قیمت و فروش کاغذ دیواری – دکورچوب

یکی از نقاط تمایز فروشگاه والینو با سایر رقبا این است که محصولات خود را با مناسبترین قیمت ممکن ارائه میدهد تا بتواند به مشتریان بیشتری خدمت کند و نیاز طیف گستردهتری از جامعه را برآورده سازد. از زمان قرون وسطی، طبقه تراز اول جامعه عادت به نصب فرشینه های تزیینی بر دیوارهای منازل خود داشتند. هزینه نصب کاغذ دیواری با در نظر گرفتن عرض هر رول از کاغذ های دیواری محاسبه می شود. همچنین یکی از قابلیت های منحصر به فرد کاغذ دیواری دست سازاین است که میتوان رول ها را یکی در میان به صورت بالا به پایین و دیگری را برعکس نصب کرد که نه تنها باعث به هم خوردن چیدمان کاغذ دیواری و طرح های روی آن نمیشود بلکه باعث جذاب تر شدن طرح ان ها بر روی دیوار شما میشود. به طور مثال رنگ های سفید و طوسی در کنار هم به خاطر روشنی و راحتی که دارند یک سبک مدرن را در خانه به وجود می آورند. رنگ روشن میتواند نور محیط را هم بیشتر کند و فضایی دلپذیرتر به وجود بیاورد.

به ویژه طرح های زیبایی برای تزئین اتاق كودكان با رنگ های شاد وجود دارد كه می تواند فضای فانتزی را برایشان به وجود بیاورد. اگر تصمیم به انتخاب دو نوع کاغذ دیواری دارید کاغذ دیواری که طرح شلوغ تر دارد را در میان دیوار و یا گوشه ای که ساده تر و خولوت تر است قرار دهید. کاغذدیواری ساده بسته به کاربری فضا دارای کاربرد فراوان است. اگر کاغذدیواری شما داری بافت برجسته است میتوانید با جارو آن را تمیز نگه دارید. یا با استفاده از یک تکه پارچه بدون پرز نمدار با حرکتی از بالا به پایین آنها را تمیز کنید. در عین حال در زمان جابجایی یا تعویض، به راحتی و بدون زحمت کنده شود. برخورد وسایل مختلف با این مدل و البته کودکان خردسال، میتوانند به راحتی زیبایی این مدل را خراب کنند. این دیوارپوش آنقدر نکات مثبت دارد که نتوانیم به این راحتی از آن چشم بپوشیم. این کاغذ دیواری علاوه بر داشتن ویژگی های مثبت همچون قابلیت شستشو یک ویژگی مهم دیگری دارد که آن را از سایر رقبا متمایز می کند و آن ویژگی خاصیت ضدلک و آلودگی می باشد. اگر قصد خرید کاغذ دیواری دارید می توانید با استفاده از جدول زیر با انواع آلبوم های کاغذ دیواری موجود آشنا شوید و در صورت نیاز می توانید به صفحه هر یک از آنها مراجعه کنید.

لایه دوم یا لایه رویی که از جنس وینیل (نوعی پلاستیک) است و در واقع نمای کاغذ دیواری است. جنس این کاغذ دیواری از الیاف یا پی وی سی می باشد که هر کدام زیبایی و جذابیت مخصوص به خود را دارند. کاغذ دیواری ها به لحاظ جنس متنوع هستند و شناخت آنها به افراد کمک می کند براحتی از مرحله خرید کاغذ دیواری عبور کنند. به طور دقیق به نقاشی و طرح های موجود بر روی این کاغذ دیواری نگاه کنید ! طرح های دست ساز بر روی کاغذ دیواری در دو رنگ طلایی و نقره ای قابل سفارش و طراحی میباشند. وجود طرح و رنگهای مختلف در آلبومهای کاغذ دیواری به گونهای است که شما میتوانید طرح کاغذ دیواری را به صورتی انتخاب کنید تا فقط برای یک سال یا دو سال مناسب سن دختر دلبندتان باشد و یا طرحی را انتخاب کنید که در ایام کودک و حتی نوجوانی دخترتان کاملا مناسب باشد، و دیگر نیازی به تغییر کاغذ دیواری اتاق خواب او با توجه به سنی که در آن قرار دارد نباشد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم طرح های 3D اکنون جدید ترین طرح کاغذ دیواری در بازار هستند. کاغذ دیواری سه بعدی یکی از جدیدترین و بهروزترین ابزارها و محصولات دکوراسیون داخلی است.

کاغذ دیواری پوشش تزیینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارهای داخلی در خانه، محل کار و به طور کلی فضای داخلی و حتی نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود و یکی از اقلام کلیدی طراحی داخلی به شمار می آید.این نوع پوشش بیشتر به صورت رول یا به صورت متری فروخته می شود و با چسبانده شدن روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که متراژ لازم را محاسبه کردید، یک یا دو رول اضافه تر از حد نیازتان را خریداری کنید تا در صورت اشتباه در اندازه گیری و یا خراب شدن قسمتی از آن، بتوانید از آن مقدار اضافی استفاده کنید. برای لکههای سخت، استفاده از مواد شوینده ملایم و یا الکل لازم است. سپس لازم است تا عرضهای کلی که حاصل جمع زدن عرض دیوارهای مختلف است را در ارتفاع دیوارها که یک عدد واحد است، ضرب کنید. در این نوع از انواع کاغذدیواری از چسب ویژهای استفاده میکنند تا کاغذ دیواری به طور دائمی به دیوارها بچسبد. در کاغذ دیواری با طرحی روبرو هستیم که مدام تکرار میشود ولی پوستر دیواری سه بعدی، یک طرح کلی، سه بعدی و عمقدار مثل تصویر جنگل یا دریا را نشان میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید