چه طرح و مدل کاغذ دیواری را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنم؟

غیر بافته شدهها موادی را ایجاد کردند که از لحاظ ابعاد و اندازه تغییر شکل نمیدهد؛ بنابراین رطوبت مانند چسبی عمل میکند که بتوان کاغذ را بر روی دیوار نصب نمود. در برش دادن قواره های بعدی هم به همین ترتیب عمل کنید. بقیه رول ها را هم به همین ترتیب نصب کنید. میتوانید از صابون و یا محلول استفاده کنید. برای جدا کردن کاغذ دیواری باید ابتدا ماده شیمیایی را که معمولاً به صورت پودر است با مقداری آب گرم و سرکه مخلوط کرد و سپس محلول بدست آمده را با استفاده از اسپری بر روی دیوار پاشید. در کنار قابلیت ضد آب بودن کاغذ دیواری، یک ویژگی دیگر آن قابلیت ضد حریق بودن است. با توجه به نوع کاغذ دیواری، چسب مناسب آن را انتخاب کنید. بنابراین، قواره دوم باید با توجه به طرح کاغذ دیواری برش بخورد و ممکن است در زمان جورکردن طرح ها مقداری از کاغذ دیواری پِرتی داشته باشد که در واقع اجتناب ناپذیر است. همیشه دو تا چهار رول اضافه برای ضایعات و پِرتی ها سفارش دهید. همیشه بعد از چسب زدن به پشت کاغذ دیواری آن را تا بزنید و ۵ الی ۱۰ دقیقه صبر کنید چون در غیر این صورت موقع چسباندن روی دیوار، چروک میشود یا زیر آن حباب میافتد.

بهتر است به جای کاردک از برس مخصوص نصب کاغذ دیواری استفاده کنید چون این برس ها فشار کمتری به کاغذ دیواری وارد میکنند بنابراین، احتمال آسیب زدن به بافت آن کمتر میشود. نکته مهم این است که حتما از ضد حساسیت بودن این کاغذ دیواری مطمئن شوید چون در ساخت آن از نوعی پلاستیک استفاده شده است و کاغذ دیواری اتاق بچه باید بسیار مطمئن و تضمینکننده سلامت کودک باشد. قبل از شروع به کار نصب از تمیز و مسطح بودن دیوارها مطمئن شوید. اگر بعد از اتمام کار روی دیوار حباب دیدید، نگران نشوید چرا که به احتمال زیاد در زمان نصب، هوا در زیر کاغذ دیواری به دام افتاده است. اگر پشت این نوع کاغذ دیواری ها را چسب بزنید خراب می شوند و طریقه چسباندن کاغذ دیواری را اشتباه رفته اید. بعد از نصب رول اول و در زمان چسباندن رول های بعدی مراقب باشید که لبه ها درست در کنار هم قرار بگیرند یعنی نه بین آنها فاصله باشد و نه روی هم بیفتند و کاملا لب به لب هم قرار بگیرند. امیدواریم راهنما طریقه چسباندن کاغذ دیواری خریدمگ به شما کمک کرده باشد. شما از روی ضخامت کاغذ دیواری میتوانید دوام آن بررسی کنید.

ایجاد عمق و بافت روی دیوار نیز جذابیتهای بصری طراحی را افزایش میدهد. بهتر است برای خانههایی که سقف بلندی دارند از کاغذ دیواریهایی با شکل و خطوط افقی استفاده کنید که در این صورت ارتفاع سقف را کوتاهتر جلوه میدهد و در ضمن نوعی گرما و صمیمیت نیز به وجود میآورد. بعلاوه اینکه، کاغذ دیواریهایی که به عنوان قابل شستشو معرفی می شوند، به راحتی با یک اسفنج نرم مرطوب تمیز می شوند. کاغذ دیواریهایی که ضخیمتر هستند؛ این لایه ضد آب را دارند و مرغوبترند. کاغذ دیواریهای مقاوم همگی دارای یک لایه محافظتی ضد آب از جنس وینل هستند که در برابر رطوبت و خراش مقاوم است. این گونه از دیوار پوش ، مقاوم در برابر نور آفتاب بوده و کیفیت بالایی دارد . تصاویر بر روی این کاغذ دیواری ها با کیفیت بسیار بالایی چاپ می شوند که البته میزان این کیفیت به نوع رنگ و چاپ آن ها بستگی دارد. دیوارپوش های سه بعدی نیز یکی از طرح ها و مدل های کاغذ دیواری میباشد که به نسبت جدید هستند و تازه وارد بازار فروشگاه های دکوراسیون داخلی شده اند، همانطور که از نام این محصول مشخص است، از طرح های سه بعدی بر روی خود برخوردار است و همین موضوع تنها تفاوت این مدل با سایر کاغذ ها میباشد، از لحاظ کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی تفاوتی با سایر دیوارپوش ها نداشته و تنها طرح روی آن از اشکال سه بعدی انتخاب شده اند.

مجموعه ای از بهترین کاغذ دیواری ها با تنوع و کیفیت بی نظیر و متناسب با دکوراسیون داخلی منزل و محل کار شما. وسایل منزل را ۱.۵ متر از دیوار فاصله دهید تا فضای کافی برای قرار دادن چهارپایه یا نردبان وجود داشته باشد. انواع مختلف کاغذ دیواری وجود دارد. زمان انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار خود، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. افرادی که به دنبال خرید کاغذ دیواری هستند به سختی میتوانند قیمت محصولات را تخمین بزنند و همین مسئله کار را برای برآورد هزینه سخت تر خواهد کرد. عوامل زیادی در خرید کاغذ دیواری و نوع آن میتوانند تاثیرگذار باشند و همان طور که در بالا اشاره کردیم سلیقه و توان مالی در این تصمیم گیری خیلی میتوانند تاثیرگذار باشند. از آنجا که این قواره ۱۰ سانتی متر بلندتر است میتوانید از بالا و پایین ۵ سانتی متر اضافه درنظر بگیرید. این نوع از کاغذدیواریها علاوه بر بالا بودن درصد مقاومت، حالت رسمیتری دارند. کاغذ دیواری برجسته یک نوع کاغذ دیواری می باشد و طرح و نقش های موجود در آن دارای برجستگی می باشد و میزان برجستگی این نوع کاغذ دیواری به جنس و تکنولوژی ساخت آن بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید