نصب کاغذ دیواری قیمت گیری و مشاوره رایگان با نصاب کاغذ دیواری

مطالعات نشان داده اند که یک خانه با سلیقه دکور شده می تواند ارزش خانه شما را 10-15 درصد افزایش دهد. رنگ، طرح، سبک و حتی بافت کاغذ دیواری ها با هم تفاوت دارد برای انتخاب بهترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب یا جدیدترین کاغذ دیواری پذیرایی سلیقه خیلی مهم است ولی گاهی به دلیل تنوع در قیمت های خرید کاغذی دیواری، تصمیم گیری مشکل می شود. با استفاده از طرحهای ساده و یا اسپرت و حتی کاغذ دیواری گلدار و یا کاغذ دیواری شیک و لاکچری به راحتی اتاق خواب جدیدشان را طراحی کنند. کاغذ دیواری ها در انواع مدل ها تولید می شوند که دانستن بعصی از اصطلاحات خاص این مدل ها می تواند به شما در هنگام خرید کمک کند. آلبوم عکس ها و فیلم های قدیمی را نگاه کنید؛ چه نکته ای در دکوراسیون منزل نظرتان را جلب می کند؟ یکی از انواع کاغذ دیواری که در دکوراسیون داخلی یک فضای دیدنی خلق کرده و توجه همه را به خود جلب می نماید کاغذدیواری سه بعدی است. با انتخاب این روش بسیاری از مراحل سخت را پشت سر می گذارید و کار شما به راحتی انجام می شود. همچنین در مواقعی که فقط قسمتی از دیوار تحت پوشش قرار میگیرد استفاده از قاب پلی اورتان کاغذ دیواری باعث پوشیده شدن قسمتهای انتهایی کار میشود و به نوعی به جلوه بیشتر کار کمک میکند.

البته متداول ترین سایز، عرض ۵۳ سانتیمتر است که در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. آلبوم های کاغذ دیواری به صورت ست طرح های مکمل را در کنار هم قرار داده است که انتخاب را راحت تر کرده است و میتوان از کاغذ های طرح دار برای دیوارهای اصلی، ساده های تیره برای ستون ها و شکست های کوچک و کاغذ راه راه برای راهرو های منزل استفاده نمود. ۱- کاغذی: در این نوع کاغذدیواری از کاغذ به عنوان زیرلایه استفاده شده و برای افزایش استحکام و مقاومت در برابر رطوبت روی آن با موادی پوشش داده شده است. آیا پس از خرید و نصب این مدل باید با علت زرد شدن کاغذ دیواری بعد از نصب سروکله بزنم؟ کاغذ دیواری ها راحت ترین نصب را در میان تمامی دیوارپوش ها دارند و با استفاده از چسب بر روی دیوار چسبانده می شوند. کندن کاغذ دیواری های بدون چسب معمولا سخت است بنابراین قبل از نصب آن مطمئن باشید که طرح آن را دوست دارید و به این زودی ها از آن خسته نمیشوید.

اگر قسمت هایی در خانه تان هست که زیاد در معرض دید نیست مانند راهروها و نمی خواهید هزینه زیادی برای آن صرف کنید، می توانید کاغذدیواری ساده، سبک و ارزان قیمت را خریداری کرده و خودتان آن را نصب کنید. در زمان خرید کاغذ دیواری باید به کیفیت آن توجه داشته باشید و سعی کنید این کاغذ دیواری را در انواع با کیفیت خریداری کنید، تا بتواند دوام و ماندگاری بالایی را داشته باشند. بنابراین حتما به هماهنگی رنگ ها توجه داشته باشید. بنابراین برای نصب این نوع کاغذدیواری می توان چسب را به جای کاغذ روی دیوار زد. ممکن است به خاطر شرایطی مجبور شوید که کار نصب کاغذ دیواری را خودتان انجام دهید و نتوانید از نصاب و شخص ماهر در این کار کمک بگیرید اما نگران نباشید با انجام جست و جو در اینترنت و دیدن فیلم های آموزشی می توانید این مشکل را حل نمایید. نصب کاغذ دیواری با استفاده از چسب و ابزار کار مخصوص بوده که باید توسط فردی متخصص انجام گیرد تا در نهایت کیفیت اجرای این دیوارپوش مورد رضایت واقع شود. پیش از نصب کاغذ دیواری میتوان از انواع قاب کاغذ دیواری استفاده کرد. استفاده از کاغذ دیواریهای ساده هم گزینهای محتاطانه است که پشیمانی در آن وجود نخواهد داشت.

یکی از معروف ترین خیابان های تهران که انواع محصولات مربوط به دکوراسیون داخلی از جمله کاغذ دیواری و انواع کفپوش در فروشگاه های آن عرضه می شوند، خیابان سهروردی است. چند سالی است بازار کاغذ دیواری دوباره داغ شده و بسیاری برای زیباکردن خانه از این فرش های دیواری استفاده می کنند. هر رول کاغذ دیواری چند متر است؟ از نظر عرض نسبت به سایر کاغذ دیواریهای دیگر متراژ بیشتری دارد و عرض آن حدود 1 متر و 5 میلیمتر میباشد، در حالی که سایر کاغذ دیواریهای تولید شده در دنیا با عرض نیم متر یا هفتاد سانتی متر در حال تولید و عرضه شدن به بازارهای جهانی است. ۴- ارتفاع دیوار را اندازه بگیرید و کاغذدیواری را در قطعات هم اندازه به علاوه ۱۰ سانتی متر اضافه ببرید. بعضی از کاغذدیواری های موجود در بازار عایق صوتی هم هستند و اگر شرایط خانه تان طوری است که آلودگی های صوتی اذیت تان می کند با استفاده از این نوع کاغذدیواری می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید