قیمت و فروش کاغذ دیواری – دکورچوب

یا اینکه کل دیوار را با بتونه روغنی یا رنگ روغن پوشش دهید، که هزینه اینکار بسیار بالاست یا اینکه کل سطح را پرایمر زیر کار رنگ روغن بزنید. لایه اول یا لایه زیرین که وظیفه چسبیدن به سطح دیوار را دارد که تقریباً مشابه نوع کاغذ دیواری معمولی است و لایه دوم یا لایه رویی که از جنس وینیل ( Vinyl ) است و در واقع نمای کاغذ دیواری و سطح رویی آن است. بعنوان مثال در بسیاری از خانهها یک دیوار انتخاب شده و کاغذدیواری میشود و مابقی دیوارها با توجه به طرح و رنگ کاغذیواری نصب شده، رنگ آمیزی خواهند شد. برخلاف رنگ آمیزی مجدد دیوارها که معمولاً هر 3-5 سال یکبار انجام می شود-کاغذ دیواری سه بعدی یک سرمایه گذاری بلند مدت برای طراحی داخلی خانه میباشد. انتخاب کاغذ دیواریها با جنس PVC و روکش وینیلف انتخاب بسیار خوبی برای پوشش دیوارها است. در برخی موارد، اگر دیوارهای شما از شرایط کافی برای رنگ آمیزی برخوردار نباشند (بدون گچ کاری مجدد)، کاغذ دیواری با کیفیت خوب و ضخیم، نقص دیوارها را بدون هزینه، زحمت و استفاده از گچ و رنگ، پوشش می دهد. همچنین بوی نامطبوع رنگ باعث ایجاد آلرژی در افراد خواهد شد و برای رنگ آمیزی دیوارهای منزل باید تمام وسایل خود را جمع کرده و سپس شروع به کار کنید.

قطع روابط انگلستان با سایر کشورها بعد از دوران تکفیر هنری هشتم از سوی کلیسای کاتولیک باعث شد فرشینه به این کشور صادر نشود در نتیجه ثروتمندان و نجیبزادگان انگلیسی به استفاده از کاغذ دیواری متمایل شدند. علاقه به طراحی با استفاده از نقوش طبیعی، حتی در قالب سبکهای هنری در طول تاریخ رایج بوده است. ما در فروشگاه ایوان مجموعهای از بهترین کاغذ دیواری ایرانی و کاغذ دیواری خارجی را برای شما خریداران محترم فراهم کردهایم. استفاده از خمیر آسان است. کاغذ دیواری یک نوع پوشش تزیینی دیوار ویا سقف است که به واسطه آن میتوانیم با طرح های جذاب دیوار را بپوشانیم. واضح است که با یک رول کاغذ دیواری آمریکایی میتوان عرض بیشتری از یک دیوار را نسبت به یک رول کاغذ دیواری اروپایی پوشش داد. در حالی که رول کاغذ دیواری آمریکایی 68.5 سانتیمتر عرض دارد. نیز میباشند که هر کدام با توجه به سلیقه خریدار در مکان های متفاوت (مسکونی سالن پذیرایی، اتاق خواب، اداری و تجاری) مورد استفاد قرار می گیرد; این نوع کاغذدیواری ها به صورت رول محاسبه می شوند که هر رول ابعاد مشخصی دارند مانند عرض 53 سانتیمتر به طول 10 متر که 5 متر مربع، عرض 70 سانتیمتر به طول 10 متر که 7 متر مربع و یا 106 سانتیمتر به طول 15/5 متر که 16 متر مربع میباشند.

معمولاً کاغذی دیواری اروپایی عرضی معادل ۵۲ سانتیمتر دارد. کاغذ دیواریها انواع مختلفی دارند و انتخاب آنها بر اساس فضا و نیازی که محیط دارد میتواند متفاوت باشد. انتخاب کاغذ دیواریهای PVC میتواند یک انتخاب مناسب برای خانه باشد. قابل شستوشو بودن این نوع از کاغذ دیواری به علت جنس PVC و استفاده از یک لایه وینیل در پوشش سطح آن است. این کاغذ دیواری نوعی دیوارپوش آنتی باکتریال است که قارچ و کپک نمی تواند بر سطح آن رشد کند و به راحتی با یک دستمال مرطوب و شوینده مناسب می توان آن را پاک نمود. کاغذ دیواری های سه بعدی می توان گفت که از جدید ترین طرح های موجود هستند. کندن کاغذ دیواری را می توان با مواد شیمیایی یا ابزارهای برش انجام داد، اما باید مراقب باشید که به دیوار آسیب وارد نشود یا اینکه از مراکزی که در همین زیمنه فعالیت میکنند کمک بگیرید. در ادامه به تفاوتهای کاغذدیواری و رنگ دیوار میپردازیم. در این نوع از کاغذدیواری اصل دیوارپوش از جنس کاغذ است ولی روی آن یک رویه طرحدار با نمونه وینیل آکریلیک یا پلی وینیل کلراد قرار گرفته است. برای نصب کاغذدیواری احتیاجی ندارید که کل وسایل خود را جابه جا کنید و دوباره بچینید.

تصمیم افراد برای نوع دکوراسیون میتواند بر انتخاب کاغذ دیواری در انواع مختلف تاثیر بگذارد. هنگام شروع نصب کردن باید مطمئن شوید که اولین بخشی که نصب می کنید صاف و مستقیم است چرا که این روی بقیه قسمت هایی که می خواهید نصب کنید تاثیر مستقیم میگذارد. همگی عواملی هستند که خریدار هنگام خرید باید به تمامی آنها دقت کند. هنگام نصب نیاز به مصالح اضافه ندارید و محیط خیلی به هم ریخته و کثیف نمیشود. کاغذ دیواری هایی که کنتراست زیادی دارند فضا را شلوغ تر و کوچکتر هم نشان میدهد و کاغذ دیواری هایی که اختلاف رنگ بین زمینه و گل ها و یا طرح های کاغذ دیواری وجود دارد خلوت تر کرده و برای استفاده در مدت های طولانی تر مناسب است. انتخاب کاغذ دیواریهای سه بعدی برای فضاهای بسیار کوچک توصیه نمیشود زیرا در این نوع از کاغذ دیواریها با استفاده از سایه روشنهایی که به طرح زمینه داده میشود، کاغذ دیواری برجسته به نظر میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید