نصب کاغذ دیواری قیمت گیری و مشاوره رایگان با نصاب کاغذ دیواری

مواد تشکیل دهندهی کاغذ دیواری غیر بافته شده از مخلوط الیاف، فیبر سلولوزی بلند و الیاف نساجی، در دستگاه کاغذ تولید شدهاست. الگوی نمایش کاغذ دیواری با طرح دستساز با دقت کمتر از دستگاه چاپ میباشد. برای نصب کاغذ دیواری ابتدا باید ارتفاع و عرض دیوار را اندازهگیری کرد و بر اساس آن رولهای کاغذ دیواری را در صورت نیاز برش زد و به نحوی کنار هم قرار داد که از نظر الگویی تراز شوند. از دیگر نکاتی که قبل از نصب کاغذ دیواری باید به آن دقت کرد، ابعاد دیوار است. گام دوم سنجش ابعاد سطوح و دیوارهایی است که قرار است کاغذ دیواری انتخابی شما به روی آن نصب شود. یکی از قابلیتهای اصلی و بارز کاغذ دیواری این است که جایگزین خوبی برای نقاشی رنگ روغن محسوب میشود. این دیوار پوش به دلیل داشتن متریال پی وی سی دارای عمر بالایی است و میتوان از آن برای تمام فضاهای خانه نیز استفاده کرد . قیمت کاغذ دیواری از جمله مواردی است که توجه بالایی به آن می شود تا بتوان با کم ترین هزینه بهترین و مناسب نتیجه را دریافت کرد. چسب خوب در کوتاه مدت و بلند مدت چسبندگی بالایی دارد و و مانع از ایجاد کپک و قارچ میشود.

برای برجسته کردن دیوار پشت تخت یا مبلها از کاغذدیواری برجسته و پررنگ استفاده کنید. عدم امکان ترمیم: برخی کاغذ دیواریها به راحتی خراش بر میدارند، پاره میشوند، و یا به دلیل رطوبت از دیوار جدا میشوند. درصورتیکه از طرح و یا مدل کاغذ دیواری خسته شدید خرید و نصب کاغذ دیواری جدید بر روی تک دیوار به سرعت و به سادگی قابل انجام است. امروزه کالاهـای متنوعی در جهت آراستن و تزئیـن فضـای داخلی ساختمـان کاربرد دارند که یکی از موثـرترین و کارآمدترین آنـها کاغذ دیواری است. 4- کاغذ دیواری نانو، قابل شستشو با آب است و هیچ گونه مواد آلرژی زا متصاعد نمیکند و چون ترکیبی از پارچه و کاغذ است به طور کامل قابل بازیافت است و آسیبی به محیط زیست نمیزند. نوع کاغذ دیواری ضد آب به این معنا نیست که قابلیت شستشو با آب فراوان را دارد. در نواحی مانند دور کانال کولر یا لبههای اطراف قرنیز پای دیوار و بازشوها با مشخص کردن خط برش و علامتگذاری و با استفاده از ابزار برش کاتر کاغذ دیواری را برش میزنند. اگر لکههای زرد یا سیاه رنگ روی دیوار بود بهتر است با رنگ سفید آنها را پاک کنید تا پس از چسباندن کاغذدیواری لکهها مشخص نباشد.

کاغذ دیواری دارای انواع مختلفی است. طول رول کاغذ دیواری 10 یا 15 متر است. کاغذ دیواری وینیل در چهار نوع موجود است که شامل: وینیل بافت، وینیل پارچه، وینیل پوشش داده شده و وینیل جامد است. کاغذ دیواری از نوع پارچه در بسیاری از رنگها و بافتها موجود هستند. طرح های هندسی جدیدترین طرح های موجود در بازار هستند و می توان گفت این طرح ها ترند سال 2020 بوده اند، به همین دلیل تقاضا برای آنها بسیار بالاست. کاغذ دیواری ها در جنس های مختلف وارد بازار می شوند که می بایست در هنگام انتخاب و خرید بسیار دقت نمود. این نوع از کاغذ دیواری قدیمیترین نوع کاغذ دیواری میباشد. کاغذ دیواری وینیل به آسانی نصب میشوند و همچنین نگهداری آنها آسان میباشد. کاغذ دیواری گل دار را می توان در خانه یا اداره یا مراکز تجاری استفاده کرد اما اغلب مصارف خانگی دارد. در کاغذ دیواری از نوع پارچهای شما احساس میکنید یک پارچه، مخمل، ابریشم، کتان یا پنبه یا ترکیبی از اینها را برای پوشش دیوار خود استفاده کردهاید. 1- ارزانترین نوع کاغذ دیواری، نوع ساده کاغذی بدون روکش است که عمر کوتاهی دارد و به علت کاغذی بودن سطح به راحتی کثیف شده و قابلیت شست و شو ندارد.

سبک کاغذ دیواری مبنی بر کلاسیک یا مدرن بودن آن و هماهنگی با سایر دکوراسیون انتخاب بسیار مهمی در هنگان خرید کاغذ دیواری است. عرض رول کاغذ دیواری 53 ، 70 و یا 106 سانتیمتری است. 3- مساحت دیوار را که حاصل ضرب ارتفاع در عرض دیوار است بدست بیاورید و سپس مساحت درها و پنجرهها را از آن کم کنید. برای اینکه نصب کامل و دقیقی داشته باشید کاغذ را به شکلی نصب کنید که ۵ سانتی متر از بالا و ۵ سانتی متر از پایین کاغذ اضافه باشد پس از نصب موفق کاغذ این بخشهای اضافه را با تیغ بریده و حذف کنید. از این رو باید خرید و نصب کاغذ دیواری را به افراد ماهر در این زمینه بسپارید. برای طراحی اتاق استراحت مسافران و مهمانان هتل هم میتوانند از کاغذ دیواریهای مختلف به راحتی استفاده کنند، یا از کاغذ دیواریهای طرح چرم سه بعدی و همچنین کاغذ دیواری لاکچری برای اتاق استراحت افراد و شخصیتهای خاص استفاده کنند. وینیل محبوبترین و رایجترین کاغذ دیواری مورد استفاده برای پوشش دیوار میباشد. پوستر دیواری یا کاغذ دیواری یکی از پر طرفدارترین المانهای دکوراسیون داخلی است که در یک دهه اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته و در سبکها و مدلهای متنوع وارد بازار محصولات دکوراتیو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید