قیمت و فروش کاغذ دیواری – دکورچوب

باید توجه داشت این نوع از کاغذ دیواریها قابل شستوشو نیستند و با استفاده از مواد شیمیایی ممکن است آسیب ببینند. ازین رو پیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیمی با یک نصاب کاغذ دیواری حرفه ای مشورت کنید تا بهترین تصمیمات را در زمینه خرید و اجرای کاغذ دیواری بگیرید. با پیشرفت تکنولوژی امکان ساخت انواع مدل کاغذ دیواری با تکنولوژی نانو ایجاد شده است. فقط با جاروبرقی یا دستمال مرطوب، می توانید آنها را به صورت کاملی تمیز کنید. شستشوی آسان: تمیز کردن کاغذ دیواری به راحتی امکان پذیر است. با استفاده از کمی خلاقیت می توان کاغذ دیواری را در کنار انواع دیوارپوش نصب کرده و فضایی خاص و ترکیبی طراحی نمود. ویژگی مهم این محصول این است که شما می توانید براحتی با توجه به دکوراسیون خود طرح دلخواه خود را در ابعاد مورد نظر چاپ کرده و آن را بر روی دیوار نصب کنید؛ پوستر دیواری محصولی است که در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شود و محدودیت چندانی ندارد. یکی دیگر از نکات خوب و کاربردی در انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون، ذکر این مطلب است که سعی داشته باشید که در صورت امکان، رنگ طرح و نقش کاغذ دیواری شما در طیف رنگی نسبتا نزدیک به پس زمینه آن باشد؛ در گالری کاغذ دیواری پشت تلویزیون ما، انواع طرحهای متنوع مدرن و سنتی با رنگبندی متنوع موجود است که پیشنهاد میشود حتما از آن دیدن کنید.

برخلاف رنگ آمیزی مجدد دیوارها که معمولاً هر 3-5 سال یکبار انجام می شود-کاغذ دیواری سه بعدی یک سرمایه گذاری بلند مدت برای طراحی داخلی خانه میباشد. دانستن این نکته نیز خالی از لطف نیست که بیدانید هر کدام از این اینها برای نصب و نیز اجرا به چسب خاصی نیاز دارند . کاغذ دیواریهای نانو از جنس PVC هستند اما با استفاده از تکنولوژی خاصی که در آنها به کار رفته تولید میشوند و همین امر باعث میشود آلودگی و گرد و غبار موجب کثیف شدن آنها نشود. این مدل، به دلیل تکنولوژی خاصی که دارد، ضد کثیفی، ضد حساسیت و عایق صدا و گرما است. به همین دلیل است که استفاده از آنها در اروپا محدود شده است. به طور کلی در بهترین حال بین 1 الی 2 سال عمر میکند ، به همین دلیل می تواند هزینه مازادی را به شما تحمیل کند . فرقی نمیکند که مبلمان یا وسایل تزیینی خانه شما چه رنگی است یا چه مدلی دارد ، بلکه تنوع بالای آن میتواند نمای خانه را به طور کلی تغییر دهد . کاغذ دیواری به طور متوسط برای خرید رولها، لوازم و نصب آن گرانتر است. اما برخلاف کاغذ دیواری های ساده دارای یک طرح متفاوت و در ابعاد بزرگ تر است که باید به صورت یک پارل در کنار یکدیگر قرار گیرد تا بتواند طرح کامل را نشان دهد.

درحقیقت آلبوم های کاغذ دیواری براساس نوع طرح و جنس دسته بندی می شود. فاکتورهای کلیدی که باید هنگام تصمیم گیری بین رنگ و کاغذ دیواری در نظر بگیرید. اصولاً دیوار خانه های کوچک را با این نوع کاغذ دیواری پوشش می دهند تا فضا کمی بزرگ تر به نظر آید. در واقع کاغذ دیواری قابل شستشو فقط در مواردی که با دستمال نمدار تمیز شود مقاومت در برابر رطوبت بیشتری نسبت به نوع معمولی دارد. این ها قابلیت تمیز کردن و نصب سادهای دارند. کاغذ دیواری با مشخصات ذکر شده، قابلیت اجرا در اغلب اماکن اداری، تجاری، مسکونی، و حتی مجموعههای فرهنگی و ورزشی نیز خواهد داشت. نوع فضا نیز در انتخاب رنگ و کاغذ دیواری موثر است، مثلا برای محیط های مرطوب مانند آشپزخانه یا دیوارهایی که به حمام و سرویس بهداشتی منتهی می شوند، بهتر است که از کاغذ دیواری استفاده کنید و یا برای دیوارهایی که در معرض نور مستقیم آفتاب هستند هم پیشنهاد میکنیم که از کاغذ دیواری استفاده کنید، زیرا رنگ با مرور زمان به خاطر اشعه ماورای بنفش از بین می رود. هر چند میتوانید چند سالی یک بار کاغذ دیواری محیط کار یا زندگی خود را عوض کنید؛ اما بهتر است نوعی را انتخاب کنید که مناسب محیط باشد.

جنس این کاغذ دیواری از الیاف شیشه ای بهم بافته تولید شده است . چاپ کاغذ دیواری سفارشی در حقیقت تصویر یا طرحی است که براساس سلیقه و ذائقه مشتری و نیز براساس ابعاد، نوع طرح و رنگ دلخواه شما بر روی جنس سفید رنگ و خام کاغذ دیواری چاپ میشود و دقیقا مانند کاغذ دیواریهای استاندارد قابل نصب میباشد. انتخاب کاغذ دیواریهای سه بعدی برای فضاهای بسیار کوچک توصیه نمیشود زیرا در این نوع از کاغذ دیواریها با استفاده از سایه روشنهایی که به طرح زمینه داده میشود، کاغذ دیواری برجسته به نظر میرسد. بعضی از افرادی که در خانه فرزند خردسال یا حیوانات خانگی دارند، نگران هستند که کاغذ دیواری توسط کودک یا حیوانشان خراشیده شود, نیازی نیست که نگران باشید. در برخی موارد، اگر دیوارهای شما از شرایط کافی برای رنگ آمیزی برخوردار نباشند (بدون گچ کاری مجدد)، کاغذ دیواری با کیفیت خوب و ضخیم، نقص دیوارها را بدون هزینه، زحمت و استفاده از گچ و رنگ، پوشش می دهد. نصب کاغذ دیواریهای نانو همانند باقی کاغذ دیواریها است و تنها تفاوت آنها با دیگر کاغذ دیواریها، کیفیت و دوام بالای آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید