چاپ کاغذ دیواری با قیمت باورنکردنی و ارسال فوری!!!

به تناسب بافت و رنگ کاغذ دیواری و همین طور مبلمان و پرده و کف پوش خود توجه ویژهای داشته باشید. برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک معمولا به رنگ پرده و روتختی توجه میشود و از نظر کیفیت حتما باید از کاغذ دیواری های استاندارد از نظر جنس و چاپ استفاده نمود . نکته: هنمچنین در نظر داشته باشیدکه کاغذ دیواری با طرح عمودی ارتفاع دیوار را و کاغذ دیواری با طرح افقی عرض دیوار را بیشتر نشان می دهند. جالب است بدانید مخترع کاغذدیواری ۲۰۰ سال پیش از میلاد مسیح چینی ها بودند آنها کاغذ برنج را بر روی دیوار خود می چسباندند. بنابراین اگر شما هم در شرف تغییر دکوراسیون منزل خود هستید، پیشنهاد میکنیم کار را با شناخت انواع کاغذ دیواری جدید شروع کنید. توجه داشته باشید که هر چه کاغذ پوستری انتخابی شما شلوغ تر باشد فضای خانه را کوچک تر نشان می دهد و در عوض استفاده از پوستر های ساده با طرح زیگزاک و قطری فضایی بزرگ تر و پویا تر را تجربه می کنید این طرح ها به عنوان طرح های انرژی زا شناخته شده اند. این نوع کاغذدیواری که اصطلاحا «داماس» هم نامیده می شود به طرحی از کاغذدیواری گفته می شود که در آن طرح هایی گل مانند تکرار می شود.

این نوع از کاغذ دیواریها همانند کاغذ دیواریهای PVC قابل شستوشو هستند و طرحهای متنوع آن میتواند بر قیمت کاغذ دیواری تاثیر بگذارد. انگلستان از کشور های پیشرو در این صنعت بحساب می آید. قدیمی ترین نمونه به جا مانده از کاغذدیواری در انگلستان که در لندن به چاپ رسیده بود به سال ۱۵۰۹ میلادی بر می گردد. انگلستان از کشورهای پیشرو در صنعت کاغذدیواری محسوب میشود. چاپ کاغذ دیواری سفارشی در حقیقت تصویر یا طرحی است که براساس سلیقه و ذائقه مشتری و نیز براساس ابعاد، نوع طرح و رنگ دلخواه شما بر روی جنس سفید رنگ و خام کاغذ دیواری چاپ میشود و دقیقا مانند کاغذ دیواریهای استاندارد قابل نصب میباشد. نصب کاغذ دیواری نانوون به راحتی و در مدت زمان کوتاهی انجام میشود و کندن و بلند کردن آن نیز به آسانی و بدون آسیب رساندن به سطح زیرین صورت میگیرد. شستشوی آسان: تمیز کردن کاغذ دیواری به راحتی امکان پذیر است.

یکی دیگر از نکات خوب و کاربردی در انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون، ذکر این مطلب است که سعی داشته باشید که در صورت امکان، رنگ طرح و نقش کاغذ دیواری شما در طیف رنگی نسبتا نزدیک به پس زمینه آن باشد؛ در گالری کاغذ دیواری پشت تلویزیون ما، انواع طرحهای متنوع مدرن و سنتی با رنگبندی متنوع موجود است که پیشنهاد میشود حتما از آن دیدن کنید. ما در این نوشته به بررسی انواع کاغذ دیواری و نکات مربوط به آن پرداختیم. گام هایی که در بالا آموزش دادم، نکات کلی در انتخاب کاغذ دیواری است. یکی از مزایای بزرگ این آلبوم، کاغذ دیواری های ساده در رنگ های روشن با تنوع بالا ست. این کاغذ ها دارای طرح های متنوعی از جمله اشکال هندسی, تصاویر گل و گیاه, تصویر بنا های تاریخی و سایر طرح های دلخواه می باشند و به صورت سه بعدی چاپ می شوند. با استفاده از پوستر دیواری ساده با خطوط عمودی و با فاصله از هم می توانید دیوار ها را بلند تر نشان دهید و این حس را القاء کنید که انگار سقف خانه در فاصله ای بالاتر از حد خودش دارد.

با رعایت این 7 نکته، میتوانید استفاده بهینه ای را از کاغذدیواری برای زیبا تر کردن منزل خود داشته باشید. با این حال اگر قصدتان این است که به فضای اتاق خود جلوه فوق العاده ای ببخشید باید به چند نکته در مورد طرح کاغذ دیواری توجه کنید. این مدلها شباهت زیادی به دیوارپوشهای مناسب برای آشپزخانه دارند؛ و در برابر سطوح مختلف رطوبت، گردوغبار و سایر آلودگیها عالی عمل میکنند. برخلاف سایر کاغذ دیواری ها،هیچ نوع درزی بین کاغذ دیواری نانوون پس از نصب دیده نمی شود و سطح کار کاملا صاف و یکدست است.کاغذ دیواری ناوون ضد آلرژی می باشند و هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمیکنند. همچنین در نصب کاغذ دیواری در پذیرایی از تکنیک های نصب درون قاب، نصب کاغذ دیواری برای نصف دیوار و تکنیک تاکید بر نقطه کانونی می توانید استفاده کنید که جلوه لوکس و بسیار زیبا به فضا می دهد. کاغذدیواریهای مدرن جدید، در دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد زیرا نسبت به رنگ و سنگهای تزئینی مقرون به صرفهتر است، جلوه زیباتری دارد، و علاوه بر آن سرعت نصب آن نیز بیشتر است و چاپ هر طرحی را برای هر سلیقهای ممکن میسازد. تا پس از نصب کاغذ دیواریها مجبور به خرید دوباره دکوراسیون منزل و مبلمان نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید