پوستر سه بعدی – بیلدینگ پلاس

به مدد طراحان زیردست هر روز تعاد زیادی کاغذ دیواری جدید تولید می شود. کاغذ دیواری جدید را از کجا بخریم؟ همین نوع از کاغذ دیواری خود به دو نوع تقسیم میشود: نوع اول در قسمت پشت کاغذ دیواری دارای لایهای از وینیل است و نوع دوم دارای لایهای از وینیل در قسمت روی کاغذ دیواری است که مسلما نوع دوم دوام بیشتری دارد. اول از همه قبل از سفارش پوستر دیواری سه بعدی یا کاغذ دیواری سه بعدی عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر خود را با یک متر صنعتی اندازه بگیرید. اگر استفاده از تصاویر ساحل دریا و یا جنگل بیشتر با سلیقه شما جور در می آید ما به شما پوستر دیواری را پیشنهاد می کنیم. در ادامه این مطلب با فروشگاه رونیا همراه باشید تا شما را هرچه بیشتر با کاغذ دیواری لاکچری آشنا کنیم. در زمان انتخاب طرح کاغذ دیواری برای دفتر کار خود باید آگاه باشید که کاغذ دیواری انتخابی شما ، تاثیر چشم گیری در نحوه دکوراسیون داخلی و خلق فضای زیبا در محیط شما خواهد داشت؛ بنابراین اولین توصیه این است که قبل از انتخاب طرح کاغذ دیواری برای دفتر کار در مورد فضای خود و مشخصات آن از وجوه مختلف اطلاعات کاملی کسب کنید.

بنابراین حتما به هماهنگی رنگ ها توجه داشته باشید. قبل از انتخاب کاغذ دیواری باید به رنگ وسایل خانه توجه کنید، زیرا هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر وسایل، علاوه بر اینکه خانه را بی نظم و خسته کننده نشان میدهد، برای افراد خانواده احساس آشفتگی ایجاد میکند؛ بنابراین حتما به هماهنگی رنگها توجه داشته باشید. مثلا کاغذ دیواری با الیف طبیعی مانند، کاغذ دیواری نانوون و نانو برای خرید و نصب در اتاق خواب کودکان و افراد سالمند مناسب است و از کاغذ دیواری پی وی سی میتوانید در سالنهای بزرگ که جریان هوای بیشتری وجود دارد، استفاده کنید. برای خرید کاغذ دیواری جدید ما چند فروشگاه را بررسی کردیم و از میان آنها فروشگاه پرشین راگ را که دارای طرح های جدید و زیبایی بود انتخاب کردیم. با مراجعه به سایت پرشین راگ می توانید طرح های جدید کاغذ دیواری را مشاهده کنید. سپس به هر اندازه ای که بدست آوردید 5 میلیمتر اضافه کنید. اندازه بدست آمده همان اندازه ای است که باید به فروشنده کاغذ دیواری اعلام کنید.

در صورتی که تمایل دارید فضای مورد نظر خود را کاغذ دیواری بچسبانید، ابتدا خوب تحقیق کنید، بودجه خود را تعیین کنید و کاغذ دیواری مورد نظر خود را بر اساس علاقه و بودجه خود انتخاب کنید. کاغذ دیواری های مینیمال با خطوط هندسی شکسته در دسته کاغذ دیواری های مدرن قرار می گیرند که قبلا راجع به آنها صحبت کردیم. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی با توجه به کیفیت چاپ و کاغذ بکار برده شده متفاوت می باشد. کاغذ های بکار رفته در پوسترهای دیواری تنوع زیادی دارند. از طرف دیگر تنوع پوسترهای دیواری بقدری زیاد است که محدودیتی در انتخاب طرح ها وجود ندارد. کاغذدیواری طرحدار تنوع زیادی دارد و میتواند مانند پوستر سه بعدی بر روی دیوار نصب گردد. خرید کاغذدیواری از طریق اینترنت ایده خوبی نیست، زیرا بافت، طرح و رنگ کاغذ دیواریها در عکس، هرگز مانند آنچه واقعا هستند مشخص نیست. در رابطه با قیمت کاغذ دیواری باید بگوییم که قیمت مدلهای ساده آن در مقایسه با مدلهای طرح دار بیشتر است، چرا که کاغذ دیواریهای ساده همواره مورد استفاده قرار میگیرد و در واقع از مد نمیافتند..

بیشتر مدلهای این کاغذ دیواری قابل شستشو هم است، و عمر مفید آن به راحتی به 5 سال هم میرسد. برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی حتما از یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید تا تایل های آن را بدقت در کنار هم بگذارد و درزها را بدقت بپوشاند. شما با انتخاب حتی یک یا دو دیوار از منزل برای اجرای طرح مورد نظر ، میتوانید تغییری شگرف در منظره ای که همواره پیش روی شماست به وجود آورید. در حقیقت هنگام نشستن در اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی یک حس بینهایت به شما می دهد. برای نصب کاغذ دیواری علاوه بر رولهای کاغذ دیواری که از قبل تهیه کردهای به قیچی، شاقول( جهت اندازهگیری دقیق)، اسفنج، رولر، برس کاغذ، برس مخصوص چسب و تیغ نیاز دارید. برای کاغذ دیواری ساده می توانید در اتاق پذیرایی و یا اتاق خواب استفاده کنید. با توجه به اینکه کاغذ دیواری ها قابلیت جابجایی و نصب مجدد ندارند، اگر در خانه اجارهای ساکن هستید بهتر است از کاغذ دیواری استفاده نکنید و یا این که با شرایط مشخص و با هماهنگی صاحب خانه این کار را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید