قیمت و فروش کاغذ دیواری – دکورچوب

اگر در حال حاضر در فضای اتاق شما طرح ها و نقش هایی وجود دارد که در وسایل دکوراسیون ، مبلمان ، اکسسوری ها ، فرش، کوسن ها و تابلوهای دیواری دیده می شود. کاغذدیواری در طراحی دکوراسیون داخلی و نیز تغییر آن می تواند نقش اساسی ایفا کند. کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون اتاق کودک نیز نقش اساسی ایفا می کند ، به این صورت که متناسب با جنسیت و سن و سال کودک ، دیوارپوش هایی با طرح ها و تصاویری از شخصیت های کارتونی مانند سیندرلا ، باب اسفنجی یا تصاویری چون انواع ماشین، ماه و ستاره و غیره با زمینه رنگ های شاد مثل صورتی یا آبی و یا حتی سبز و نارنجی بر دیوارها نصب می شود. کاغذ دیواری ضد زلزله نوعی سیستم حفاظت و یک دیوارپوش الیاف شیشه ای ویژه است که مثل کاغذ دیواری به سادگی به دیوار می چسبد و باعث مقاوم تر شدن آن ها می شود.

در طراحی دکوراسیون منزل از طرح های متفاوت کاغذ دیواری برای دیوارهای مختلف استفاده می شود تا تضاد بین رنگ و طرح یک دیوار با سایر دیوار ها موجب زیبا تر شدن فضا شود. کاغذ دیواری ال ای دی دار ، با زیبایی هرچه تمام تر طرح خود را با نور نشان می دهند و فضایی رویایی ایجاد می کنند. استفاده از کاغذ دیواری LED دار نیز به تامین بخشی از نورپردازی طراحی داخلی کمک می کند. یکی از این نکتهها این است که باید تصویری را انتخاب کنید که به مرور زمان از آن خسته نشوید و همچنین تصویر انتخاب شده به ترکیببندی منزل یا فضای کار شما خللی وارد نکند. مقامت زیادی در برابر تغییر رنگ در اثر مرور زمان دارد. بسیاری از افراد به دلیل فرآیند سخت و پیچیده رنگ کردن دیوارها، کاغذ دیواری را به عنوان یک جایگزین مناسب برای پوشش دیوارها انتخاب میکنند. در زیر آلبوم مدرن را می توانید ببینید و از میان طرح های آن یکی را انتخاب کنید.

استفاده از نصابی که فروشنده و یا نمایندگی کاغذ دیواری معرفی می نماید یکی از مطمئن ترین گزینه های ممکن برای نصب کاغذ دیواری است. نصب کاغذ دیواری کاغذی با استفاده از چسب چوب یا چسب کاغذ انجام میشود و دوامی در حدود دو تا سه سال دارد. یعنی به طور متوسط هر رول 10 متری از آن باید وزنی حدود 4 کیلوگرم داشته باشد. برای نصب کاغذ دیواری ابتدا باید ارتفاع و عرض دیوار را اندازه گیری کرد و بر اساس آن رول های کاغذ دیواری را در صورت نیاز برش زد و به نحوی کنار هم قرار داد که از نظر الگویی تراز شوند. سپس با در نظر گیری ضایعات در لبه های بالا و پایین ، رول ها را به آرامی چسبانده و با کاردک روی سطح آن ها را از بالا تا پایین فشار می دهند تا بدون اعوجاج و کاملا صاف نصب شوند. در ابتدای توضیحات بیان کردیم که کاغذ دیواری از دیرباز استفاده میشده است. استفاده از کاغذ دیواری ضد امواج موجب کاهش امواج الکترومغناطیس در بازه فرکانسی ۳۰۰MH تا ۳۰GH با راندمان ۵۴db (بیشتر از ۱۰۰ برابر) در محیط زندگی می شود که با توجه به این که این طیف از امواج الکترومغناطیس تاثیرات مخرب زیادی بر روی اعضای بدن و ایجاد سلول های سرطانی دارند ، این ویژگی کاغذ دیواری ضد امواج می تواند در ایمن سازی محیط و تضمین سلامت بدن نقش قابل توجهی داشته باشد.

تا بتوانید با توجه با آن هدف، طرح و رنگ خود را انتخاب کنید. اگر میخواهید فضای خانه خود را زیبا و خاص کنید ، بهتر است بدانید که چه رنگ هایی در سال جدید به عنوان رنگهای محبوب برای دیوار شاخص یا همان اکسنت وال و یا رنگ آمیزی فضا ها شناخته شده اند . کاغذ دیواری الیافی بدون رنگ است و بعد از نصب قابلیت رنگ آمیزی را تا چندین بار دارد . یکی دیگر از موارد استفاده از کاغذ دیواری ، ایجاد پوشش دیوار در اتاق کودک است. وجود این الیاف شیشه ای باعث ایجاد یک پوشش ارتجاعی در سطح کاغذ دیواری می شود و به همین خاطر از ریزش دیوار جلوگیری میکند . کاغذهای دیواری کنتراست بالایی دارند و استفاده از طرح های شلوغ سبب کوچک نشان دادن و شلختگی فضای خانه می شوند. کاغذ دیواری نیز مانند رنگ دیوارها در بزرگ یا کوچک جلوه دادن فضا تاثیر میگذارد. امروزه با توجه به طرح های گوناگون این دیوارپوش ها و انواع چاپ روی کاغذ دیواری ، می توان از آن ها برای عمق دادن به فضاهای کوچک ، ایجاد محیطی پر هیجان ، انرژی بخشی به فضای زندگی و یا برای پوشاندن دیوارهای آسیب دیده استفاده کرد و حال و هوایی جدید به فضا بخشید.

دیدگاهتان را بنویسید