هزینه و قیمت کاغذ دیواری

مطمئنا شما هم هنگام انتخاب کاغذ دیواری، از تنوع زیاد طرح و مدل های آن سر در گم می شوید و به دنبال پاسخی مناسب برای سوالات بالا هستید. توصیه ما به شما این است که اگر به دنبال یافتن مرکز فروش کاغذ دیواری هستید؛ حتما خرید آنلاین را تجربه کنید. استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار روحیه خاصی می طلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها باید با دقت بیشتری انجام شود. یکی از ویژگیهای مثبت کاغذ دیواری نسبت به سایر پوششهای دیواری قابلیت برداشتن آن از روی دیوار است که به سادگی انجام میشود. از طرحهای سادهای مانند بتهجقه و الگوهای پیچیدهتر مانند نقوش اسلیمی در این سبک از کاغذ دیواری استفاده میشود. ولی اجرای این نوع کاغذ دیواری ممکن است جالب و اصولی نباشد. اما تعویض کاغذدیواری گرانتر و سختتر است و به راحتی نمیتوانید دیوار را تغییر دهید. از کاغذ دیواری میتوان برای همه دیوارها و اتاقها و یا فقط یک دیوار خاص و برجسته استفاده کرد. این مدل برای اتاقها و فضاهای داخلی با نور طبیعی کم، بسیار ایدهآل است.

از شاخصههای بارز در این سبک استفاده از رنگهای گرم و طبیعی یا ساده مانند خاکستری، بافت چوب، سنگ و بطور کلی گیاهان و طبیعت است. یک کاغذ دیواری خوب باید روکشی از جنس وینیل داشته باشد و وینیل مصرف شده در هر متر مربع از آن در حدود 500 گرم باشد. تمیز کردن کاغذدیواریها با استفاده از آب گرم و اسفنج معمولی می توانید انجام دهید. این مرحله باید بسیار دقیق انجام گیرد. البته مطمئنا میتوان این کار را انجام داد. است. بهتر است قبل از این که کار را اجرا کنید، هزینهها را به طور دقیق بررسی کنید. هماهنگ بودن رنگ کاغذ با سایر وسایل منزل اولین نکته ای است که شما باید به آن توجه کنید و بی اهمیتی به این مساله از زیبایی منزل شما میکاهد. هر کدام از کاغذ دیواری های فوق الذکر دارای کاربرد خاصی بوده که در هنگام خرید کاغذ دیواری باید مد نظر قرار دهید. ما در گالری کودک و نوجوان خود، مجموعهای متنوع از انواع طرحهای دخترانه و پسرانه را گرد هم آوردهایم تا رضایت هر سلیقهای را جلب کنیم. دوده ، چربی و گرد و غبار را جذب نمی کند. اما کاغذ دیواری های غیر قابل شست و شو را نمی توانید با دستمال و اسفنج مرطوب شست و شو دهید و از بین بردن لک و کثیفی ها از آن ها دشوارتر است.

توجه داشته باشید که این کاغذ دیواری ها شامل، کاغذ دیواری کاغذی یا پارچه ای بدون پوشش و کاغذ دیواری سه بعدی یا طرح برجسته هستند. منظور از بافت، در واقع یک طرح برجسته و ۳بعدی است. طرح و رنگ به کار رفته در کاغذ دیواری تنها می تواند اسباب یک افزایش قیمت جزیی را فراهم نماید و این تفاوت قیمت هیچ گاه در حدی نیست که شما را از خرید طرح مورد نظر به علل مختلف مربوط به طرح و رنگ بازدارد. در این کاغذ دیواری، نقش و نگارهایی از جنس مخمل یا مخمل پلاستیکی به کار رفته است. رنگهای انتخاب شده برای کاغذ دیواری باید متناسب با استایل پنجره، کف پوش و مبلمان باشد. یک حمام بدون پنچره، یک آشپزخانه یا اتاق نهارخوری با نور کم، یا بدون نور، گزینههای ایدهآلی برای استفاده از کاغذ دیواری متالیک و براق به شمار میروند. قیمت کاغذدیواری مخملی و پارچه ای بالاتر است و جز کاغذ دیواری های لوکس محسوب می شوند. و بافت در قیمت تاثیر گذار است که در آن اکلیل وجود دارد یا ندارد مات یا براق بودن کار است . نکته: با توجه به استحکام و مقاومت پایین کاغذ دیواری های کاغذی بدون پوشش، این کاغذ دیواری ها قیمت پایین و مقرون به صرفه ای دارند.

چگونه کاغذ دیواری مناسبی انتخاب کنیم؟ پس از انتخاب مدل کاغذ دیواری شاید مهمترین مسئله ای که مطرح می شود نحوه تشخیص کاغذ دیواری مرغوب است. با شروع قرن بیستم کاغذ دیواری یکی از رایجترین اقلام مورد استفاده در منازل دنیای غرب گردید. ما در فروشگاه آنلاین دنیای کاغذ دیواری برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازی اوت لتی در زمینه کاغذ دیواری و پوشش های دیوار نموده ایم و محصولاتی از برندهای معروف و مطرح دنیا همانند بی اند هلند، یورک آمریکا، سیبروک آمریکا و کازامانس فرانسه ارائه می دهیم. باید بدانید که کاغذ دیواری های قابل شست و شو در بازار شامل، وینیل، نانوُوِن، نانو هستند و می توانید این نوع کاغذ دیواری ها را به راحتی با دستمال مرطوب تمیز کنید. اگرچه نصب و برداشتن آن سخت بوده و باید از چسب بی رنگ برای نصب آن استفاده کنید. در واقع مزیت این کاغذ دیواری ها استحکام و مقاومت آن ها در برابر رطوبت، چربی و خط و ساییدگی است که آن ها را مناسب برای مکان های پر رفت و آمد و مرطوب می کند. کاغذ دیواری زنده!!!عنوان خبری که پژوهشگران امریکایی درباره ی ساخت کاغذهای دیواری زنده با نقش و نگارهای متنوع دادند که برق مورد نیاز ابزار الکتریکی را تامین می کنند.این نوع جدید از کاغذ دیواری الکتریکی گلدار و زیبا نه تنها طراحی های جالب و چشم نوازی دارند، بلکه هم چنین می توانند چراغ ها، هیترها و حتی سیستم های پخش موسیقی را نیز با تامین انرژی الکتریکی آنها نیز روشن و فعال کنند.به گفته پژوهشگران، وجود دیوارهایی که از نظر الکتریکی فعال هستند، موضوع جدیدی نیست؛ اما این دیوارهای برقی اغلب وابسته به حسگرهای بسیار پرهزینه و گرانقیمت و پرژکتورهای بسیار پر مصرف هستند تا زنده بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید