هزینه و قیمت کاغذ دیواری

بسیاری از پوشههای قدیمی، لباسها و سایر لوازم غیر ضروری با قرارگیری در کمد براحتی از دید خارج میشوند. البته این نکته هم قابل توجه هست که کاغذ دیواری ها اکثرا با مواد نانو پوشیده میشوند که باعث میشه تا چد سال اصلا خاک نگیرند و نیازی به تمیز کردن نداشته باشند . یک کاغذ دیواری خوب و بادوام میتواند دهها سال سالم بماند. البوم مارکیز2 (MARKIZ) را از جدید ترین کاغذ های موجود در کشور هست که سال 98 وارد کشور شده است. کاغذ دیواری هایی با رنگ های آبی و بنفش و یا طرح هایی شامل طرح های گرافیکی و یا تصاویر حیوانات و یا کهکشان و … کاغذ دیواری با روکش وینیل : این کاغذ دیواری مادهای کاغذی دارد که بر روی آن رویهٔ طرح دار با نمونهٔ وینیل آکرلیک و یا پلی وینیل کلراد (پی وی سی) اسپری و یا روکش شده است. این تجهیزات به سازماندهی فضای اداری کمک میکنند و از ایجاد شلوغی در این فضا جلوگیری به عمل میآورند. صندلیها باید با فرم میز، کمد و سایر تجهیزات دیگر همخوانی داشته باشند.

در این مقاله قصد داریم با پرفروش ترین طرح کاغذ دیواری آشنا شویم؛ چون بسیاری از مشتریان ترجیح میدهند که مدلهای پرفروش و مد روز را خریداری کنند. ولی اگر شما مستاجر هستید و یا قصد ندارید بمدت طولانی در داخل خانه از این کاغذ ها استفاده کنید بهتر است از کاغذهای معمولی که جنس آنها پیپر معمولی بدون روکش هست و ارزانتر هستند استفاده کنید. از آنجا که فروشندگان و نمایندگی های کاغذ دیواری ها در سراسر کشور از ارزش نتایج مربوط به نصب صحیح کاغذ دیواری آگاه هستند، حساسیت بسیاری در این خصوص به کار گرفته و سعی می نمایند از بهترین و با سابقه ترین نصاب ها و وسایل ممکن جهت نصب کاغذ دیواری استفاده نمایند. ممکن است خود شما طریقه نصب کاغذ دیواری را بلد باشید و بتوانید انجام دهید اما انجام توسط نصاب کاغذ دیواری که به صورت حرفه ای این کار را انجام می دهد و بر انجام کار تسط کافی دارد، باعث افزایش کیفیت کار می شود. قبل از اینکه اقدام به خرید کاغذ دیواری کنید یا با نصاب کاغذ دیواری مشورت کنید و با اطلاع از قیمت کاغذ دیواری پذیرایی تصمیم گیری کنید.

اگر کاغذ دیواری به درستی در فضای حمام و یا سرویس بهداشتی نصب شود به خوبی به چشم میآید و ظاهر حمام و سرویس بهداشتی شما را به کلی دگرگون میکند. نیز میباشند که هر کدام با توجه به سلیقه خریدار در مکان های متفاوت (مسکونی سالن پذیرایی، اتاق خواب، اداری و تجاری) مورد استفاد قرار می گیرد; این نوع کاغذدیواری ها به صورت رول محاسبه می شوند که هر رول ابعاد مشخصی دارند مانند عرض 53 سانتیمتر به طول 10 متر که 5 متر مربع، عرض 70 سانتیمتر به طول 10 متر که 7 متر مربع و یا 106 سانتیمتر به طول 15/5 متر که 16 متر مربع میباشند. وینیل در این نوع کاغذ دیواری ها قابلیت شستشو دارد و این لایه قابل رویت نمی باشد.بنابراین کاغذ دیواری با روکش وینیل ضد لکه بوده و قابلیت شستشو دارد بنابراین برای محیط های شلوغ بسیار مناسب خواهد بود. میتونید با همون کیفیت طرح سادتون رو با کمی وقت گزاشتن از البوم های با قیمت مناسب انتخاب کنید. در انتخاب کمد باید به ابعاد، نوع متریال و مدل آن توجه کنید. حتی طراحان گروه طراحی و معماری با استفاده از کاغذ دیواری و رنگ های متفاوت آن نقایص مکان را از بین می برند، آنان می توانند برای بی نقص کردن و انتخاب مناسب در مکان مورد نظر ما را راهنمایی نمایند.

کاغذ دیواری های برچسبی آسان ترین گزینه هستند چرا که صرفا باید ورق پشتی آن را بکنید و آن را روی مکانی که میخواهید بچسبانید بدون نیاز به هیچ گونه چسب، آب و یا ماده فعال کننده ای. قفسهها ممکن است از جنس چوب یا فلز تولید شوند. البوم کاغذ دیواری مارکیز2 (MARKIZ) را با جنس پی وی سی و عرض 70سانتی متر و طول هر رول 10 متر با کیفیتی بالا و کاغذی با گرماژ بالا میباشد. خب مسلم هست که یکی از معیار های قیمت کاغذ دیواری طرح ها و هزینه ای هست که طراح طرح ها دریافت کرده پی اگه دوست دارید خاص باشید و از کاغذ های گرون استفاده کنید مجبور نیستید برای کاغذ های سادش هم همون هزینه رو پرداخت کنید. در نظر گرفتن در و پنجره ها را فراموش نکنید. فاصلهای را در نظر بگیرید که ۵٫۰۸ سانتیمتر کوتاهتر از عرض کاغذ دیواری شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید