چه طرح و مدل کاغذ دیواری را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنم؟

فضاهایی مانند پذیرایی گزینه مناسبی برای استفاده از کاغذ دیواریهای با طرحهای عمودی هستند. این مدل از کاغذ دیواریها ویژگیهای خاص خود را دارند و بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای منزل خود از کاغذ دیواری ساده استفاده کنند. اگر طول و ارتفاع دیوار کم باشد، بسیاری از نقش و نگارهای کاغذ دیواری بریده میشود و طرح آن به خوبی نشان داده نخواهد شد. جنس و نوع کاغذ دیواری : کاغذ دیواری های ضد آب و قابل شستشو که هم اکنون در بسیاری از مکان ها استفاده می شوند و محبوب ترین نوع کاغذ دیواری هستند. عمده این نوع از کاغذ دیواریها دستساز هستند و به همین علت با قیمت بالاتری به بازار عرضه میشوند. با توجه به تمام این مزیت ها مطمعنا قیمت کاغذ دیواری نانو نیز نسبت به سایرین بیشتر خواهد بود. در فروشگاه کاغذ دیواری دکورچوب شما میتوانید تنوع بالای محصولات و آلبوم های کاغذ دیواری را تنها با یک کلیک مشاهده کرده و آلبوم کاغذ دیواری مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید، پشتیبانی سایت دکورچوب در تمام ایام هفته و ساعات روز پاسخگوی سوالات شما درباره انتخاب مدل ها و طرح های مختلف کاغذ دیواری و کمک در انتخاب آن خواهند بود، همچنین لازم است بدانید خرید و ارسال کاغذ دیواری از تهران به تمام نقاط ایران به صورت آنلاین و با قیمت ارزان امکان پذیر خواهد بود.

انواع ارزان قیمتی از کاغذ دیواری در بازار به فروش میرسد که نسبت به دیگر انواع رنگآمیزی دیوار بسیار به صرفه تمام میشود. انواع کاغذ دیواریهای سه بعدی با طرح سنگ، آجر و تکههای چوب در بازار موجود است که به طراحی فضای داخلی نمایی دیگر میبخشد. این دیوارپوش زیبا دارای تنوع بسیار بالایی در طرح و نقش است و نه تنها زیبایی و جذابیت را به ارمغان می آورد، بلکه فضا را در شب نورانی می کند. اگر در خانه شما اتاقی وجود دارد که در آن از روکوبهای چوبی استفاده شده است، سعی کنید فضای بالایی آنها را کاغذ دیواری کنید. همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید استفاده از کاغذ دیواریهایی با طرح و نقشهای گلهای زیبا ظاهری فوقالعاده جذاب به این فضا داده است. طراح در این آشپزخانه از کاشیهایی کوچک و سفید رنگ استفاده کرده، روی آن یک قفسه باز قرار داده است، و از کاغذ دیواری فقط در فضای بالای قفسه استفاده کرده است.

همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید دیوار پشتی کابینتها کاغذ دیواری شده و از این طریق یک پسزمینه ایجاد شده تا فنجانها و ظرفهای سفید رنگ به راحتی دیده شوند. برای برخی از افراد قیمت و برای عدهای دیگر کیفیت به عنوان معیار اصلی انتخاب کالا به شمار میرود. وجود دارد. کیفیت چاپ این تصاویر بسیار بالاست و نسبت به تابش مستقیم نور مقاوم بوده و قابل شستشو هستند و در مجموع دوام بالایی دارد. قیمت کاغذ دیواری ساده بر اساس نوع رنگ، جنس، کیفیت و میزان مقاومت آن مشخص میشود. لایه اول یا لایه زیرین که وظیفه چسبیدن به سطح دیوار را دارد که تقریباً مشابه نوع کاغذ دیواری معمولی است و لایه دوم یا لایه رویی که از جنس وینیل ( Vinyl ) است و در واقع نمای کاغذ دیواری و سطح رویی آن است. نصب کاغذ دیواری یکی از پر طرفدارترین راه حل ها برای تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی در خانه است.

از این کاغذ دیواری برای بخشهایی از خانه که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد، توصیه میشود. البته اگر از کاغذ دیواریهایی استفاده کردهاید که بر روی قسمت رو به دیوار خود چسب دارند، نیازی به چسب مالی سطح ندارید. قیمت کاغذ دیواری از جمله مواردی است که توجه بالایی به آن می شود تا بتوان با کم ترین هزینه بهترین و مناسب نتیجه را دریافت کرد. ممکن است باید خود بگویید که چرا کاغذ دیواری ساده یکی از بهترین گزینهها برای تزئین فضاهای مختلف است؟ فروشگاه اینترنتی منزل در زمینه فروش کاغذ دیواری در طرحهای مختلف و مدلهای ساده فعالیت چشمگیری دارد و شرایطی را برای مشتریان فراهم کرده است تا بتوانند برندهای معتبر کاغذ دیواری در این فروشگاه آنلاین مشاهده کنند. از آنجا کاغذ دیواریها در طرحها و رنگهای مختلف به بازار عرضه میشود و جنسهای مختلفی دارد، قیمت کاغذ دیواری هم بسیار متنوع و متفاوت است. کاغذ دیواری نانو ، قابل شستشو با آب است و هیچ گونه مواد آلرژی زا متصاعد نمی کند و چون ترکیبی از پارچه و کاغذ است به طور کامل قابل بازیافت است و آسیبی به محیط زیست نمی زند. در بعضی شرکت های ارائه دهنده ی خدمات فروش و نصب کاغذ دیواری به طور همزمان انجام می شود ،بدین صورت کافی است شما کاغذ دیواری مورد نظرتان را سفارش دهید و خریداری و نصب آن توسط شرکت انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید