طیف وسیعی از رنگ و طرح و پوشش را که با تمامی سلایق و مودها و نیازها سازگار باشد را ارائه نمی کنند، لذا کاغذ دیواری میتواند بزرگترین تاثیر را در اتاق شما ایجاد کند. اول از همه قبل از سفارش پوستر دیواری سه بعدی یا کاغذ دیواری سه بعدی عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر خود را با یک متر صنعتی اندازه بگیرید. برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی حتما از یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید تا تایل های آن را بدقت در کنار هم بگذارد و درزها را بدقت بپوشاند. پوسترهای دیواری عمدتا بصورت مناظر بسیار زیبا و نماهای بسیار عالی از شهرها و یا طرح های خاص گرافیکی می باشد که می تواند هر سلیقه ای را برای خرید یک پوستر دیواری راضی کند.

دیدگاهتان را بنویسید