چاپ کاغذ دیواری با قیمت باورنکردنی و ارسال فوری!!!

جالب است بدانید كاغذ ديواري نانو به هیچ وجه دوده و گرد خاک نمیگیرد و همان طور که میدانید اصلا کثیف نمیشوند . پس از برش دادن کاغذ دیواریها به اندازه یک رول کامل، بهتر است آنها را چسب بزنید و نصب کنید و سپس به سراغ رولهای بعدی بروید، چون ممکن است نصب کاغذ دیواریها طول بکشد و چسب آنها خشک شود، برای چسب زدن کاغذ دیواریها با قلموی بزرگ از مرکز کاغذ دیواری به سمت لبهها این کار را انجام بدهید و لبهها را زیاد چسبی نکنید، بعد از چسب زدن، قسمتهای چسب خورده کاغذ دیواری را روی هم بگذارید تا 10 دقیقه بماند و بعد از آن کاغذ دیواری را از سمت بالای دیوار به سمت پایین شروع به نصب کنید، اولین قواره را که عمود نصب کنید، باقی قوارهها خود به خود عمود نصب خواهند شد، با کاردک پلاستیکی چسب کاغذ دیواری را از مرکز به سمت بیرون کاغذ هدایت کنید، پس از چسب زدن یک قواره، با تیغ و به کمک کاردکی و یا با قرار دادن خطکش بلند، لبه بالایی کاغذ دیواری را که اضافی است برش بزنید، اگر کاغذ دیواریهایی که چسب زدهاید و به حال خود رها کردهاید بیشتر از 15 دقیقه به همان شکل باقی بمانند، خراب میشوند یا به عبارت دیگر انقدر کش میآیند که دیگر قابل استفاده نمیباشند.

هدف اصلی در طراحی فضاهای تجاری و البته در نوع کافیشاپ و رستوران که از دسته طراحی داخلی فضاهای پذیرایی میباشد، این است که مراجعه کننده مدت زمان بیشتری از اوقات خود را در فضای مورد نظر صرف کند. حتما به این نکته توجه کنید که کاغذ دیواری را برای چه هدفی می خواهد. به هر حال باید به این نکته دقت کنید که با توجه به نوع و حساسیت کاربرد کاغذ دیواری و مدت زمان طولانی استفاده از آن بهتر است در این خصوص به پرداخت هزینههای بالاتر و خرید انواع با کیفیتتر آن اقدام نمایید. درست است برخی از رنگها قابلیت شستشو دارند، ولی با چند بار شستشو براقی و جلای خود را از دست میدهند، در حالی که در کاغذدیواری این مشکل وجود ندارد. برخی افراد علاقه دارند دیوارهای اتاق یا خانه خود را با رنگ بپوشانند اما بر عکس آنها دیگرانی نیز هستند که کاغذ دیواری را برای تزئین منزل و پوشاندن سفیدی و لختی دیوارها بر رنگ ترجیح میدهند.

پوشاندن دیوار با کاغذ دیواری یکی از آسان ترین روشها برای زیبایی بخشیدن به فضای یک اتاق است. ابتدا بهتر است انواع کاغذ دیواری را بشناسید تا در انتخاب آن بهتر عمل کنید. باید هماهنگی لازم را با کاغذ دیواری داشته باشند. با توجه به اینکه طی یک دهه اخیر علاقه مخاطبان به طرحهای سنتی ایرانی افزایش یافته، ما با توجه به نیاز مشتریان، آرشیو کاملی از کاغذ دیواری طرح قدیمی، کاغذ دیواری کاشی سنتی، و طرح نقاشی دیواری سنتی تهیه و آرشیو کردهایم. طرح و رنگبندی کاغذ دیواری تنها میتواند افزایش قیمت بسیار جزئی ایجاد نماید، که این تفاوت قیمت هیچگاه در حدی نیست که شما را از خرید طرح مورد نظر به علل مختلف مربوط به طرح و رنگ بازدارد. هر چه مشتریها تمایل داشته باشند که زمان بیشتری را در کافیشاپ و رستوران صرف کنند، احتمال افزایش تعداد سفارش و در گذر زمان وفاداری مشتریان، افزایش مییابد. حتی اغلب بانوان دوست دارند از آشپزخانه نیز قادر به مشاهده آن باشند تا به راحتی بتوانند ساعاتی که در آشپزخانه هستند برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را تماشا کنند. از این کاغذ دیواری برای بخشهایی از خانه که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد، توصیه میشود.

قیمت کاغذ دیواری از حداقل حدود 30 هزار تومان تا 1 میلیون تومان برای هر رول می باشد. این نوع کاغذ دیواری، بسیار کمیاب است و قیمت بالایی هم دارد. یکی از سادهترین انواع کاغذ دیواری که کیفیت آن نسبت به بقیه جنسها پایینتر است، نوع کاغذی آن است. به این منظور می توان دیواری را با عنوان دیوار غالب در نظر گرفت و طرح مورد علاقه را بر روی آن پیاده نمود و بقیه دیوارها را به صورت ساده یا راه راه و با رنگ های مکمل تزیین کرد. برای مثال دیوار پشت تلویزیون را با طرح داماسک پوشش داد و برای پوشش بقیه دیوارها از طرح هایی نظیر راه راه، ساده یا کلاسیک استفاده کرد. پس از اتمام این مرحله، محلولی رقیق از چسب کاغذ دیواری و کمی سریش درست کنید و آن را با قلموی بزرگ به دیوارها بزنید تا گرد و غبار احتمالی از روی دیوار زدوده شود و کاغذ دیواریها در هنگام نصب محکم به دیوار بچسبند، توجه داشته باشید که پیش از انجام این کار، برق را از کنتور قطع کنید، حتما لازم نیست رادیاتورهای شوفاژ را باز کنید، چون معمولا آببندی مجدد کار سختی است، میتوانید در هنگام نصب با یک وسیله تی شکل یا حتی اگر فاصله رادیاتور با دیوار زیاد است، با دست این کار را انجام دهید و پشت آنها را کاغذدیواری کنید.

0 دیدگاه دربارهٔ «چاپ کاغذ دیواری با قیمت باورنکردنی و ارسال فوری!!!;

دیدگاهتان را بنویسید