نصب کاغذ دیواری قیمت گیری و مشاوره رایگان با نصاب کاغذ دیواری

از مناسب ترین فضاها برای استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل، اتاق خواب های مستر و دیواراصلی یا همان دیوار پشت تخت است که می تواند آرامش بخش باشد و تنشهای ذهنی روز را التیام دهد. فروشگاه اینترنتی والینو خیلی خوب میداند که زندگی در فضاهای بسته و کمنور با فطرت و سرشت انسان در تضاد است. ممکن است باید خود بگویید که چرا کاغذ دیواری ساده یکی از بهترین گزینهها برای تزئین فضاهای مختلف است؟ بلوار فلسطین یکی از خیابان های مشهد است که در آن انواع تجهیزات طراحی داخلی نظیر دیوارپوش، کفپوش، کاغذ دیواری و پرده عرضه می شوند. روش انتخاب کاغذدیواری برای تک دیوار: بعضی افراد ترجیح میدهند به جای آنکه کل فضای خود را از کاغذدیواری استفاده کنند یک دیوار را انجام دهند که برای این کار باید ابتدا دیوار اصلی (دیوارهایی كه دید كامل دارند و در آن درب ،پنجره و یا شكستگی وجود ندارد) خود را مشخص نموده و سپس متناسب با سلیقه خود و با در نظر گرفتن طرح پرده و مبلمان کاغذدیواری طرح دار مورد نظر خود را انتخاب نمایید. البته چون کاغذدیواری با چسب چسبانده میشود، در مکانهای مرطوب مانند حمام و آشپزخانه، نامناسب است.

محیطی مثل حمام که رطوبت بالایی دارد باعث میشود که چسب کاغذ دیواری خاصیت چسبندگی خودش را از دست بدهد و در نتیجه کاغذ از دیوار جدا میشود. 3- طرح کاغذدیواریها از تکرار نقوش مشخصی تولید میشوند ولی پوسترهای دیواری اغلب یک عکس یا تصویر واحد را نمایش میدهند. اساسا کاغذ دیواری در قالب رولهای با عرض متغیر و طولهای متنوع چاپ میشود و وارد بازار میشود؛ و پوسترهای دیواری قطعاتی هستند که در کنار یکدیگر بر روی دیوار نصب میشوند و در کل یک کاغذ دیواری یکپارچه را میسازند. پس از خشک شدن کامل گچ، با فرض اینکه نم دیوار را از بین برده و دیوار نیز کاملا خشک شده است ادامه میدهیم، قسمتهایی را که به تازگی گچ کردهاید را باید روغن الیف بزنید، اگر کل دیوار اصلا رنگ نشده است و به طور کامل گچ است، باید کل دیوار را روغن الیف بزنید. برای اینکه بتوانید از این محصولات استفاده کنید در ابتدا باید دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید.

چرا که رنگها به دلیل لعاب و سطح براق خود نور را بهتر از کاغذ دیواریها که به ذاته جاذب نور هستند، منعکس میکنند. مقاومت بالا در برابر فرسودگی ناشی از تابش نور خورشید دارد. از ویژگی های کاغذ دیواری ضد زلزله می توان به مقاومت بسیار بالا و انعطاف پذیری آن اشاره نمود. عوامل زیادی در خرید کاغذ دیواری و نوع آن میتوانند تاثیرگذار باشند و همان طور که در بالا اشاره کردیم سلیقه و توان مالی در این تصمیم گیری خیلی میتوانند تاثیرگذار باشند. 14-کاغذدیواری تنوع بسیار زیادی دارد و گزینههای زیادی برای انتخاب در دست دارید. انتخاب دیوار پوش برای اتاق خواب دارای اهمیت ویژه ایی است، چرا که اتاق خواب مکانی است که افراد برای استراحت و آرامش از آن استفاده می کنند. توجه داشته باشید که هزینه کاغذدیواری بالاتر است، اما با توجه به عمر بیشتر آن، با گذشت زمان هزینه شما جبران میشود. مطالعات نشان داده اند که یک خانه با سلیقه دکور شده می تواند ارزش خانه شما را 10-15 درصد افزایش دهد. حتی میتوانید طرح یا عکس سفارشی خود را برای کاغذدیواری انتخاب کنید.

با استفاده از این پوستر ها بخشهایی از خانه خود را طراحی و زیبا سازی کنید . در دوران رنسانس، کاغذ ديواری( با استفاده از تکنيک چاپ کليشه چوبی) در ميان اشراف اروپا محبوبيت يافت. چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری لارج فرمت دنیای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دستخوش تغییراتی اساسی شد به گونه ای که این چاپگر ها دست ما را در انتخاب،چاپ و تعویض طرح باز گذاشته اند . بجز چاپ پوستر در طول و عرض متفاوت امکان چاپ روی کاغذ دیواری با طرح های دلخواه شما فرا هم آمده البته قطعا از نظر قیمت تمام شده قابل رقابت با کاغذ دیواری های تولید انبوه نیستند اما بزرگ ترین مزیت این روش چاپ کاغذ دیواری انتحاب و چاپ طرح اختصاصی حتی با تصاویر شخصی می باشد . 12- انواع رنگ و کاغذدیواری با قیمتهای گوناگون در بازار وجود دارند، اما در کل معمولا هزینه رنگآمیزی پایینتر از کاغذ و نصب آن است. کاغذ دیواری ها گستره وسیعی از طرح های ساده و ظریف دارند، با رنگهایی که محیط داخلی منزل را خنثی می کند میتوان کاری کرد که خانه با تمام سلایق جور درآید. هم کاعذ دیواری و هم رنگ، جنس های ارزان و گران دارند، مثلا اگر رنگ ارزان بخرید، احتمالا مجبور هستید دو یا سه لایه روی دیوار بمالید تا به خوبی رنگ بگیرید، کاغذ دیواری ارزان یک اقتصاد ناسازگار است.

دیدگاهتان را بنویسید