هر آنچه لازم است در مورد کاغذ دیواری بدانید

نصب این نوع کاغذ دیواری، مهارت زیادی میخواهد، بنابراین اگر تجربهای درباره آن ندارید، حتما از نصاب حرفهای کمک بگیرید. در این مطلب درباره این نوع از دکوراسیون و لیست قیمت کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی، اطلاعاتی به شما ارائه میدهیم. برای نصب بهترین کاغذ دیواری در کشور باید به متخصصین همین حوزه مراجعه کنید تا بعدها شاهد برجستگی و باز شدن چسب های آن نباشید. کاغذ دیواری سه بعدی برای هر فضایی مناسب نیست و فقط در فضاهای بزرگ میتوانید از آن استفاده کنید. در این نوع از انواع کاغذ دیواری از چسب ویژه ای استفاده می کنند تا کاغذ دیواری به طور دائمی به دیوارها بچسبد و در عین حال در زمان جابجایی یا تعویض ، به راحتی و بدون زحمت کنده شود. اما اگر تمايل داريد طرح و نقشی خاص را با جلوه ای جذاب و متمايز بر ديوار داشته باشيد يا منظره ای ديدنی را روی ديوار خانه خود ايجاد كنيد، تنها راه، استفاده از كاغذ ديواری است؛ به خاطر داشته باشید که اجرای طرح های مختلف در رنگ آمیزی معمولا با محدودیت روبرو است. ۵- پشت کاغذدیواری را با قلم موی پهن به چسب آغشته کنید و با دقت از بالا به پایین روی دیوار بچسبانید.

8- هر دو با دوام و قابل شستشو هستند، اما دوام کاغذدیواری بیشتر است و تمیز کردنش راحتتر است. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پالاز آنلاین، در سایت پالاز آنلاین میتوانید انواع طرحها و رنگهای کاغذدیواری را مشاهده کنید. یکی از مواردی که شما می بایست در باره کاغذ دیواری های مدل لاکچری به آن توجه کنید، این است که این نوع کاغذ دیواری در طراحی های مدرن می تواند اتمسفر و فضا را کمی متفاوت کند که شاید به نظر کمی غیر عادی باشد اما واقعیتی که در اینجا وجود دارد، این است که شما می توانید در فضای منزل خود از نوعی پارادوکس در طراحی استفاده کنید که این موضوع می تواند اتمسفر و جو خانه و محل زندگی شما را بسیار جذاب تر و شگفت انگیز تر کند. استفاده از کاغذ دیواری ساده میتواند یک انتخاب خاص برای شما باشد اما استفاده از طراحی های خاص مانند طرح های لاکچری می تواند جلوهای دیگر از محل زندگی شما را نمایان کند جذابیت طراحی داخلی به سبک لاکچری علاوه بر این که زیبایی خاصی به فضا می دهد، از نظر جذابیت رنگی هم بسیار کابردی می باشد. در صورتی که میخواهید منزل یا محیط کاری و اداری خود را با پوستر سه بعدی تزئین کنید، کافی است سایز دیوار مورد نظر را اندازهگیری کنید و این سایز را در سایت والینو وارد کنید.

سپس با در نظر گیری ضایعات در لبههای بالا و پایین، رولها را به آرامی چسبانده و با کاردک روی سطح آنها را از بالا تا پایین فشار میدهند تا کاملا صاف نصب شوند. کاغذهای دیواری علاوه بر رنگهای متنوع، دارای سطوح مات، یا براق هستند که در انتخاب آنها برای دیوارهای منزل، این مورد را هم باید مد نظر قرار بدهید. البته اگر در اندازه خرید كردنتان شك دارید، می توانید با فروشنده صحبت كنید تا رول های اضافی را به او بازگردانید و از هزینه کردن اضافه جلوگیری کنید. پانلهای سه بعدی به مراقبت اضافی نیاز دارند چرا که به تجمع گرد و غبار کمک میکنند. چنین تزئینی در فضای خانه، حجم اضافی را روی دیوارها ایجاد میکند که به لطف بازی نور روی سطوح، جلوههای بصری جالبی ایجاد میشود. یکی از مهمترین ویژگی این نوع کاغذ دیواری قابلیت شستشوی آن است و دلیل این امر ترکیب فیبرهای طبیعی و مصنوعی در آن است.

به همین دلیل هم هزینه این محصول کاملا بالا است. اولین بار استفاده از کاغذ دیواری با طرح های بزرگ در کشور چین استفاده شد که بر روی دیوارهای بزرگی هم نصب میشد. نصب کاغذ دیواری با استفاده از چسب و ابزار کار مخصوص بوده که باید توسط فردی متخصص انجام گیرد تا در نهایت کیفیت اجرای این دیوارپوش مورد رضایت واقع شود. کاغذ دیواری کلاسیک: اغلب در طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد و به فضای خانه حسی صمیمی و اصیل می بخشد. در این طرح، خطوط و نقش های هندسی به جای گل که در طرح های کلاسیک رایج است، استفاده می شود. 13. کاغذ دیواری پذیرایی با طرح خطوط افقی نیز باعث وسیعتر دیده شدن دیوار میگردد و البته سقف را کوتاهتر نشان میدهد. انتخاب مواد مناسب کاغذ دیواری با توجه به رنگ دیوارها، بسیار حیاتی است. به منظور انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب به رنگ و مدل پرده و روتختی کودک نیز توجه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید