چاپ کاغذ دیواری با قیمت باورنکردنی و ارسال فوری!!!

کاغذ دیواری سه بعدی از جمله ایدههای جدید در دکوراسیون محسوب میشود که میتواند فضا را بنحوی خاص و جذاب دکور نماید. در فضاهای مسکونی نیز اکنون تمایل به استفاده از این نوع دکور افزایش پیدا کرده است. این چسبها با کیفیت بالا به مشتریان محترم عرضه می گردد. این دیوارپوش زیبا با تنوعی از طرح و رنگ به بازار عرضه می شود و هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد. جنس این کاغذ دیواری از الیاف یا پی وی سی می باشد که هر کدام زیبایی و جذابیت مخصوص به خود را دارند. پوشاندن بخش یا کل دیوارهای پذیرایی می تواند ایده مناسبی برای بسیاری از سلیقه ها باشد. این محصول همان طور که در نقش ها و طرح های متعدد ارائه میشود در قیمت هم بسیار متنوع است و میتواند پاسخگوی مناسبی برای نیاز تمام اقشار باشد و اغلب افراد جامعه با وضعیت و توان مالی گوناگون میتوانند کاغذ دیواری منزل خود را با توجه به جیب و سلیقه ای که دارند انتخاب کنند. با استفاده از کاغذ دیواری با طرح های شلوغ و گُل دار، می توانید فضا را کوچک تر نشان دهید. در گالری ما، مجموعه متنوعی از طرحهای مختص کافیشاپ و رستوران و فضاهایی از این دست وجود دارد که اگر قصد تغییر دکوراسیون فضای کافه یا رستوران خود را دارید، پیشنهاد میکنیم حتما از آن دید فرمایید.

بیشتر این دیوارپوشها را میتوان حداقل با دستمال مرطوب و با خیال راحت تمیز کرد. تنوع بالا: همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، این دیوارپوشها تنوع فوقالعادهای دارند و جای خود را در هر خانه و فضایی پیدا میکنند. یکی دیگر از نکات خوب و کاربردی در انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون، ذکر این مطلب است که سعی داشته باشید که در صورت امکان، رنگ طرح و نقش کاغذ دیواری شما در طیف رنگی نسبتا نزدیک به پس زمینه آن باشد؛ در گالری کاغذ دیواری پشت تلویزیون ما، انواع طرحهای متنوع مدرن و سنتی با رنگبندی متنوع موجود است که پیشنهاد میشود حتما از آن دیدن کنید. یکی دیگر از موادی که برای از بین بردن چسب کاغذ دیواری و جدا کردن کاغذ دیواری از دیوار استفاده میشود، بخار آب است. این مساله باعث شده تا قیمت کاغذ دیواری برجسته نسبت به بسیاری از موارد دیگر اندکی گرانتر باشد که با توجه به موارد گفته شده کاملا طبیعی به نظر میرسد.

این نوع کاغذ دیواری بسیار مقاوم بوده و به علت روکش خاصی که دارد قابل شستشو نیز می باشد. درحقیقت آلبوم های کاغذ دیواری براساس نوع طرح و جنس دسته بندی می شود. کاغذ دیواری های فویلی بهترین انتخاب برای اتاق های کوچک هستند چرا که با بازتاب نور کمی که دارند و حالت آینه ای که پیدا می کنند اتاق را روشن و دلباز می کنند. به علت مقاومت بالایی که دارد، طول عمر آن نیز بالاست و برای خانههایی که کودک در آنها زندگی میکند و اتاق کودک، بهترین گزینه است. جالب ایت بدانید که برخی نمونهها تا 15 سال هم عمر میکنند. چاپ دیجیتال کاغذ دیواری علاوه بر این که مزیتهای زیبا شناختی دارد؛ طول عمر و دوام دیوارهای خانه شما را نیز تضمین میکند. قطع روابط انگلستان با سایر کشورها بعد از دوران تکفیر هنری هشتم از سوی کلیسای کاتولیک باعث شد فرشینه به این کشور صادر نشود در نتیجه ثروتمندان و نجیبزادگان انگلیسی به استفاده از کاغذ دیواری متمایل شدند. این مدل کاغذ دیواری که از رشته های بلند علف ، کنف ، نی و چمن بافته شده است از نوع طرحدار ( طرح های بافت دار افقی و یا عمودی ) بوده و جلوه ای ارگانیک دارد.

بهتر است بدانید دیگر نیازی نیست از مدلهای ساده و محدود قابل اجرا با رنگ های پایه استفاده کنید ، بلکه میتوانید بر اساس حس و حال همچنین سلیقه خود کاغذ دیواری را انتخاب کنید . ، تمیز کردن آن سخت است و گردو غبار سریعتر از انواع دیگر کاغذدیواری روی آن مینشیند. جذب نور: یکی دیگر از معایب کاغذ دیواری جذب نو است، که ساعث میشود فضا تاریکتر و کوچکتر از آنچه است به نظر برسد. همچنین میتوان افزودنیهای ظریف دیگر را هم به دیوار اضافه کرد. پس دیگر نمیتوان آن را کاغذ دیواری نامید. کاغذدیواریهای مدرن جدید، در دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد زیرا نسبت به رنگ و سنگهای تزئینی مقرون به صرفهتر است، جلوه زیباتری دارد، و علاوه بر آن سرعت نصب آن نیز بیشتر است و چاپ هر طرحی را برای هر سلیقهای ممکن میسازد. مقدار مساحت مورد نیاز را مشخص کنید و سپس اقدام به خرید رول ها کنید. قیمت هر رول کاغذ دیواری چقدر است؟ و قیمت بالاتری نسبت به کاغذ دیواری پی وی سی دارد. کاغذدیواری های غیرقابل شستشو که ویژگی شستشو را ندارند از قیمت پایین تری برخوردار هستند و جز کاغذ دیواری ارزان محسوب می شوند. مانند رفع برآمدگی کاشی، بتونه کاری و زیر سازی کاغذ دیواری ، رفع درز کاشی ها و رفع تمامی آلودگی از از روی کاشی علی الخصوص چربی های کاشی، مراحلی هستند که باید حتما انجام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید