چه طرح و مدل کاغذ دیواری را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنم؟

انتخاب آن بستگی به سلیقه و همچنین تناسب و هارمونی با دکوراسیون داخلی شما دارد. همچنین تکنولوژی که برای ساخت چسب کاغذ دیواری استفاده میشود بر روی قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود . با این کار در فرایند کاغذ دیواری کردن، دلهره و نگرانی برای کم آوردن کاغذ نخواهید داشت و اگر هم کاغذها اضافه بیایند بعدا بالاخره از آن استفاده خواهید کرد. برای این کار به یک میز بزرگ یا سطح وسیع نیاز دارید تا بتوانید کاغذ را روی آن پهن کنید و به آن چسب بزنید. مثلا کمدها، داخل کابینتها، سقف و هر سطح دیگری را میتوانید با انواع کاغذ دیواریها در رنگها و طرحهای مختلف زیباتر و مرتبتر کنید. برای اینکه یک بخش از فضا را خاص کنید و جلوهای متفاوت داشته باشید، یکی از دیوارها را مثلا پشت بزرگترین کاناپه یا یکی از دیوارهای کلیدی اتاق را با رنگ و طرحی متفات از دیوارهای دیگر کاغذ دیواری کنید. انواع کاغذ دیواری طرح دار گرافیکی با طرح های هندسی محیط را هیجانی می کنند ، در عوض کاغذ دیواری طرح گل و ساده ، آرامش بخش هستند و یا پوستر سه بعدی با طرح متنوع در کنار کفپوش سه بعدی ، در عین ایجاد هیجان می تواند محیط را بزرگ تر جلوه دهد.

استفاده از طرح های جذاب و کودکانه در کاغذ کودک می تواند دیوار اتاق کودک را کاملاً جذاب نماید. شما می توانید بهترین و زیباترین مدل های کاغذ دیواری 2021 برای پذیرایی، اتاق خواب و دیگر فضاهای خانه را باتوجه به اندازه و قیمت از سایت النین مارکت خریداری کنید. آنها محصول را به بهترین شکل روی دیوار نصب میکنند. به خاطر همین شما با در نظر گرفتن این نکات میتوانید بهترین نوع کاغذ دیواری را برای محل مورد نظر خود خریداری کنید. در این نوع از انواع کاغذ دیواری از چسب ویژه ای استفاده می کنند تا کاغذ دیواری به طور دائمی به دیوارها بچسبد و در عین حال در زمان جابجایی یا تعویض ، به راحتی و بدون زحمت کنده شود. این روش، قدیمیترین روش است و زمان بیشتری را نسبت به دو روش دیگر از شما خواهد گرفت. کاغذ دیواری های Geometric Patterns : این نوع از کاغذ دیواری دارای طرح های هندسی می باشد.

زمینه رنگ کنتراست این نوع دیوارپوش زیبایی بی نظیری در فضا ایجاد می کند و باعث لوکس شدن خانه های مدرن و کلاسیک می شود. بهتر است بدانید این کاغذ دیواری در رنگ طلایی ، نقره ای ، مسی ، برنزی تولید و روانه بازار مصرف میشود . بهتر است بدانید در دکوراسیون اتاق خواب کودک بهتر است از این الگو در کنار رنگها سرد و پایه استفاده کنید . این نمونه هم قابلیت شستشو دارد، در بین کاغذ دیواریهای ضدلک طبقهبندی میشود و در برابر چربی و رطروبت دوام قابل قبولی دارد. با از بین رفتن قدرت چسبندگی چسب پشت کاغذ دیواری، به راحتی میتوان کاغذ دیواری را از دیوار جدا کرد. ایجاد طرح بر روی کاغذ دیواری پی وی سی از قدرت مانور بالایی برخوردار است و شما میتوانیدانواع کاغذ دیواری پی وی سی با طرحهای هندسی، حیوانی، گیاهی و انسانی را خریداری کنید. یادتان باشد که در اندازهگیری مساحت اتاق، مساحت پنجرهها را از مساحت کلی به دست آمده کم کنید تا فقط مساحت دیوارها را در اختیار داشته باشید. کاغذ دیواری نسبت به رنگ زدن دیوارها از کیفیت بالاتری برخوردار است.

دکوراتیوها، معماران و طراحان داخلی، در مورد موضوعاتی مانند انتخاب کاغذ دیواری، شیوههای اجرای کاغذ دیواری، نصب و استخدام یک گروه مجرب، پرسشی را مطرح کردهاند: «چه زمانی باید کاغذ دیواری را به رنگ ترجیح دهیم؟ لازم نیست که کل دیوارهای پذیرایی تان را کاغذ دیواری کنید یا فقط از طرح های شلوغ استفاده کنید. به طور مثال: هزینه برای شما اهمیت بسیاری دارد، ابتدا باید بودجه خود را مشخص نمایید چون با توجه به تنوع زیاد كاغذ دیواری یك طرح در تمام قیمت ها موجود میباشد كه برای براورد قیمت ابتدا باید فضای مورد نیاز را اندازه گیری نمایید، سپس سبک (مدرن، كلاسیک، پست مدرن) را بر اساس وسایل محیط مشخص نموده و در نهایت فضای (اداری، مسكونی، تجاری) را در نظر میگیریم و بعد بر روی آلبوم های مور نیاز كلیك نمایید صفحه جدید دیگری برای شما باز میشود كه میتوانید تصاویر آلبوم را در رنگ بندی های مختلف مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید