قیمت کاغذ دیواری

خاک و گچ موجود در این فضا را تخلیه کنید و شکاف را با کمی چسب پر کنید. سپس با انتخاب کاغذ دیواری ساده بر روی دیوار های دیگر و یا رنگ های ساده برای روتختی ، اکسسوری ها و مبلمان از شلوغ شدن فضا جلوگیری کنید. برای نصب کاغذ دیواری روی بلکا باید ابتدا بلکا را از روی دیوار پاک کنید. مزایای بی نظیر استفاده از کاغذ دیواری برای پوشش دیوار و دکوراسیون منزل، آن را برای افراد فعال در زمینه دکوراسیون و طراحی داخلی مهم کرده است. علاوه بر این، کار نصب و تعمیر کاغذ دیواری نیز به نحو احسن انجام میگیرد. کاغذ دیواری طرح داماس نیز یک کاغذ دیواری محبوب برای دکوراسیون داخلی پذیرایی و نشیمن خانه های ایرانی محسوب می شود. از گوشه دیوار شروع کنید و کاملا صاف کاغذ را بچسبانید. بنابراین اگر قصد سفارش چاپ کاغذ دیواری باکیفیت، با دوام و مقاوم را دارید، پیشنهاد میشود با صرف اندکی هزینه بیشتر، جنس باکیفیتتر را تهیه کنید، در غیر این صورت میتوانید نسبت به خرید کاغذ دیواری که متریال خام ارزانتری دارد، اقدام نمایید. کاغذ دیواری یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه می باشد. استفاده از این طرح کاغذ دیواری می تواند نمای بسیار زیبا را در خانه شما ایجاد کند .

وجود این الیاف شیشه ای باعث ایجاد یک پوشش ارتجاعی در سطح کاغذ دیواری می شود و به همین خاطر از ریزش دیوار جلوگیری میکند . به همین خاطر تمیز کردن آنها به راحتی صورت میگیرد. پس از فراهم کردن موارد و ابزارهای مورد نیاز نصب کاغذ دیواری، نوبت به بازبینی و زیرسازی دیوار میرسد، اگر دیواری که قصد دارید آن را کاغذ دیواری کنید، نم داشته باشد باید علاوه بر نم، ریشه و منبع نم را نیز از بین ببرید تا کاغذ دیواریها پس از نصب دچار مشکل نشوند، کلید و پریزها را باز کنید و قسمتهای نمدار را با کاردک فلزی بتراشید تا چند سانتیمتر این کار را ادامه دهید، تمام گچهای خیس را از دیوار جدا کنید تا به قسمتی که نم از آنجا شروع میشود، برسید و مشکل را برطرف نمائید، سپس مجددا دیوار را گچ کنید. تهیه این فرشینهها با توجه به گرانقیمت بودنشان تنها برای اشراف و افراد ثروتمند جامعه امکانپذیر بود بنابراین طبقه متوسط و نیمه مرفه برای زیبا کردن فضای منزل خود به سراغ کاغذ دیواری رفتند.

یک نکته مهم دیگر این است که لزومی ندارد برای کل دیوار های پذیرایی خود از کاغذ استفاده کنید.می توانید یک نکته کانونی در دکوراسیون خود انتخاب کرده و در آن قسمت از کاغذ مناسب استفاده کنید. اگر پذیرایی شما دکوراسیونی حالت کلاسیک دارد، نصب کاغذ دیواری بافت دار مخملی انتخاب مناسبی برای شماست. نصب آن یک کار کاملاً تخصصی است؛ چون اگر درست نصب نشود و بین کاغذ دیواری و دیوار هوا بیفتد، ظاهر ناخوشایندی به خود میگیرد. پس از اتمام این مرحله، دیوار را بازبینی کنید تا احیانا ترک یا شکافی روی آن وجود نداشته باشد، اگر وجود داشت بایستی با بتونه آن را از بین ببرید. آب از درون منفذهای کاغذ دیواری به چسب پشت آن نفوذ میکند و آن را از بین میبرد. روش دیگر این است که مقداری از کاغذ دیواری را کمی بزرگتر از اندازه آسیب دیده، بر روی رول قبلی بچسبانید. پشت کاغذها را به چسب آغشته کنید. از این رو میتوانید در اسرع وقت برای خرید و نصب این کاغذها اقدام کنید.

البته برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای محیطی که در آن زندگی یا کار میکنید، باید به موارد مختلفی دقت کنید که دانستن آنها خالی از لطف نیست! شما در زمان خرید کاغذ دیواری بایستی به رنگ سایر وسایل و اشیای خود در پذیرایی نیز توجه کنید و رنگی را انتخاب کنید که با سایر اشیای خانه تان هماهنگی داشته باشد. در این صورت طیف رنگی متناسب با دکوراسیون خود را می دانید.دانستن این موضوع خیلی مهم است. البته باید توجه داشته باشید که این نوع کاغذ دیواری دارای طرح و رنگهای متنوعی است و میتوانید آن را با دکوراسیون بخش مورد نظر، هماهنگ کنید. رول های کاغذ دیواری به طور کلی حدود اندازه 10 متر طول و 53 سانتیمتر عرض دارند. نیز وجود دارند که در مدلهای مرغوب میتوانید انتظار داشته باشید. گوشه ها،تاقچه ها و مکان های کوچک برای شروع مناسبند.در فضا های دارای نقطه کانونی و یا مکان هایی که نیاز به نقطه کانونی دارند نیز مناسب هستند. پین ورک، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بهترین مدلهای کاغذ دیواری را انتخاب کرده و آن را برای شما اجرا میکند. همچنین می توان از این نوع کاغذ دیواری به عنوان وجه تمایزی در طراحی فضاهای نشیمن بهره گرفت تا به تنهایی بتواند در کنار جداره های کم اثر و بی حرکت، خودنمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید