قیمت و فروش کاغذ دیواری – دکورچوب

کاغذ دیواری کلاسیک دارای الگو ها و مدل های فوق العاده ای میباشد که بیشتر افراد برای ایجاد نمای زیبا در خانه های خود از این نوع کاغذ در طرحها و مدلهای متفاوت استفاده میکنند . سپس لایه طرحدار آن را روی این روکش چاپ میکنند. امروزه با پیشرفت علم مشاهده میکنیم بسیاری از وسایل با دانش نانو تولید شده است ،از جمله این نوع کاغذ دیواری را نیز شامل میشود . اگر شما فردی با روحیه ی تنوع طلبانه هستید بهتر است طرح های شلوغ انتخاب کنید و اگر این گونه نیستید بهتر است طرح های ساده تر انتخاب کنید. جنس کاغذ دیواری ها بعد از انتخاب طرح و رنگ و کاربرد آن ها، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این امر بیش از پیش نمایانگر اهمیت استفاده از کالاهایی همچون کاغذ دیواری در جهان امروز و در عرصه هنر دکوراسیون داخلی است. بلکا نوعی پوشش دیواری سلولوزی است.

تماشای انواع مختلفی از این کاغذ دیواری برای افراد تداعی کننده لذت خمیر بازی دوران کودکی را یادآور شود و از این رو میتواند حس و حال افراد را مثبت کند . در واقع این محصول آنقدر تنوع دارد که میتواند هر مشتری را که در نظر دارد برای دیوار منزل خود پوشش انتخاب کند، جذب کند. با انواع رنگ ها و طرح های موجود، کاغذ دیواری ها میتوانند به فضای شما بعد و ویژگی بدهند و اغلب حتی نصب برخی از آن ها آنقدر ساده است که خودتان هم می توانید در روزهای تعطیل آخر هفته از پس آن بربیایید. در برخی از منازل همه اتاق ها و فضای داخلی با یک رنگ کاغذ دیواری پوشش داده شده اما ترکیب رنگ و کاغذ دیواری هم ایده آل است. منظور از کاربرد کاغذ دیواری، قصد شما از خرید آن برای یک فضای خاص است. رنگ، طرح، سبک و حتی بافت کاغذ دیواری ها با هم تفاوت دارد برای انتخاب بهترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب یا جدیدترین کاغذ دیواری پذیرایی سلیقه خیلی مهم است ولی گاهی به دلیل تنوع در قیمت های خرید کاغذی دیواری، تصمیم گیری مشکل می شود.

درواقع پوستر همان کاغذ دیواری ست با این تفاوت که طرح و سایز به سفارش مشتری انتخاب می شود و معمولا جنس آن نیز کیفیت نسبتا کمتری درمقایسه با نمونه های دیگر دارد. همان طور که میدانید رنگ خاکستری براق با هر رنگی ، ست میشود و محیط خانه را زیبا می کند ، از کاغذ نقره ای بدون هیچ دغدغه ای استفاده کنیم . با استفاده از این پوستر ها بخشهایی از خانه خود را طراحی و زیبا سازی کنید . طرح های مینیمال: طرح های ساده ای هستند که از طراحی مینیمال الهام گرفته اند. یکی از انواع مدلهای کاغذ دیواری که از آن برای تزیین و دکوراسیون فضاهای خانه استفاده میشود ، پوستر کاغذی است . بهتر است بدانید این کاغذ دیواری در رنگ طلایی ، نقره ای ، مسی ، برنزی تولید و روانه بازار مصرف میشود . جنس این کاغذ دیواری از کاغذ و الیاف پارچه ای است و از بارز ترین ویژگی این کاغذ دیواری می توان به قابلیت شستشو آن میتوان اشاره کرد . بیشتر کاغذ دیواری های برچسبی و پشت چسب دار را میتوان با اضافه کردن آب ، با استفاده از بخارشوی یا مواد شیمیایی خاصی خراش داد و پوسته پوسته کرد.

این نکته را فراموش نکنید طرح های چاپ شده روی این مدل کاغذ از جنس مخمل می باشد و از این طریق نمیتوان آن را با هیچ شوینده ای شست . کافیست ابزار مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری و چسب کاغذ دیواری را فراهم کنید. به همین دلیل خرید کاغذ دیواری نانوون را به افرادیکه دوستدار محیط زیست هستند توصیه می کنیم. نصاب حرفه ای می تواند با کمترین میزان ضایعات کار نصب را انجام دهد. شما می توانید پس از بررسی ویژگی های ظاهری و کیفی یک کاغذ دیواری، با پرس وجو در خصوص دستگاه چاپ آن ها، از کیفیت چاپ نیز مطمئن شوید و بدین صورت، یک خرید موفق را تجربه نمایید. در واقع این سبک هیچ محدودیتی در چیدمان فضا ایجاد نمیکند ، بلکه تنوع بالای این مدل کاغذ ، نمای هر خانه را منحصر به فرد میکند . کاغذ دیواری های بافت دار بسیار خاص و فوق العاده هستند و نصب آنها به طور کلی نمای خانه را تغییر میدهد . برای آماده سازی چسب کاعذ دیواری باید چسب را مقدار مناسبی آب و چسب چوب مخلوط کنید. زیر سازی عامل بسیار موثر و تاثیرگزاری بر هزینه نصب کاغذ دیواری است. بهتر است بدانید در انواع مدلهای این کاغذ دیواری از رنگ سبز استفاده شده است ، زیرا فضا خانه را زیباتر و به خانه شما طراوت می بخشد .

دیدگاهتان را بنویسید